lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@negreanu
czemu niby ma być zabronione? nie sądzę aby tak było, wg mnie zarząd powinien tak zrobić sądzę że 20 mln EUR to minimum co by zebrali
0
@mleczkoo
o czym ty mówisz?
0
DOTACJA FC BARCELONA
ile jest kibiców FC Barcelony na świecie? dziesiątki milionów
czemu klub nie zrobi w tych trudnych czasach czegoś takiego jak DONATE
kupujesz wirtualną cegiełkę z podziękowaniami pomocy klubowi za np. 100 EUR? czy to tak dużo aby pomóc klubowi, niech nawet tylko 200 tys. prawdziwych kibiców tak zrobi już mamy 20 mln EUR na transfery:)
który z Was oprócz mnie byłby skłonny w to wejść jakby tak zrobili?:)
0
@Deviler
nie to jest myślenie - narzekanie na transfery a nie wspieranie klubu w żaden sposób, klub to nie jest własność kogoś tylko kibiców, co więc jak nie dotacje kibiców nie pomoże klubowi
nie stać Cię to nie wyśmiewaj intencji
0
@Deviler
co xdd? narzekacie na transfery a nie pomagasz klubowi? nie stać cię?
0
Komentarz usunięty
2
FINANSE FC BARCELONA
Wielu tu tak narzeka na transfery ale co wy zrobiliście dla klubu ile EURO zostawiliście w klubie w tym sezonie.
wejdzie na oficjalną stronę fc barcelony do sklepu i kupcie coś za 50, 100 czy 150 EUR
to nie wielkie pieniądze a coś zostanie w klubie, jak każdy będzie kupował to coś się uskłada dla klubu
0
@Kamiloza91
de jong nie ale Gundogan już moze grać na DPŚ
tak na prawdę wystarzyloby Gundogan, de jong, pedri, gvai i guler, a na DPŚ czasami Christensen albo Cassado
nie dla Romeu
0
@RosjaninBut
czyli poszedł na kasę po prostu a nie na grę w jednych z najlepszych klubów świata, słabo ale jego wybór
ja go już nie chce tu bo zgadzam sie z śp. Cruyff, jeśli masz wątpliwości czy przyjść to nigdy nie powinieneś tu trafić
0
@lucas/catalan
Gundogan niech tam gra, a w kolejne lato za kimś trzeba się obejrzeć
0
@Maciek069
dokładnie albo brać kogoś porządnego lub cracka albo nikgo i odkładać kasę, to już wolę dawać szansę Nico niż ściągać jakiegoś Romeu
Gundogan potrafi i może grać jako DPŚ, to skupmy się na rotacji dla Pedri - Guler, Kamada jest do wziecia a nie jakieś no namy
0
Romeu
nie kombinujemy z kolejnym piłkarzem co nigdy nie powinien tu grać
Gundogan, De jong, Pedri, Gavi - mamy 4 kozaków w pomocy + Kessie, jeśli Iworyjczyk odejdzie wtedy skupić się na jakimś piłkarzu albo z przyszłością jak Guler i wpuszczać go już w tym sezonie do zespołu albo może popatrzeć w kierunku darmowego Kamada:)
i marketing na rynku azjatyckim i piłkarz darmowy i w najlepszym dla piłkarza wieku
a ktoś z Pedrim musi się rotować
albo ten Guler już teraz albo Kamada, a na DPŚ czasami od biedy puszczałbym Nico albo Christensen
a w podstawie para Gundogan- De Jong, i po raz 100 tak Gundogan może i potrafi grać na DPŚ i zostalo to już przetestowane nie raz
1
@pioz123
tak ale zobacz ile kontuzji miał Pedri w tym sezonie, posypał się i nie było kim grać, zresztą Pedri nei moze grać wszystkiego od deski do deski, jakby Guler przyszedł to przy mądrej rotacji spokojnie mógłby zagrać w 13-14 meczach w pełnym wymiarze w samej lidze + wchodzić za Pedri w innych
10
po ch.. kupować jakich Romeu, już lepiej nikogo nie brać a nie męczyć się potem z wypychaniem z klubu kolejnego przeciętniaka
0
@pioz123
no nie wiem, powiedziane jest przyszły sezon, dla mnie przyszły to 2023/24
ja tak to rozumiem
wg mnie potrzebny byłby już teraz jako zmiennik Pedri
ale nawet jeśli miałby przyjść od 2024/25 to i tak dobrze byłoby go kupić i zaklepać, musimy wreszcie działać do przodu z transferami
0
@PatrykBarca
