1

a tak apropo ma ktos filmki jak pedro kogos okiwał w 2 ostanich sezonach?

0

i tak messi dostanie

0

Tylko że on spokojnie mógł iść do jakiegos klubu 4-8 z pierwszej ligi hiszpanskiej ale jak tak chciał Barcelone to chwała mu za to

1

W sumie to ja nie wiem co on tam robi.

0

8

0

Może zamienią miejscami halilovicia i roberto jeden do skladu A drugi do B

3

Nic tylko sie cieszyć bo na przkład jak z suarezem można zblokować real sympatią

0

Moim zdaniem to się skonczy na 45-50 mln za benatie bo to jedyny stoper klasy swiatowej do wyjecia i drugi cos w stylu blinda takie 3 w jednym

0

Chyba że się przestawimy na formację z dwoma dmf to 3 to absolutne minimum

0

Kolosów jak kolosów bardziej chodzi tu o mało zwrotne drewna nie umiejące nic innego jak stanie na 16 i wywalanie wszystkiego w obrebie 7m

2

Gdyż Lavezzi ponoć nie miał już siły biegac.

8

Cały problem z messim na mundialu jest taki że był on tam najlepszy jednak nie najlepszy ze swoich wersji z poprzednich lat.

0

Swoją drogą to ja się zastanawiam czemu Real chce wywalić swój motor napędowy zamiast na przykład Isco, który w tym momencie od di maria odstaje

0

Równie dobrze mogą mniej spłacić w tym roku. W takich instytucjach jak barcelona finanse do bardzo ciężka sprawa i często przepływją one z wielu sekcji działów to wszystko jest jednym organizmem.

2

Jeśli naprawdę messi pójdzie do środka a neymar i suarez jako napastnicy to automatycznie gra staje sie bardzo centralna bez skrzydeł rozszerzających grę więc pewnie tą rolę przejmą boczni obrońcy a rakitic dostanie pozycje zbliżoną do dmf

0

Ale w tych 50mln nie chodiz o to że na rok możesz tylko tyle wydać tylko jest to suma która może być rozłożona w ratach(zaległa płatność za transfery) więc równie dobrze można wziąć kredyt i później go spłacać.

0

Taki zdolny być nie mógł skoro ma osiemnaście lat nie gra jeszcze w Barcelonie B i odchodzi do młodzieżowych zespołów Juve czyli najprawdopodobniej miał jeszcze rok grac w juvenilu(jesli mógł by?)

7

Jak wszystko nie wypali to powie że przecież puyol zostaje w klubie i w razie potrzeby zwolni go z obowiązków swojego asystenta żeby mógł zagrać mecz.

1

za rok jak zacznie grac to moze cos bedzie

0

pewnie z 4mln droższy a 6 lat młodszy od wiadomo kogo

0

i jeszcze crouch'a jako jego bardziej mobilne uzupełnienie

0

No to kto jeszcze kategorycznie nie został skreślony:
Benatia
Vertonghen
Mathieu
Marquinhos-pół na pół ale raczej szansy nie ma
Lovren
Koscielny
I tyle z plotek zostaje bo blind to nie stoper

0

marquinhos nie przyjdzie

0

Ta tylko cena pewnie odstraszyła.

0

nawet jak starczy to bedzie cyrk roku 20mln za podstarzalego rezerwowego stopera.

0

do robena mu troche brakuje

0

daj artykuł jakiś bo uszło mi uwadze

0

Jak by kosztował 5mln to powiedziałbym że genialny transfer uzupełnie składu solidny obronća na ławkę/pierwszy skład, który jak już wejdzie to nie zawali czegoś strasznie ale z niego nie można płacić ceny takiej że nie starczy nam na drugi filar defensywy bo na nim jej budować już nie można.

0

co wiecej rozegral cale 2 mecze w pierwszej reprze i młodziak varane juz jest lepszy od niego

0

Bayern to był nim zainteresowany 2 lata temu a wtedy jeszcze można było przypuszczać że pogra z 4 lata na swoim topie a teraz to mu zostały 2 lata wychodzi ze rok nas bedzie kosztowal 10mln +pensja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?