lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo
lenglet, dest, ten meksykanin araujo, garcia, kessie, collado i nawet pewnie Nico - zakładam że oni pewnie odejdą
s.roberto i alonso - też bym się najchętniej pozbył, ale cóż
Guler - nie ma do końca konsesusu kiedy przyjdzie, są też plotki że jesli nie będzie sensownych zakupów do pomocy to on przyjdzie już w to lato bo będzie brakowało pomocników, Vitor to zależy albo teraz albo przyszłe lato
0
@Rewolucja123
jak zwykle zero argumentów koleś masz a się wymądrzasz:)
Xavi grał 4 pomocników a jak bedzie grał w tym sezonie tego nie wiesz, raczej nie 4 bo na to kadry nie mamy
szkoda na czasu na Ciebie już Frankie de Jong cię wyjaśnił tu:)
a co najlepsze przywołujesz kolejnego kolesia co się kreuje na niewidomo kogo, a jak czytam jego wpisy to mi się chce śmiać równie jak po Twoich
a rzeczywistość tak Was często weryfikuje że to aż żal jacy jesteście żałośni:)
bez odbioru
0
@Borneo
a jak na ławce rezerwowych bezie Inigo, Freseneda, Gavi, Gular, Fati, Vitor Roque
to uznasz to za mocną ławkę, dla mnie to już będzie ciekawsze ławka niż rok temu, gdzie jeszcze w obwodzie będziesz miał Ferran, S.roberto, Alonso
nie mówię że wszyscy z tych nowych wypalą, ale i po Gular i Vitor Roque widać dużą jakość a Fati ostatnie miesiace wreszcie wyglądał dobrze po kontuzji, dla mnie to fajny prognostyk
Garcia obstawiam że odejdzie
0
@Rewolucja123
Przy tej 5 spokojnie zrobię wynik. I Pedri i Gavi generują poziom na już. A Gundogan i de jong to doświadczeni zawodnicy. Guler swoje zagra bo Pedri po poprzednim seoznie widać że od deski do deski wszystkiego grać nie może.
Gavi spokojnie częstwo będzie zastępował de jong a Gundogana na 8 meczy w lidze plus końcówki spokojnie zastapi ktoś cantery.
No rzeczywiście taka intensywność treningu że u nas na tej pozycji grał demon prędkości i wytrzymałości czyli Busi:) dobre tego jeszcze nie grali
A ryzyko kontuzji zawsze jest takie same, niech ci ktoś wjedzie w kostkę i te treningi i intysywność możesz sobie włożyć między wiersze
Sam piszesz brednie bo w zeszłym sezonie z gorszą kadrą mieliśmy mistrza Hiszpanii:) no tak wg Ciebie to pewnie fartem
a zaczęliśmy gorzej grać jak nagle Gavi zajechany miał obniżkę formy a Pedri nawet nie grał z tego samego powodu bo miał ciągle kontuzję. Teraz majac 5 zawodników z których każdy ma jakoś spokojniej może to wyglądać i nie będziemy muslki w pomocy patrzeć w takim wypadku na to co wyrabia Kessie lub nieokrzesany Pablo Torre, który wydaje się podobny przypadkiem to Puig, który i może umiejetności indwidualne ma, ale to że nie potrafi grać w zespole, nie potafi się odpowdnio poruszać dyskredytują obu w poważnej piłce
0
@Rewolucja123
jasne że wyniki
środek pola z Gundogan, De jong, gavi, Pedri gwarantuje wyniki dodatkowo Guler
na pivocie bedzie grał Gundogan bo umie i potrafi tam grać
jasne że chciałbym tam Brozović albo Kimmnich ale że ani jeden ani drugi nie przyjdzie trzeba grać Gundogan na pivot a Pedri musi mieć odciążenie w postaci Guler
i nie powtarzaj proszę dyrdymałów że Gundogan nie potrafi tam grać, bo potrafi i nie raz już to udowadniał
1
@pioz123
Tez mam taką nadzieję że to będą kozaki:) po prostu wydaje mi się ze to błąd kupować przeciętniaków. Pilkarzy którzy nigdy nie powinni trafić do Barcy jak Boateng, Braithwaite, Alonso, Bellerin czy teraz Romeu.
Szkoda jakiegokolwiek EUR na nich. To już lepiej dać szansę tym co mamy i tak już są na liście płac. A kupować powinno się albo takich młodych obiecujących albo dobrych piłkarzy jak chcieli czyli Brozovic, Kimmnich czy nawet od biedy juz ten Zubimendi przynajmniej jest mlody ale tez za odpowiednią kasę.
