2

https://ibb.co/0Y4370h
Dziś szykuje się degustacja takiego trunku

2

Dej, dej, dej ukrainie

0

@urbipl tak czy inaczej trzeba się rozglądać za napastnikiem

0

@marcin62 a później będzie płakała że nikt jej nie chce

1

@AduŚ07 arabusy swój rozum mają

1

@norbi77 nie psuj narracji negacji

1

De Jong może sobie zostać w tej Arabii.

0

@partymaker Punk jedynie daje chyba radę jeszcze w walkach z stypulacjami, HiaC Match z McIntyrem i z MJfem w Dog Collar Matchu

0

@D10SLEO dziewczynka Rock nie może się zdecydować czy wystąpić na WM i wychodząc takie fikołki. Z tego co było na RAW całe story z Bloodline powinno być zakończone.

1

Pierwsze RAW na Netflixie to było z dużej chmury mały deszcz. Śmiać mi się chciało z Codiego i The Rocka zochawali się między sobą jak koledzy :D
@mordini123 @zadafcb

8

@Danny Gaucho nominuję, swój Chłop

0

@Criss18Barca nic nowego

2

@mordini123 ale z drugiej strony czasem takie stroje ładnie podkreślają figurę pań :)

0

@draxidox z tym OF to chyba nic pewnego

0

@D10SLEO wujek sebek :D

1

Laporta to taki sam cwl co Tebas. Nikomu nie można wierzyć

4

Podobno Biedroń jeszcze nie był w Kaliszu.

2

@gumaz nazwisko zobowiązuje

0

@FCB24 tacy zawodnicy jak Penta, Fenix czy np. Ospreay nie pasują do wwe ale zobaczymy co będzie z Pentą

2

@Popitek12 a ja alkohol gonie

1

Jeszcze dziś i w tym roku nie pije już alkoholu

13

Już nie długo dziewuchy z rocznika 07' będą miały 18 lat.

4

@TheNekro94 może dlatego tak mówią bo Maradona jest z ich pokolenia

2

@DonCarletto jeszcze byś się zdziwił

1

@marcin62 pisałem kiedyś na tinderze z taką niedojebaną dziewczyną że toż to szok. Spytała się jakie mam wykształcenie i piszę że skończyłem Technikum samochodowe a ona zaraz usunęła ze mną parę. Nie wiem jakim cudem można znaleźć tam relację na dłuższą metę.

10

Ma odpowiedni wiek, jest wybiegany, puszczał oczko w stronę Barcy, zaraz będzie potrzebny następca Lewusa, jest za darmo. Ja widzę same plusy

1

@wpwelement zgłoszony za fake newsa

1

@mordini123 przecież Punk jest Straight Edge to nie brał nic :D

1

@mordini123 dla mnie to słabe, robi z siebie jakiegoś pederaste. Mówi to były fan Punka.

0

@ProMILs właśnie zapomniałem o tym wspomnieć wcześniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?