0


Kto by się spodziewał że o Braunie będą piosenki

6

https://pl.motorsport.com/motoryzacja/news/nowa-lancia-podpatrzona-/10565867/
To nie co kiedyś ale fajnie byłoby jakby Lancia wróciła do rajdów z tym modelem Ypsilon przynajmniej do WRC 2

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

0

@Compadre być może, uj wie

0

@tristan87 pierdu, pierdu

1

@Danny Gaucho a w robocie będzie brał dwie pensję

0

@gumaz Najman Marcin

1

Tymczasem Najman jako gość specjalny na polskiej gali wrestlingu PTW Gold Rush w Częstochowie która odbędzie się 3 lutego.

0

@Gall nie poznałem

3

@Cochise interes własnej dupy a nie państwa. Tylko i aż oto chodzi politykom

0

@MichuZ44 jak nieudolnie chcą kopiować Ferrari to nic z tego nie będzie

3

@koksik2700 sporo takich tutaj

0

@FrankliN7 a coś z notino jest nie tak?

0

@hayek tak to to Roya :)

3

Tymczasem na Notino wyskoczyły mi perfumy za ponad 12 tysięcy polskich złotych.

5

Z czwartoligowcem tracić dwie bramki to szczyt dziadostwa. Kiedyś głębokie rezerwy taki mecz wygrałyby na spokojnie z 4 do 0

0

@Dieselzor atutem Sinsa jest coś innego xd

0

@draxidox niby się tym chwali ale takich już się nie znajdzie.

0

Komentarz usunięty

0

@Borneo a po drugiej stronie krzykacze z 8 gwiazdkami. Tusk z Kaczyńskim się z tego śmieją i razem wódkę piją

10

@MarioVeB! Różnorodność xd. Pieprzenie o szopenie tylko po drugiej stronie

1

3

@against_modern_football @ProMILs @DonMatteo901
Niech dalej skręcają szafki ze sklejki badziewnej a nie w politykę się pchać

1

@jakub1906 Ahonen tak nie latał w Planicy ma kacu.

9

W tym roku jeszcze wódki nie piłem, niezła passa.

1

Uj wie skąd akurat Sylwesterstera się obchodzi w ostatni dzień roku. A Czemu nie Janusza?

0

@VegetaPolska i co z tego moja Julia Ann z awatara ma ponad 50 lat a trzyma się bardzo dobrze

3

https://ibb.co/hLv07Mg
Nie żałujcie sobie w tym roku

0

@misterio marzy ci się partia nieboszczka?

21

@Safrani wysłać go na froncik

1

@HighestInTheRoom Casablanca robi niesamowitą robotę też. Nie ma topowych klubów jeśli chodzi o jakość piłkarską bo tam chodzą same janusze sukcesu. W rankingu są drużyny z prawdziwymi kibicami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?