0
@BARCA1899Messi
A my podobno tyle nie chcieliśmy płacić. Stąd negocjacje.
Zresztą dla mnie jakakolwiek kasa na przeciętnego piłkarza jest zbędna.
0
Gundogan, De Jong, Pedri, Gavi i Guler:)
w piątkę plus na 6 albo Cassado albo Nico na dosłownie kilka meczów w sezonie na DPŚ i sądzę że będzie gitara:)
a na DPŚ odkładać na kogoś dobrego a nie pół a nawet ćwierć środki
po Gulera i Vitor Roque a potem PO:) i kadra kompletna:)
5
Romeu
Były jakieś plotki że Girona nie chce negocjować:) to miód na moje uszy
nigdy więcej przeciętniaków w Barcelonie:)
0
@pioz123
Dlatego chce Gulera. W 5 juz byc obskoczyli sezon. I do tego Nico na 6-8 meczów w sezonie na DPS.
Tylko mamy takie problemy przez takie durne transfery jak Baithwaite, Boatengi czy właśnie Romeu.
Ten Romeu nie wystarczy nawet na mecze z TOP6. Nie róbmy błędów z przeszłości. Albo ktoś godny Barcelona albo nikt. To już lepiej niech gra Nico czy Garrido albo Cassado z cantery.
Tylko on nawet nigdy nie byl powołany a to czymś świadczy było tyle meczów towarzyskich i mniej znaczących. 1 mecz nawet nie zagrał. Nie oczekuje wiele ake kaman
0
@Bogan
A kto wtedy będzie grał na DPS? No właśnie juz ci pisałem ale chyba nie kumasz. Jak nie przyjdzie pozadny DPS to Gundogan tam będzie grał. Stąd rak usilne starania o Gulera bo łatwiej o fajnego zmiennika Pedri niz pozadnego DPS.
Gundogan de jong i przed nimi Pedri. Tak obstawiam once. Na rezerwie Gavi i Guler i pewnie od biedy na kilka meczy ten nieszczęsny Romeu choc wolałbym na 6 juz mieć Nico niz jego
0
@pioz123
Tylko Christensen to byl wcześniej juz świetny pilkarz. Reorezentat Danii. Gral w Chelsea jak wygrana LM.
A Romeu? On żadnego meczu w reprezentacji nie gral. Nie byl nigdy znacząca postacią w mocnym europejskim klubie. O ile cie lubie to tu stary co ty porównujesz?:) mowieci ze jak nie przyjdzie pozadny DPS to Gundogan tam będzie gral bo Romeu jest marny
0
@pioz123 @Bogan @MarioVeB!
Na tsn moment jako DPS mialby przyjść Romeu. Jeśli myślicie ze on będzie wyjściowym pivotem to nie myślcie lepiej o mistrzostwie czy walce o LM tylko bardziej o walce o 2 miejsce i kolejnej kompromitacja w Europie bo to marny pilkarz.
Ja widze to tak ze mamy 4 kozaków do gry Gundogan de jong pedri i gavi. I Gundogan bedzie gral jako pivot jak nikt sensowny nie przyjdzie. A Romeu ewentualnie do rotacji na 6-8 meczów w lidze i tyle.
Kto wg was wtedy będzie zmiennikiem Pedriego? Gavi nie da rady wszystkiego obskoczyć i zarówno byc zmiennikiem de jong i Pedri.
Gundogan? Nie on też musi odpoczywać czasami. A ile Pedri byl kontuzjowany w zeszłym sezonie? No właśnie. Jak wtedy wyglądała nasza gra bez sensownego zmiennikiem.
Kessie nie licze bo to sredni pilkarz i pewnie odejdzie.
Wiec jeśli nie ściągniemy jakiegoś dobrego DPS jak Brozovic. A zanosi się ze nie to trzeba Gulera kupić juz teraz bo będzie on grał. O to się nie martwię.
0
Guler i Vitor Roque powinni juz przyjść do klubu tego lata.
Chyba ze znow chcemy oglądać jak Pedri jest zajezdzany i potem ma kontuzje na kilka kolejek a Lewy gra od deski do deski bez zmiennika.
Wcale koniecznie by tak mało nie grali każdy z nich przy odpowiednich rotacjach mógłby zagrać po 13-14 meczy w pełnym wymiarze w samej lidze + plus w pozostałych wchodzić z ławki. A jest jeszcze puchar, LM.
