lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ bez przesady
1
@PatrychoO walczyć też potrafi ale w wwe tego pewnie nie zobaczymy
0
@4drian0 kupowałbym
1
@kubix05 taniej cukier jeść :D
0
Jestem ciekaw jakby wyglądały koszulki w retro kolejce ale oczywiście Nike się nie wyrobił. Patrząc że kiedyś nie było sponsora to w tych czasach jednorazowy taki wyczyn pewnie nie wchodziłby w grę. Pomyślałem że sponsor byłby w topiony w tych samych kolorach co koszulka ale też wątpie.
0
@FCB_dimiC jeszcze ma na to czas, hah
10
0
@Eklerek to wygenerowane przez AI?
2
Szkoda mi się zrobiło Newcastle
2
Uczeń przerósł mistrza.
Edit: Pies przerósł Mourinho.
Guardiola niech się poda do dymisji w City
2
@kanver_ Roy Keane albo Eric Cantona by się przydał na niego
0
@Karol145 dobrze że w to chociaż poszli
1
@PatrychoO bez jajc.
0
@Karol145 w aew może lepiej będzie miała
3
Main Event AEW Revolution to był totalny brutalny banger. @Popitek12 @PatrychoO @Karol145 @zadafcb @FCB24
0
@DTMisTheBest zawsze coś innego
0
@Cule1234 w sumie to pierwszy raz go chyba widzę jak wygląda
0
@JackPtak powiedzmy że 30
0
8 lat różnicy w związku to dużo?
0
@Ojciec5tkidzieci przereklamowana
1
@mordini123 jednak słowa z ziemi włoskiej do Polski to prawda.
3
https://ibb.co/gbXpGMdG
Tak działa tłumacz na Instagramie :D
@mordini123 @michal26 @Popitek12 @Encore
2
@mordini123 nie wiem jak wygląda tor Fuji ale po GP Japonii mogliby tam zrobić zastępczy wyścig.
@michal26 ale po co, nikt arabusów nie może zastąpić
0
@Popitek12 ale byłaby dominacja wtedy
0
@Encore kolejny płaczek z UK może zostać mistrzem, niedobrze
9
Mieć taką pakę a grać taką padake.
4
Karny imienia miasta Madryt
1
@mordini123 prawdopodobnie Gargano dołączy do Ciampy w AEW.
0
@Popitek12 4 main eventerów WM to face. Blamaż bookerów
1
Drugi mecz z czystym kontem.