lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://ibb.co/0Y4370h
Dziś szykuje się degustacja takiego trunku
2
Dej, dej, dej ukrainie
0
@urbipl tak czy inaczej trzeba się rozglądać za napastnikiem
0
@marcin62 a później będzie płakała że nikt jej nie chce
1
@AduŚ07 arabusy swój rozum mają
1
@norbi77 nie psuj narracji negacji
1
De Jong może sobie zostać w tej Arabii.
0
@partymaker Punk jedynie daje chyba radę jeszcze w walkach z stypulacjami, HiaC Match z McIntyrem i z MJfem w Dog Collar Matchu
0
@D10SLEO dziewczynka Rock nie może się zdecydować czy wystąpić na WM i wychodząc takie fikołki. Z tego co było na RAW całe story z Bloodline powinno być zakończone.
1
Pierwsze RAW na Netflixie to było z dużej chmury mały deszcz. Śmiać mi się chciało z Codiego i The Rocka zochawali się między sobą jak koledzy :D
@mordini123 @zadafcb
8
@Danny Gaucho nominuję, swój Chłop
0
@Criss18Barca nic nowego
2
@mordini123 ale z drugiej strony czasem takie stroje ładnie podkreślają figurę pań :)
0
@draxidox z tym OF to chyba nic pewnego
0
@D10SLEO wujek sebek :D
1
Laporta to taki sam cwl co Tebas. Nikomu nie można wierzyć
4
Podobno Biedroń jeszcze nie był w Kaliszu.
2
@gumaz nazwisko zobowiązuje
0
@FCB24 tacy zawodnicy jak Penta, Fenix czy np. Ospreay nie pasują do wwe ale zobaczymy co będzie z Pentą
2
@Popitek12 a ja alkohol gonie
1
Jeszcze dziś i w tym roku nie pije już alkoholu
13
Już nie długo dziewuchy z rocznika 07' będą miały 18 lat.
4
@TheNekro94 może dlatego tak mówią bo Maradona jest z ich pokolenia
2
@DonCarletto jeszcze byś się zdziwił
1
@marcin62 pisałem kiedyś na tinderze z taką niedojebaną dziewczyną że toż to szok. Spytała się jakie mam wykształcenie i piszę że skończyłem Technikum samochodowe a ona zaraz usunęła ze mną parę. Nie wiem jakim cudem można znaleźć tam relację na dłuższą metę.
10
Ma odpowiedni wiek, jest wybiegany, puszczał oczko w stronę Barcy, zaraz będzie potrzebny następca Lewusa, jest za darmo. Ja widzę same plusy
1
@wpwelement zgłoszony za fake newsa
1
@mordini123 przecież Punk jest Straight Edge to nie brał nic :D
1
@mordini123 dla mnie to słabe, robi z siebie jakiegoś pederaste. Mówi to były fan Punka.
0
@ProMILs właśnie zapomniałem o tym wspomnieć wcześniej