A potem bedzie kontuzje Pedri i placz ze nie ma kto grać.
0
@Emhyr
Oj biedaku widzę osobiste podchody. Brawo ty. Napisałem tylko ile musisz mi zapłacić abym szukal bo nie każdy ma czas i ochotę szukać czegoś aby komuś coś udowodnić. Mam bardzo dobra pamięć wiec wiem co mówię ale nie robie screenshotow jakiś newsów tu aby potem komuś coś wysyłać ze tak pisali aby udowodnić.
A ty widzę z tych osób co jak ktoś powie ze trawa jest zielona to napiszesz udowodnić. To się leczy człowieku moze jeszcze dka ciebie nie za późno.
1
@Emhyr
Koles jak mi zapłacisz 350zl/PLN tyle ile inkasuje za swoj czas to poszukam. Inaczej Szkoda mi czasu na twoja persone
1
@Emhyr
TO CZYTAJ WIADOMOŚCI TUTAJ TO SIĘ DOWIESZ
0
@kuz Oriol Romeu, jedne pies, marny piłkarz
1
@PatrykBarca
kilka meczów? on tak zagrał praktycznie połowę sezonu za Fernandinho i był świetny
zresztą w BVB też tak grał
ale DPŚ nie musi być najszybszy, to nie skrzydłowy, chyba pomyliłeś rolę na boisku
1
@Emhyr
nie każdy jest talentem i nie każdy musi, ale skoro i Cassad i Garrido chcą inne kluby to znaczy że talent mają
Romeo to marny piłkarz i szkoda jakiejkolwiek kasy na niego, to przez takie deyzcje jesteśmy tu gdzie jesteśmy z FFP
Diaz się nie nadaje ale nadaje się na zmiennika dużo bardziej niż Romeo
9
ROMEU
Stanowcze nie !!! dla tego marnego piłkarza, dość kupowania szrotu
1
@Emhyr
tak mądre, bo i tak płacimy ich pensje i to nic nie kosztuje a nóż się sprawdzą, i tak jak pisałeś grali by raczej ogony
przypomnij mi w której lidze grali Gavi, Balde, Pedri przed tym jak się sprawdzili u nas? no gdzie byli mądralo?
a właśnie takie kupowanie szrotu doprowadziło nas do sytuacji w której teraz jesteśmy - dest, jakiś kurde maio czy jak mu tam, teraz kupili jakiegoś araujo, jest alonso, był niedawno braithwaite, boateng - ci piłkarze nigdy nie powinni i nie mieli prawa tutaj trafić, a potem był jest problem z ich odejściem a pensje kosztują
jedyny który się z nich sprawdził to luuk de jong
lepiej poczekać rok i kupić kogoś pożądnego lub choćby zaryzykować z tymi co są albo Fabrizio Diaz niż kupować takiego słabego piłkarza
0
@PatrykBarca
już nie kłam chłopie, bo u Guardioli też i tam grał i to nie kilka meczów tylko
2
@Emhyr
mimo wszystko nigdy nie powinien tu trafić, to już lepiej niech zmiennikiem będzie Cassado czy Garrido
w ogóle bez sensu transfer, oby tu nigdy nie przyszedł
0
@PatrykBarca
a wpadł ktoś na to już, bo nawet tu na stronie o tym nie słyszałem
ale dla klubów typu Villarreal czy Betis nic by to nie dało bo oni mają mało kibiców
w Barcelonie jest to droga bo tych kibicow jest dziesiątki milionow
0
@Tomasson81
200 tys. kibiców po 100 EUR i masz 20 mln EUR:) to już znacząca kwota
nie wydam aby klub miał na transfery normalnych piłkarzy
0
@ObiwanKenobi
wystarczy i trzeba jak najbardziej tak wspierać klub
tylko wyprodukowanie czegoś kosztuje, a tak wydaje się że więcej kasy trafi do klubu
1
@fantom102
Fati zamiast Gavi i oki
0
@tristan87
nie zrozumiałeś mnie, większość tu narzeka a nic nie robią aby wspomóc klub, jeśli ktoś żałuje kilku stówek dla klubu raz, 2 razy do roku to ciężko mówić aby był prawdziwym kibicem
0
@priest9999
to wszystko domysły, a faktów żadnych nie ma
zresztą co za problem założyć spółkę sponsorską dla klubu?