lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos
Potwierdzam:)
3
PIWO
dziwię się ludziom co ładują po kilka piw jedno po drugim praktycznie
ja jak już piję piwo to ledwo jedno mogę wypić i już mi wystarczy a potem dziwota że tyle osób ma mięsień piwny wychodowany
0
@bartekvisca
ale zdajesz sobie sprawę że nie każdy pije do upadłego i codziennie
albo nie każdy pije milion piw codziennie?
to co jedno piwko raz na miesiąc to też niezdrowo?
1
ILAIX MORIBA
ten to sobie przy kozaczył i zniszczył sobie kariera to jego:)
niezły anans
1
@kamilop
bernardo silva i cancelo
0
@Luciano99
dla mnie to taki sam poziom absurdu jak wtedy Neymar, nie wierzyłem że wtedy ktoś da za piłkarza ponad 200 mln EUR i od tego zaczął się upadek rynku
pensja- musiałoby odejsc kilku pilarzy z duzo pensja jak właśnie de jong czy dembele
ale jak dla mnie nierealne
0
Mbappe
przecież szejk sprzedałby Mbappe do Barcelony jedynie jeśli chciałby strzelić mocnego miazgacza Realowi w policzek i oczywiście musiałby przy tym zarobić czyli wziać piłakrzy których kiedyś chciał czyli De Jong i Dembele
kurde to aż tak absurdalna plotka że czuję się jak przy pierwszych plotkach o Neymarze do PSG
1
@pioz123
nie pisałem że jest realne
ale potrafię sobie wyobrazić taką formułę jak wypożyczenie z obowiązkiem wykupu + cześciowo w rozliczeniu jacyś piłakrze jeśli szejki chciałby i zarobić i zrobić na złość Realowi, ale to tylko jeśli szejk byłby bardzo wkurzony na Real i bardziej ich nienawidził niż nas to sobie to wyobrażam
przecież dla Realu to byłby jak cios w policzek od szejka
1
@Trezor_90
pewnie prędzej de jong + dembele by oddali wtedy pesnje by się zgadzały może
0
@bartas97
też tak sądzę, nie no kasa dla niego się też liczy bo w Paryżu niezłą sumkę też przytuli a mimo wszystko Araby to liga farmerska co by o Francji nie mówić to jednak inny poziom + LM
dla mnie łączenie go z Barceloną wydaje się absurdalne ale cóż
1
Mbappe
uwierzyłbym i nawet w sam transfer bo nie takie rzeczy człowiek widział, czytaj nawet samo przejście Mbappe do PSG, nie wiem jak wielu pamięta ale to było wypożyczenie z obowiązkiem wykupu i tak Paryżanie obeszli FFP
tu mogło by być podobnie piłkarze + wypożyczeni z obowiązkiem wykupu ale jego pensja i charakter to jakaś abstrakcja:)
pod tym kątem nie wiem co musiałby się stać aby przybył
no cóż do koca okienka będą takie plotki z czapy
1
czyli co Real gorsze zło niż Barcelona dla Paryżan
śmiesznie się to czyta
1
@adi7adi8
oki to i tak 14 lat temu:)
5
@BordowyPtak
dokładnie dla mnie też dziwne myślenie:)
robiłem 2 wesela:) z tą samą osobą najpierw prywatne we 2:) a potem dla rodziny
i w życiu bym nie pomyślał aby ktoś mi dawał na wszystko kasę:) to moja impreza to mój koszt. Ludzie zazwyczaj dają pi razy oko na jedzenie i wg mnie tak jest oki.
Nie oczekuje od nikogo żeby mi dawał na extra wystroje itp.
Miałem osoby co nic nie dały bo nie miały akurat kasy i dla mnie nie ma problemu z takim czymś:)
impreza jest dla mnie i rodziny a nie dla zarobku czy pokrycia kosztów:)
5
Dziennikarz który najbardziej stracił na wiarygodności w tym sezonie?
Wg mnie Romero.