a już skończ powtarzać głupoty bo Gundogan grał i potrafi grać na DPŚ i grał tak też już w City, ale widzę owczy trend głupoty lubi być tu powtarzany że nie potrafi tam grać
znajdź poczytaj ekspertów że może tam grać, nie jest to rozwiązanie idealne ale wolę jego już tam niż wynalazki typu Romeu byleby kogoś kupić i potem mieć problem ze sprzedażą, może za rok wezmą kogoś lepszego i lepiej na to odłożyć kasę niż niepotrzebnie wydawać na półśrodki
0
@bart_azz
w Turcji błyszczy pytanie czy to piłkarz na taką miarę jak Barcelona i on chyba gra blizej lewej strony jako LS a na dziś jest tam Fati i Ferran, jakby sprzedać Ferran to dopiero wtedy mozna pomyśleć
0
@Krzysztof1987
23/24 to przyszły sezon; obecny to 22/23 który się skończył
1
Kadra 2023/24
Ter stegen
Kounde( Freseneda)- Araujo (Inigo)- Christensen- Balde( Alonso)
Gundogan (Cassado/s.roberto)- de jong (Gavi)
Dembele (Raphinha) - Pedri (Guler) - Fati (Ferran)
Lewy (Vitor Roque)
wg mnie byłaby to fajna i ciekawa kadra:) a za rok jak będą fundusze pójść po jakiegoś crack na DPŚ
sprzedaż lub wypożyczenie: lenglet, umititi, dest, kessie, abde
1
@pt9
demebele może grać na lewej też, abde bym nie liczyl bo to przeciętniak
a fati dochodzi do formy wiec skrzydła dembele fati wyglądałby oki wg mnie
jeśli sprzedać raphinha to już a porzadne pieniadze typu 80-100 mln, za mniej się nie opłaca, przyszedł za ile 55-60? liczby miał dobre więc od 80 można pomyśleć skoro arabusy chca
jesli to pozowliloby potwierdzić Vitor, Arda, Freseneda to może i byłby za tym transferem, ale ogólnie to ze skrzydłowych chciałbym odejscia ferran i abde a reszta niech zostanie
0
Ho Ho Ho
Laporta sam w wywaidzie powiedział że dopinają transfer Adry Gulera i że nie będzie problemu z FFP:)
bierzmy go!! jeszcze potwierdzić Vitor, Freseneda i gitara
0
@PatrychoO
Ter Stegen
Kounde araujo Christensen balde
Gundogan de jong
Pedri
Raphinha-lewy Dembele
Przeciez fo sklad na 1/ 4 LM conajmniej.
Jak jeszcze obwodzie byliby Inigo, Freseneda, S. Roberto, Gavi, Guler, Ferran,Fati, Vitor Roque.
0
@MesQueUnClub_87
Jakby chciał to by przyszedł jak Gundogan. No trudno. Kupno młodych jak Guler, Vitir Roque czy Freseneda popieram. Niechce natomiast wynalazków jak Romeu
5
Jak kolejny woli Arabów niz piłkę to niech pali wrotki.
My z Gundogan, Pedri, Gavi, de jong i Kessie damy rade.
Skipic się na tych młodych talentach jak Guler i Vitor Roque i jechać z sezonem:)
2
tylko znowu nie wynalazki co będzie ciężko się pozbyć
albo Brozović albo już nikt inny nie powinien być rozpatrywany i gramy tym co mamy
a potem mamy problem bo są takie ananasy jak Lenglet, Umititi, Dest, Kessie co walka jest aby ich sprzedać
1
@Emhyr
w kazdym źródle jest inaczej, ale jak widać sama pesnaj to ca. 16-20 mln a jest jeszcze amortyzacja co da 30 mln oszczednosci w FPP
a gdzieś było że pensja za ten sezon to nawet 10 mln netto
trzeba sie go pozbyc w pierwszej kolejności
0
@Emhyr
tu masz info o co najmniej 18 mln brutto, a cała oszczędność w FPPF to ca. 30 mln
https://www.football-espana.net/2023/06/10/barcelona-in-line-to-make-e30m-saving-as-first-sale-of-the-summer-edges-closer?utm_source=rsn&utm_medium=rsn&utm_campaign=gac0105
widziałem gdzies też info o 24 pensji i 6 amortyzcji
oszczednosc w FPP jest ogromna
2
@Kidd
po prostu musimy zacząć wymagać, to nie jest grupka żółtodziobów już:)
2
@Kidd
zdecydowanie co najmniej 1/4 LM, bez przesady to Barcelona, ja wiem ostatni 2 lata kompromitacja ale wyjście z grupy dla takiego klubu to musi być obowiązek
potencjał jest na 1/4 LM, a może więcej
3
@Kidd
wg mnie tak:) zakałdam że co najmniej w 1/4 LM sie znajdziemy tym razem to co najmniej 10 meczów, wg mnie dobije do tej granicy