lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 8-16 obecnie, wcześniej 6-14, jeszcze wcześniej ponad 3 miesiące na trzy zmiany ale to w różnych firmach
32
@draxidox ty człowieku masz prawo jazdy? Gadasz takie kocopoły że głowa mała
1
@Lionel_Messi10 ananas ma swoje atuty ale go nie lubię,,
1
@GTBTP po sobie mam
1
@GTBTP ja od Lancerto mam gacie
0
@FCB24 w piłce nożnej chodzi aby strzelić więcej goli niż rywal. Flickowi to wychodzi. Przynajmniej mecze są efektowne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ludwig Plastuś pokonany przez Pente
0
@daniel32778 no cóż to paradoks
1
@BARCA1899Messi przecież to jawna pomoc dla nas ze strony sędziego
8
Ferran, Larsson v2.0
0
@Herato raczej marne
5
Trzeba przyznać że fajny debiut Włocha w Mercedesie. Ale będzie wydarzenie jakby wygrał na Monzy. Od lat Włoch tam nie wygrał
1
Wiecznie niby pokrzywdzone madryckie panienki
0
@Popitek12 nie wiem jak u Ospreaya ale Rollins to podobno niezła lizodupa.
1
@Popitek12 w sumie chętnie bym zobaczył Miz vs MJF
2
@PatrychoO no cóż, wwe teraz nie musi się wysilać po tourze po Europie. Dla nich to że tygodniówka jest to dużo
0
W sumie Vinicius mógłby dostać punt kicka od Ortona i Package Piledrivera od Owensa.
0
@Transu96 to ja odkryłem że Raphinha jest podobny do Carmelo
0
Yamalek na Smackdown
0
@mordini123 Penta na spokojnie może zastąpić Mysterio w wwe
1
@mordini123 przecież Carmelo Hayes wygląda jak Raphinha :)
0
@Witekk10 żeby się tylko nie okazało że te pieniądze nagle zniknął
2
@KamQiX z teoretycznych dużo się nie nauczysz. Aczkolwiek jakieś konkretne szkolenia tak, tylko dla chętnych, żadnego przymusu. Co do przymusu to tylko wysłać Ukraińców w wieku poborowym z powrotem co przyjechali z początkiem wojny
8
https://ibb.co/C5FbcJf5
Raphinha jest nawet podobny do gwiazdy WWE Carmelo Haysa :)
@Popitek12 @PatrychoO @mordini123
3
Charakterni.
0
@mordini123 będzie tak że Cene będą cherować a Rhodsa buczeć
0
@mordini123 heelowy Rey w Judgment Day z synem pod butem Alistera Blacka który wróci do wwe zapewne, tak to widzę :)
Obecne JD to chłystki totalne.
@Popitek12
Ja tam liczę na zwycięstwo Ceny i pobicie rekordu Flaira. To tylko wrestling ;)
0
@Popitek12 Punk sam jest sprzedawczykiem odchodząc do AEW psioczył na WWE a wrócił tak samo jak kasztan Rhodes co wyrobił się w NJPW, AEW czy ROH a wcześniej to był zwykły leszcz
0
Cały segment z heel turnu Johna Ceny. Nigdy nie byłem fanem Ceny ale teraz będzie wiele możliwych storylinów. Nawet oklepane Cena vs Orton ale to zawsze Orton był tym złym. Przy heel turnie Stone Colda to był najlepszy turn w historii wwe.
@mordini123 @zadafcb @PatrychoO