Nie ma Cruyff to nie ma Romero:)
1
@macio_944
z tą rejestracją to pojechał:) nie ma Cruyff i jego wiarygodność bardzo spadła
1
@matirix20
najbardziej śmieszne by było jakby tu przeszedł, śmiechom dopiero wtedy nie byłoby końca:)
2
@VegetaPolska
tak jak był Was rok temu xD:)
0
@Rewolucja123
pasuje Felix, to tylko Twoja opinia że nie pasuje
0
Powiem tak mocna nazwiska się sprzedają medialnie więc może i o Mbappe pogadają ale to nierealny transfer.
Ale już któryś z Portugalczyków jak Benardo czy Joao Felix pewnie tak przy odejsciu kogoś z ataku.
Piłka to też rozrywka a głośne nazwiska przyciągają kibiców:) a najbardziej właśnie zawodnicy ofensywni
0
@kamilop
to na co mają kasę co planują to nie do koca wiadomo
najgłośniej sprzedają się marketingowe głośne nazwiska jak Mbappe, Bernardo czy Joao Felix
Mbappe na pewno nei kupimy ale sądzę że na jednego z Prtogalczyków szukują środki bo jednak rozglos napędza kasę w rogrywce a Brozović jesnak tak się nie sprzedaje nazwisko ja kwyżej wymienionych
0
to musiałby by chyba być Lenglet, Ferran, Kessie, Raphinha, Ansu za Mbappe:)
oki nieźle z tymi plotkami jadą
2
Alan Varela
czy ten piłkarz niedługo wyląduje w Europie? wydaje sie dosyć ciekawym piłakrzem na DPŚ
1
Droga Raków do LM
Qarabag a potem ktoś pewnie Galatasaray, Copenhaga, Molde:)
no ciekawie jedynie z Molde widzę jakieś szanse a Galatasaray to już w ogóle kosmos bo to bardzo mocny zespół
obu mimo wszystko Molde i oby awansowali jakoś do LM:)
https://en.wikipedia.org/wiki/2023%E2%80%9324_UEFA_Champions_League
1
@mordini123
koleś ale co ty piszesz z tym Raków za kocopały
albo ja jestem ślepy ale Raków jak przejdzie Qarabag to zagra z kimś z Galatasaray, Copenhaga, Molde
https://en.wikipedia.org/wiki/2023%E2%80%9324_UEFA_Champions_League
ogólnie droga do LM wyboista i jedynie z Molde widzę jakieś szanse
1
@Szklaner
Mistrzami Europy to byli lata temu w 2005. Trochę wiec nieadekwatny tekst. Oby w tym roku zdobyli:)
0
@MesQueUnClub_87
on grał głównie jako środkowy pomocnik lub prawe skrzydło
no zobaczymy tak czy siak by się przydał:) czy w 3-4-3 czy jakimś innym ustawieniu
wtedy moglibyśmy grać na 4 pomocników bo mielibyśmy romeu, de jong, gundogan, gavi, pedri, bernardo, yamal, casado
w 3 z przodu zawsze mogli by grać po prawej Dembele i Ferran po środku Lewy i Ferran a po lewej Balde lub Cancelo a w przypadku bronienia się wrócić do 4 z tyłu:)
wszystko zależy kto przyjdzie bo ktoś pisał o 3-4-3 ale wg mnie realne tylko jeśli ktoś do pomocy i na bok obrony przyjdzie
co do Raphinha wolałbym aby odszedł Ferran, ale jego odejscie zaakceptowałbym jedynie jakby własnej Bernardo i Cancelo przysli
w przeciwnym wypadku nie
0
@priest9999
podobno trzeba sprzedać kogoś z trójki Feran, Raphinha, Fati aby móc normalnie kupować znów
na Bernardo starczy nie zapominaj że u niego w koszt tego roku szla by tylko też amortyzacja a nie cały koszt transferu
zakładam też odejścia innych zawodników aby się limit w płacach znazł
najbardziej chaiłby modejścia Ferran a nie Raphinha ale do tego nie dojdzie niestety pewnie
0
sprzedaż Raphinha, kupno B.Silba oraz wypożyczenie Cancelo
pasowałoby Wam takie rozwiązanie sprawy?
2
@Kessie
Baszta Rybacka i Parlament piękne miast:) z najstarszym metro w części kontynentalnej Europy:)