2

@blakkudium Zawszę byli za mocni na Ligę Europy ale za słabi na Ligę Mistrzów. Teraz są słabi nawet w lalidze. Mogłoby coś się tam ruszyć

0

@Sulimo bbq dobry tylko do burgerów, po za tym polecam chrzan, siracha mayo

0

@marcin62 @FiscaelBarca @Prorokk
Ewentualnie stworzyć dodatkową zakładkę chociaż.

0

@ZuczekFCB1899 to są sporty więc zostają

4

Nowy rok to dobra okazja aby wywalić tematy polityczne z tej strony. Szczęśliwego nowego roku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Cule1234 najlepiej jakby skakali w samych gaciach i nie byłoby kontrowersji

2

@Luciano99 w lidze sobie nie daję rady która jest gorsza od LaLigi więc...
Ale drugiej strony, nie wiem jak to wygląda w Juve, paradoksalnie u nas może mieć łatwiej, dostawałby piłki od Yamalka, Pedriego czy też Rashforda jak zostanie

0

@Popitek12 spokojnie on ma jeszcze czas. Mox idzie pod faceturn.

0

@Popitek12 wszystkich walk?

0

@Popitek12 co się stało?

5

@Karol145 napij się rosołku, bo chyba masz kaca po świętach

3

@Comentateiro teraz byśmy ich pykli

1

@mordini123 szkoda. Dużo osób tworzy content na YT ale głównie tylko o wwe

4

@MatBac1991 całą Europa chleje. Tylko trzeba znać umiar, niestety dużo osób tego nie ogarnia.

0

@Who_you_mam ja zaczynam degustuje od 98%

1

@Who_you_mam jak ma poniżej 88% to woda

1

@michaleu 100 zł xd

6

Nie z takimi sobie dawał radę. Z resztą ta liga jest dobra dla takiego McTominaya czy Hojlunda co nie dawali sobie rady w ,,wielkim" United

0

@LeszekFCB @partymaker jakby to były sensowne pytania

2

@partymaker dobrze powiedział, te hieny dziennikarskie o wszystko pytają

3

@gaucho104 żeby tylko nie było z nim później jak z Ter Stegenem

3

@blakkudium dla mnie ciekawe

0

@esem91 jak dla nich jest bohaterem to są masochistami

4

@Kessie Honda niby lepiej brzmiała ale tutaj Mercedes nie puścił dźwięku z wyższych obrotów

1

@DanielPlainview niby daleko było do śmierci ale myślę że blisko teoretycznie było do trwałego uszczerbku na zdrowiu. Myślę że to było ok 20 centymetrów, żeby głowa była rozwalona

0

@SeWo77 xddd, bredzisz

1

@Kessie czysto teoretycznie Honda robi topowy silnik i Alonso po 20 latach znów zostaję mistrzem świata.

0

@PatrychoO to prawda, namieszał i zniknął

2

Z jednej strony człowiek by chciał inwestora niestety takie czasy ale Araby?. Kiedyś były pogłoski że Ratcliffe ten od Nicei i Ineosa mógł zakupić 49 % udziałów coś na wzór niemieckiego. Ale nie bo socios to leśne dziady i nie wiedzą co się dzieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?