lucas/catalan
Dołączył/a: maj 2012
Barcelona
112 obserwujących
65 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss Kacper Sztuktappen
1
@Tomo1989 F4 to jakby czwarta liga. Teoretycznie wygrywając F3 można przejść odrazu do F1 ale to bardzo rzadkie przypadki, Verstappen wygrywając F3 odrazu przeszkoczył do F1. Przy dobrych wiatrach Sztuka może być już w F1 w 2026 roku ale to marzenie
17
Kacper Sztuka mistrzem włoskiej F4!
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
0
@FcPortoFan1999 przecież to kabaret jest
#UEFAMAFIA
0
@Comentateiro po prostu co o on pieprzy to jestem bardziej gotowy aby w nim wziąść udział. Tak czy inaczej bym raczej i tak poszedł głosować w tym referendum
2
@Barca1992 Na wybory idę.
Również głosuję w referendum, wiem że to pic na wodę ale nie będę się słuchał Tusków. Do senatu nie głosuję bo nie ma w moim okręgu kandydata z danej partii
0
@Bykunn nie pierwszy talent co może być zmarnowany
5
@Chaoss ma oferty z czołowych zespołów F3 ale musi uzbierać 1,5 mln €. Orlen na spokojnie mógłby to opłacić
5
F1 News
https://powrotroberta.pl/2023/10/szef-astona-apeluje-o-szanowanie-emocji-kierowcow.html.
W Aston Martinie dalej głaszczą młodego Strola. Może niech ktoś poważny kupi ten zespół bo to jajca są .
Na instagramie widziałem plotki o tym że Lawrence Stroll może sprzedać Aston Martina chińskiemu koncernowi Geely do koncernu należy na przykład marka Lotus czy Volvo
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
2
@Kgorecki2500 złoto pokryte platyną
0
@SteuerFreiMoney w f1 napewno na to nie wpadną:D
12
Tabela debaty
1. Bosak
2. Maj/Hołownia (sam sobie się dziwię że Hołownia wypadł nieźle mimo nie chęci do niego)
3. Weilgusowa
4. Tusk
5. Morawiecki (ale to jest prymityw)
0
@MesQueUnClub96 ciężko za nim nadążyć
1
Morawiecki to idiota
6x Tusk w ciągu 3 rund
2
@KrychaFCB Co się dziwić jak to jest Knesejm a nie Polski Sejm
0
@tristan87 wystarczyło aby dali nam po 1 %
4
Ci komentarzy to jakieś kasztany, słuszny gol i pajacarka Granady
4
@Faro ogólnie fifa to syf
2
@Faro biedaku, musisz kupić najnowszą fife xd
2
@draxidox Wolna Palestyna!
1
@michal26 nie tutaj przypadków, na bank
0
@mekston on ma dopiero 26 lat!
1
@michal26 małe ,,państwo" ale z mocarną armią. Ale co się dziwić jak najbogatsi tego świata mają pochodzenia z narodu,,wybranego"
3
Tymczasem Max Verstappen trzy krotnym mistrzem świata F1, szybko poszło. Zapewne w 2024 i 2025 też zdobędzie
1
@SteuerFreiMoney no tak, ABT to Cupra a Cupra to koncern VW
Ja wiem że F1 dla ciebie nic ciekawego ale jak już się tego złapali to powinni to utrzymywać.
0
@tbas to nie pierwszy raz jak się wycofają. Ale i tak zakupione już akcje sprzedadzą z zyskiem. Jedynie wizerunkowo stracą
7
https://powrotroberta.pl/2023/10/sensacyjne-wiesci-audi-rozwaza-porzucenie-programu-f1.html
Dobili Class 1 w DTM, odeszli z Formuły E (seria jest jaka jest), aby skulić się na F1, skasowali w zasadzie gotowego hypercara, a teraz nie wejdą do F1. W tej firmie pracują ludzie poważni? Taka wielka marka a przerosła ją wizja F1? Oj, słabo, słabo.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
0
@BorzyKrzys ściągnięte z internetów
1
@FutbolFan chętnie bym znokałtował tego Dubiela, nawet za darmo
0
@BartqRKO oprócz Andriettiego były chyba 3 zgłoszenia od Hitecha, Rodin, i Lky Sunz. Hitech może mieć powiązania z Rosją to odrazu odpadają, Rodin wydawał się niezłym projektem ale siedzibą w Nowej Zelandii to pomyłka. Ten trzeci zespół to nie wiem co to jest w ogóle.