3

@kryhaa nie jest zła ale jabłkowa Soplica była dla mnie nr. 1 ale teraz ciężko ją dostać

@Rust_Cohle jak się nawalić to wódką, whiski albo jagerem. Piwo jest dla degustacji dla mnie :)

4

https://ibb.co/FsKxy47
Zdrowie pany. Te piwo opłaca się kupić ma prawie 10% alko i kosztuję w Dino 5 zł a w smaku nawet, nawet jak dla mnie. Pijąc jedno takie piwo to tak naprawdę pije dwa :D
@SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10

1

@Kidd
1. Verstappen
2. Verstappen
3. Redbull
4. Perez
5. Verstappen, Leclerc, Alonso
6. Ferrari
- - - - -
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Ocon
6. Magnussen
7. Bottas
8. Riccardo
9. Albon
10. Norris

6

@Kessie No! Mike No! :)

0

@SteuerFreiMoney cwancysie w tym Ferrari niby dwa fabryczne ale tak naprawdę trzy. Szkoda że F1 Ferrari tak nie myśli :)

1

@Deviler Braun jeszcze bardziej jest anty
@Saviola88 ile jest tych partii w koalicji tfu demokracznej ?

9

https://swiatwyscigow.pl/dlugodystansowe/wec/27333-kubica-poprowadzi-ferrari-w-sezonie-2024-wec
Kubica w Ferrari w WEC. Chyba nikt tego się niespodziewał. Choć to ,,tylko" ma być kliencka ekipa AF Corse. Nie wiem jak to jest ale fabryczny zespół nie jest właśnie wspomagany przez AF Corse? @SteuerFreiMoney
Tu trochę Ferrari obchodzi przepisy bo fabryczne mogą być dwa auta, a tutaj oficjalnie nie jest to fabryczny zespół

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football

0

@MarioVeB! Oho, daleko nie trzeba szukać

6

@Kgorecki2500 To interes zdrajców którzy chcą zrobić nowy Związek Radziecki ale zamiast sierpu i młoty będą złote gwiazdki.

0

@ShawnC aha, właśnie zobaczyłem w polecanych kilka profili. Ale skończyły mi się lajki :)
Jak z lajkami jest? Za kilka godzin dalej będę mógł dawać polubienia?

0

@ShawnC po jakim czasie pojawią się w proponowanych?

1

@DonCarletto Rozumiem ograniczenia aby nie spamować lajkami ale żeby nie było widać kto cię zalajkował to lipa

0

@DonCarletto ale kiedyś tak chyba nie było tam?

1

@DonCarletto to lipny ten tinder

0

Jak to jest na tinderze? Widzę że ktoś dał mi lajka ale nie mogę wejść kto to i trzeba tam wykupować jakieś chyba pakiety?

1

Moja typerka na Grand Prix Las Vegas za bardzo się nie sprawdziła @Kidd

0

@BartqRKO przynajmniej ma swoje zdanie

0

@lukasbarca86 Czekam na recenzję :)

4

@pt9 Nie głupie, w końcu to piłka nożna i noga powinna decydować o spalonym.

1

@mekston Toto Wolf mówi że jest cacy :D

4

Komentarz usunięty

0

@Chaoss https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-38876-Wolff-stanowczo-stanal-w-obronie-farsy-w-Las-Vegas.html
Toto Wolfowi to nie przeszkadza, ciekaw jakby śpiewał jakby to były kwalifikację bądź w wyścigu jak jego kierowcy byliby na miejscu Sainza

1

@Kidd 1. Perez
2. Norris
3. McLaren
4. Perez
5. Perez, Norris, Hamilton
6. Perez
Moje typy mogą dziwić ale liczę że będą niespodzianki na nowym torze.
-----
1. Perez
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Riccardo
9. Albon
10. Norris

12

https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-38875-Vasseur-takie-problemy-w-dzisiejszych-czasach-sa-nie-do-zaakceptowania.html
Fajny ten tor w Las Vegas, taki amerykański. Sainz ma praktycznie cały bolid do wymiany. Zajęli się jak zrobić show ale zapomnieli o najważniejszym, typowa ameryczka.

@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football

0

@tomek8756 a gdzie Szymon Hamownia ?

0

@Deviler Nie miej nic a bądź szczęśliwy, mokry sen globalistów powoli się spełnia. A takie pachołki jak Trzaskowski to realizują

1

@SteuerFreiMoney ponoć ma być zimno, z tymi oponami mogą być kabarety

5

@MarioVeB! Pewnie jak Duda tak by się ubierał to byś mówił że dziad ale Zełeński to Zełeński xd

0

@lucas/catalan będzie siedem dostawców, zapomniałem o Renault :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?