0

@joloskyy kolejny nie umie zrozumieć. Ja go nie bronie, chodzi że gorsi są od niego a nie siedzą.

2

Budda wpadł można powiedzieć stety bądź niestety bo gorsi chodzą na wolności od jeszcze gorszych machlojek. Na przykład tacy politycy. Najprawdopodobniej typ nie wpływów na samej górze.

0

@Kgorecki2500 nie dziwne, toż to Polska to najliczniejsza narodowość w kadrze Barcelony nie licząc Hiszpanów:)

2

Po alkosoczkach kolejna ,,afera" są alkolody.

1

Komentarz usunięty

9

@MesQueUnClub96 ja tam nie bronie Stanowskiego ale te 8 gwiazdek co to jest. Tylko jedno potrafią, z resztą to mają w nazwie.

1

@Karzel @siuuu 3D to moja pierwsza gra a dopiero później grałem w Armageddon i World Party a jeszcze później grało się Worms 4 Mayhem.
Na xboxie jest promocja na Wormsy WMD a niedawno też wyszedł oryginalny Armageddon na konsolę.

12

Grał ktoś kiedyś w gry z serii Worms?

1

@SeWo77 każdy polityk to aktor

5

Następny wuefista.

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

6

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17
https://swiatwyscigow.pl/f1/f1-news/29042-haas-oglosil-nawiazanie-wspolpracy-technicznej-z-toyota-w-f1
Toyota wraca do F1 jako partner techniczny Haasa. Nie bardzo wiem co poza oczywiście komercyjnymi elementami w obecnej sytuacji tu pomagać Toyota, nie dostarczając silników, czy części?
Tunel aerodynamiczny Toyoty w Kolonii?
Chyba że to jest powolny powrót Toyoty jako fabryczny zespół.

0

@BorzyKrzys jakby to była Rosja to pięć razy w zdaniu by wymienił.

0

@mordini123 słyszałem o tym. Ponoć od nowego roku Smackdown ma być po 3h. Jak dla to za długo, 2h jest w sam raz.

2

https://www.instagram.com/p/DA86955yx3g/?igsh=MWs1OWhvazc2eGE5Mg==
Sytuacja zdrowotna Luchasaurusa z AEW nie jest niestety za ciekawa, aby wrócił do zdrowia.
@mordini123 @PatrychoO @negreanu

4

@marcin62 najlepiej takie miejsce omijać szerokim łukiem to wtedy śmiercią naturalną biznes padnie

0

@Ziemny jak za darmo to uczciwa cena

@JordiAlbion pewnie tak będzie

0

@MessiForeverTheBest @BORO_12
To coś może mi się pomyliło

4

David, Kimmich, Davies, Bułka są za darmo do wzięcia jakby chociaż jednego dałoby radę załatwić to byłoby dobrze.

1

@Pawlak1992 Zapewne tak będzie Sikoa to leszcz w porównaniu do Rocka. Jacob Fatu jest najlepszy z tego aktualnego Bloodline

0

@pikass14 Christy Canyon

0

@mordini123 PTW tylko śledzę, dwa razy byłem u nich na gali jak były Nie daleko mnie

4

Nie ma co dyskutować wrestling jest ciekawszy od tych freak fightów. Nie ważne czy to WWE, AEW, TNA czy NJPW czy inne GCW

0

@Jackazz mam stadionową z sezonu 11/12 i nie widać zużycia a prana była już wiele razy.

1

@NeroTFP1 jak politykierzy ruszą na front to ja też.

0

@A4ron uja się zmieni jak Legia awansowała do LM to później zaczął się zjazd Legii i kupowanie byle szrotu itp.

4

@Miszak to wina piłki że nie może go znaleźć

1

Ciekaw co będzie gadał Kowalczyk po meczu Legii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?