lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kryhaa nie jest zła ale jabłkowa Soplica była dla mnie nr. 1 ale teraz ciężko ją dostać
@Rust_Cohle jak się nawalić to wódką, whiski albo jagerem. Piwo jest dla degustacji dla mnie :)
4
https://ibb.co/FsKxy47
Zdrowie pany. Te piwo opłaca się kupić ma prawie 10% alko i kosztuję w Dino 5 zł a w smaku nawet, nawet jak dla mnie. Pijąc jedno takie piwo to tak naprawdę pije dwa :D
@SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10
1
@Kidd
1. Verstappen
2. Verstappen
3. Redbull
4. Perez
5. Verstappen, Leclerc, Alonso
6. Ferrari
- - - - -
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Ocon
6. Magnussen
7. Bottas
8. Riccardo
9. Albon
10. Norris
6
@Kessie No! Mike No! :)
0
@SteuerFreiMoney cwancysie w tym Ferrari niby dwa fabryczne ale tak naprawdę trzy. Szkoda że F1 Ferrari tak nie myśli :)
1
@Deviler Braun jeszcze bardziej jest anty
@Saviola88 ile jest tych partii w koalicji tfu demokracznej ?
9
https://swiatwyscigow.pl/dlugodystansowe/wec/27333-kubica-poprowadzi-ferrari-w-sezonie-2024-wec
Kubica w Ferrari w WEC. Chyba nikt tego się niespodziewał. Choć to ,,tylko" ma być kliencka ekipa AF Corse. Nie wiem jak to jest ale fabryczny zespół nie jest właśnie wspomagany przez AF Corse? @SteuerFreiMoney
Tu trochę Ferrari obchodzi przepisy bo fabryczne mogą być dwa auta, a tutaj oficjalnie nie jest to fabryczny zespół
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football
0
@MarioVeB! Oho, daleko nie trzeba szukać
6
@Kgorecki2500 To interes zdrajców którzy chcą zrobić nowy Związek Radziecki ale zamiast sierpu i młoty będą złote gwiazdki.
0
@ShawnC aha, właśnie zobaczyłem w polecanych kilka profili. Ale skończyły mi się lajki :)
Jak z lajkami jest? Za kilka godzin dalej będę mógł dawać polubienia?
0
@ShawnC po jakim czasie pojawią się w proponowanych?
1
@DonCarletto Rozumiem ograniczenia aby nie spamować lajkami ale żeby nie było widać kto cię zalajkował to lipa
0
@DonCarletto ale kiedyś tak chyba nie było tam?
1
@DonCarletto to lipny ten tinder
0
Jak to jest na tinderze? Widzę że ktoś dał mi lajka ale nie mogę wejść kto to i trzeba tam wykupować jakieś chyba pakiety?
1
Moja typerka na Grand Prix Las Vegas za bardzo się nie sprawdziła @Kidd
0
@BartqRKO przynajmniej ma swoje zdanie
0
@lukasbarca86 Czekam na recenzję :)
4
@pt9 Nie głupie, w końcu to piłka nożna i noga powinna decydować o spalonym.
1
@mekston Toto Wolf mówi że jest cacy :D
6
https://powrotroberta.pl/2023/11/kibice-wyproszeni-z-trybun-kierowcy-staja-w-ich-obronie.html
Mówiłem że będą cyrki ale na torze, organizacyjnie także są.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
4
Komentarz usunięty
0
@Chaoss https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-38876-Wolff-stanowczo-stanal-w-obronie-farsy-w-Las-Vegas.html
Toto Wolfowi to nie przeszkadza, ciekaw jakby śpiewał jakby to były kwalifikację bądź w wyścigu jak jego kierowcy byliby na miejscu Sainza
1
@Kidd 1. Perez
2. Norris
3. McLaren
4. Perez
5. Perez, Norris, Hamilton
6. Perez
Moje typy mogą dziwić ale liczę że będą niespodzianki na nowym torze.
-----
1. Perez
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Riccardo
9. Albon
10. Norris
12
https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-38875-Vasseur-takie-problemy-w-dzisiejszych-czasach-sa-nie-do-zaakceptowania.html
Fajny ten tor w Las Vegas, taki amerykański. Sainz ma praktycznie cały bolid do wymiany. Zajęli się jak zrobić show ale zapomnieli o najważniejszym, typowa ameryczka.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
0
@tomek8756 a gdzie Szymon Hamownia ?
0
@Deviler Nie miej nic a bądź szczęśliwy, mokry sen globalistów powoli się spełnia. A takie pachołki jak Trzaskowski to realizują
1
@SteuerFreiMoney ponoć ma być zimno, z tymi oponami mogą być kabarety
5
@MarioVeB! Pewnie jak Duda tak by się ubierał to byś mówił że dziad ale Zełeński to Zełeński xd
0
@lucas/catalan będzie siedem dostawców, zapomniałem o Renault :D