lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto by się spodziewał że o Braunie będą piosenki
6
https://pl.motorsport.com/motoryzacja/news/nowa-lancia-podpatrzona-/10565867/
To nie co kiedyś ale fajnie byłoby jakby Lancia wróciła do rajdów z tym modelem Ypsilon przynajmniej do WRC 2
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
0
@Compadre być może, uj wie
0
@tristan87 pierdu, pierdu
1
@Danny Gaucho a w robocie będzie brał dwie pensję
0
@gumaz Najman Marcin
1
Tymczasem Najman jako gość specjalny na polskiej gali wrestlingu PTW Gold Rush w Częstochowie która odbędzie się 3 lutego.
0
@Gall nie poznałem
3
@Cochise interes własnej dupy a nie państwa. Tylko i aż oto chodzi politykom
0
@MichuZ44 jak nieudolnie chcą kopiować Ferrari to nic z tego nie będzie
3
@koksik2700 sporo takich tutaj
0
@FrankliN7 a coś z notino jest nie tak?
0
@hayek tak to to Roya :)
3
Tymczasem na Notino wyskoczyły mi perfumy za ponad 12 tysięcy polskich złotych.
5
Z czwartoligowcem tracić dwie bramki to szczyt dziadostwa. Kiedyś głębokie rezerwy taki mecz wygrałyby na spokojnie z 4 do 0
0
@Dieselzor atutem Sinsa jest coś innego xd
0
@draxidox niby się tym chwali ale takich już się nie znajdzie.
0
Komentarz usunięty
0
@Borneo a po drugiej stronie krzykacze z 8 gwiazdkami. Tusk z Kaczyńskim się z tego śmieją i razem wódkę piją
10
@MarioVeB! Różnorodność xd. Pieprzenie o szopenie tylko po drugiej stronie
1
@Rust_Cohle @Lionel_Messi10
3
@against_modern_football @ProMILs @DonMatteo901
Niech dalej skręcają szafki ze sklejki badziewnej a nie w politykę się pchać
1
@jakub1906 Ahonen tak nie latał w Planicy ma kacu.
9
W tym roku jeszcze wódki nie piłem, niezła passa.
1
Uj wie skąd akurat Sylwesterstera się obchodzi w ostatni dzień roku. A Czemu nie Janusza?
0
@VegetaPolska i co z tego moja Julia Ann z awatara ma ponad 50 lat a trzyma się bardzo dobrze
3
https://ibb.co/hLv07Mg
Nie żałujcie sobie w tym roku
0
@misterio marzy ci się partia nieboszczka?
21
@Safrani wysłać go na froncik
1
@HighestInTheRoom Casablanca robi niesamowitą robotę też. Nie ma topowych klubów jeśli chodzi o jakość piłkarską bo tam chodzą same janusze sukcesu. W rankingu są drużyny z prawdziwymi kibicami