lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Właśnie obejrzałem ostatnią walkę Johna Ceny. Widziałem przed walką opinie które lekko mówiąc były dosyć słabe. Ale dla mnie zakończenie było całkiem w porządku. Przez całą karierę Cena gadał ,,Never Give Up''
A koniec kariery odklepał, w sumie co mu szkodzili na koniec, wiadomo nie te lata co kiedyś, więc. Co mi się nie spodobało to że w ogóle nie było Ortona na koniec. Jeszcze te okrzyki fck Hunter, przecież on i tak ma mało do powiedzenia, jeszcze chanty we wont Vince xd. Wszystko aluzję powinny być skierowane do TKO.
@mordini123 @zadafcb @PatrychoO
@CLS63AMG
3
@NeroTFP1 szybka reakcja, ciekaw jakby była to odwrotna sytuacja
3
@directedbyfcb mi się podoba. Tylko janusze reagują tylko na bramki. Drużynę trzeba wspierać cały czas. Ja tam bym chciał żeby na Camp Boi był zorganizowany doping
0
@Kgorecki2500 a ja nie jestem rasistą tylko krytykiem etnicznym
0
@addept ja o księdzach nie mówię tylko o paniach na Escort:D
0
@CLS63AMG tak naprawdę nigdy jego fanem nie byłem.
4
@Rastafarnianin liczy się jak ktoś tylko korzystał z usług pań do towarzystwa? :)
1
@CLS63AMG nowsze czasy ale dla mnie pod względem poziomem walk a nie samych storylinów to pojedynki z AJ Styles były najlepsze. A pod względem story najlepsze rywalizacje były z Edgem i Ortonem.
2
@Lionel_Messi10 skończy się tak że Lewy zostanie, ewentualnie tylko jakiś Etta Eyong przyjdzie. Takie są realia
6
@pluszek żydokomuna ma się dobrze
0
@SelloutCrowd United jeszcze więcej wydało jak przyszedł Guardiola do City
0
@BorzyKrzys jakie nagrania?
1
@Kazragore @LukaszFan wielkie koncerny zapewne zaraz by się wycofały. F1 to wyścig zbrojeń, od zawsze tak jest
@tbas dokładnie, ale i tak decyduje tam ustawienie bolidu pod dany tor, w teorii nawet tam bolidy nie są w 100 % identyczne. Niektóre zespołu lepiej czy gorzej to robią.
2
@Szczygiel06 tankowanie nie wróci raczej. Bolidy powinny być dużo mniejsze i jednocześnie lżejsze. Wtedy byłyby bardziej żywsze i teoretycznie byłoby więcej akcji.
1
@BojanKriKicz ja czuję że Mercedes z Mclarenem będą walczyli o mistrza
1
@BojanKriKicz Leclerc jest nr2 w F1. Mówi to jego fan
16
Gratulacje dla Norrisa i Mclarena ale to Verstappen pokazał że jest najlepszym kierowcą w stawce.
1
@Bykunn ogólnie mało co było kar za wymiany podzespołów. Pod względem wytrzymałości są niezawodne niż kilka lat temu. Norris miał bodajże na Węgrzech awarie
0
Co miało na celu takie przytrzymanie Piastriego?
0
@Azi Ja nie jest jego fanem ale widzę obiektywnie widzę że jego winy tu nie ma
0
@Chaoss ja bym to po prostu olał, szukanie na siły sensacji
0
@Szmulek a co miał zrobić jak jak mu zajechał
0
@KrwawiaceoczyVEB Anglia ma już Chorwację
6
O Jules Kounde :D
1
@Ojciec5tkidzieci za 500 stów za godzinkę bym się skusił. Tylko do tego się nadaję
@Lionel_Messi10
1
@Czyhrynski możesz poszukać. Najlepiej sobie kupić i wesprzeć małego twórcę gry
3
Jeśli ktoś grywa w DSJ 4 to niedawno wyszła ciekawa aktualizacja
1
@BorzyKrzys a ja go miałem za w miarę rozsądnego pisiora
1
Dziś a'la Maldini z golem
1
@Karol145 ważne że 100 mln lekką ręką pójdzie do skorumpowanej Ukrainy.