3

Właśnie obejrzałem ostatnią walkę Johna Ceny. Widziałem przed walką opinie które lekko mówiąc były dosyć słabe. Ale dla mnie zakończenie było całkiem w porządku. Przez całą karierę Cena gadał ,,Never Give Up''
A koniec kariery odklepał, w sumie co mu szkodzili na koniec, wiadomo nie te lata co kiedyś, więc. Co mi się nie spodobało to że w ogóle nie było Ortona na koniec. Jeszcze te okrzyki fck Hunter, przecież on i tak ma mało do powiedzenia, jeszcze chanty we wont Vince xd. Wszystko aluzję powinny być skierowane do TKO.
@mordini123 @zadafcb @PatrychoO
@CLS63AMG

3

@NeroTFP1 szybka reakcja, ciekaw jakby była to odwrotna sytuacja

3

@directedbyfcb mi się podoba. Tylko janusze reagują tylko na bramki. Drużynę trzeba wspierać cały czas. Ja tam bym chciał żeby na Camp Boi był zorganizowany doping

0

@Kgorecki2500 a ja nie jestem rasistą tylko krytykiem etnicznym

0

@addept ja o księdzach nie mówię tylko o paniach na Escort:D

0

@CLS63AMG tak naprawdę nigdy jego fanem nie byłem.

4

@Rastafarnianin liczy się jak ktoś tylko korzystał z usług pań do towarzystwa? :)

1

@CLS63AMG nowsze czasy ale dla mnie pod względem poziomem walk a nie samych storylinów to pojedynki z AJ Styles były najlepsze. A pod względem story najlepsze rywalizacje były z Edgem i Ortonem.

2

@Lionel_Messi10 skończy się tak że Lewy zostanie, ewentualnie tylko jakiś Etta Eyong przyjdzie. Takie są realia

6

@pluszek żydokomuna ma się dobrze

0

@SelloutCrowd United jeszcze więcej wydało jak przyszedł Guardiola do City

0

@BorzyKrzys jakie nagrania?

1

@Kazragore @LukaszFan wielkie koncerny zapewne zaraz by się wycofały. F1 to wyścig zbrojeń, od zawsze tak jest

@tbas dokładnie, ale i tak decyduje tam ustawienie bolidu pod dany tor, w teorii nawet tam bolidy nie są w 100 % identyczne. Niektóre zespołu lepiej czy gorzej to robią.

2

@Szczygiel06 tankowanie nie wróci raczej. Bolidy powinny być dużo mniejsze i jednocześnie lżejsze. Wtedy byłyby bardziej żywsze i teoretycznie byłoby więcej akcji.

1

@BojanKriKicz ja czuję że Mercedes z Mclarenem będą walczyli o mistrza

1

@BojanKriKicz Leclerc jest nr2 w F1. Mówi to jego fan

16

Gratulacje dla Norrisa i Mclarena ale to Verstappen pokazał że jest najlepszym kierowcą w stawce.

1

@Bykunn ogólnie mało co było kar za wymiany podzespołów. Pod względem wytrzymałości są niezawodne niż kilka lat temu. Norris miał bodajże na Węgrzech awarie

0

Co miało na celu takie przytrzymanie Piastriego?

0

@Azi Ja nie jest jego fanem ale widzę obiektywnie widzę że jego winy tu nie ma

0

@Chaoss ja bym to po prostu olał, szukanie na siły sensacji

0

@Szmulek a co miał zrobić jak jak mu zajechał

0

@KrwawiaceoczyVEB Anglia ma już Chorwację

6

O Jules Kounde :D

1

@Ojciec5tkidzieci za 500 stów za godzinkę bym się skusił. Tylko do tego się nadaję
@Lionel_Messi10

1

@Czyhrynski możesz poszukać. Najlepiej sobie kupić i wesprzeć małego twórcę gry

3

Jeśli ktoś grywa w DSJ 4 to niedawno wyszła ciekawa aktualizacja

1

@BorzyKrzys a ja go miałem za w miarę rozsądnego pisiora

1

Dziś a'la Maldini z golem

1

@Karol145 ważne że 100 mln lekką ręką pójdzie do skorumpowanej Ukrainy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?