lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium Zawszę byli za mocni na Ligę Europy ale za słabi na Ligę Mistrzów. Teraz są słabi nawet w lalidze. Mogłoby coś się tam ruszyć
0
@Sulimo bbq dobry tylko do burgerów, po za tym polecam chrzan, siracha mayo
0
@marcin62 @FiscaelBarca @Prorokk
Ewentualnie stworzyć dodatkową zakładkę chociaż.
0
@ZuczekFCB1899 to są sporty więc zostają
4
Nowy rok to dobra okazja aby wywalić tematy polityczne z tej strony. Szczęśliwego nowego roku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Cule1234 najlepiej jakby skakali w samych gaciach i nie byłoby kontrowersji
2
@Luciano99 w lidze sobie nie daję rady która jest gorsza od LaLigi więc...
Ale drugiej strony, nie wiem jak to wygląda w Juve, paradoksalnie u nas może mieć łatwiej, dostawałby piłki od Yamalka, Pedriego czy też Rashforda jak zostanie
0
@Popitek12 spokojnie on ma jeszcze czas. Mox idzie pod faceturn.
0
@Popitek12 wszystkich walk?
0
@Popitek12 co się stało?
5
@Karol145 napij się rosołku, bo chyba masz kaca po świętach
3
@Comentateiro teraz byśmy ich pykli
1
@mordini123 szkoda. Dużo osób tworzy content na YT ale głównie tylko o wwe
4
@MatBac1991 całą Europa chleje. Tylko trzeba znać umiar, niestety dużo osób tego nie ogarnia.
0
@Who_you_mam ja zaczynam degustuje od 98%
1
@Who_you_mam jak ma poniżej 88% to woda
1
@michaleu 100 zł xd
6
Nie z takimi sobie dawał radę. Z resztą ta liga jest dobra dla takiego McTominaya czy Hojlunda co nie dawali sobie rady w ,,wielkim" United
0
@LeszekFCB @partymaker jakby to były sensowne pytania
2
@partymaker dobrze powiedział, te hieny dziennikarskie o wszystko pytają
3
@gaucho104 żeby tylko nie było z nim później jak z Ter Stegenem
3
@blakkudium dla mnie ciekawe
0
@esem91 jak dla nich jest bohaterem to są masochistami
4
@Kessie Honda niby lepiej brzmiała ale tutaj Mercedes nie puścił dźwięku z wyższych obrotów
1
@DanielPlainview niby daleko było do śmierci ale myślę że blisko teoretycznie było do trwałego uszczerbku na zdrowiu. Myślę że to było ok 20 centymetrów, żeby głowa była rozwalona
0
@SeWo77 xddd, bredzisz
1
@Kessie czysto teoretycznie Honda robi topowy silnik i Alonso po 20 latach znów zostaję mistrzem świata.
0
@PatrychoO to prawda, namieszał i zniknął
2
Z jednej strony człowiek by chciał inwestora niestety takie czasy ale Araby?. Kiedyś były pogłoski że Ratcliffe ten od Nicei i Ineosa mógł zakupić 49 % udziałów coś na wzór niemieckiego. Ale nie bo socios to leśne dziady i nie wiedzą co się dzieje.