lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a tak apropo ma ktos filmki jak pedro kogos okiwał w 2 ostanich sezonach?
0
i tak messi dostanie
0
Tylko że on spokojnie mógł iść do jakiegos klubu 4-8 z pierwszej ligi hiszpanskiej ale jak tak chciał Barcelone to chwała mu za to
1
W sumie to ja nie wiem co on tam robi.
0
8
0
Może zamienią miejscami halilovicia i roberto jeden do skladu A drugi do B
3
Nic tylko sie cieszyć bo na przkład jak z suarezem można zblokować real sympatią
0
Moim zdaniem to się skonczy na 45-50 mln za benatie bo to jedyny stoper klasy swiatowej do wyjecia i drugi cos w stylu blinda takie 3 w jednym
0
Chyba że się przestawimy na formację z dwoma dmf to 3 to absolutne minimum
0
Kolosów jak kolosów bardziej chodzi tu o mało zwrotne drewna nie umiejące nic innego jak stanie na 16 i wywalanie wszystkiego w obrebie 7m
2
Gdyż Lavezzi ponoć nie miał już siły biegac.
8
Cały problem z messim na mundialu jest taki że był on tam najlepszy jednak nie najlepszy ze swoich wersji z poprzednich lat.
0
Swoją drogą to ja się zastanawiam czemu Real chce wywalić swój motor napędowy zamiast na przykład Isco, który w tym momencie od di maria odstaje
0
Równie dobrze mogą mniej spłacić w tym roku. W takich instytucjach jak barcelona finanse do bardzo ciężka sprawa i często przepływją one z wielu sekcji działów to wszystko jest jednym organizmem.
2
Jeśli naprawdę messi pójdzie do środka a neymar i suarez jako napastnicy to automatycznie gra staje sie bardzo centralna bez skrzydeł rozszerzających grę więc pewnie tą rolę przejmą boczni obrońcy a rakitic dostanie pozycje zbliżoną do dmf
0
Ale w tych 50mln nie chodiz o to że na rok możesz tylko tyle wydać tylko jest to suma która może być rozłożona w ratach(zaległa płatność za transfery) więc równie dobrze można wziąć kredyt i później go spłacać.
0
Taki zdolny być nie mógł skoro ma osiemnaście lat nie gra jeszcze w Barcelonie B i odchodzi do młodzieżowych zespołów Juve czyli najprawdopodobniej miał jeszcze rok grac w juvenilu(jesli mógł by?)
7
Jak wszystko nie wypali to powie że przecież puyol zostaje w klubie i w razie potrzeby zwolni go z obowiązków swojego asystenta żeby mógł zagrać mecz.
1
za rok jak zacznie grac to moze cos bedzie
0
pewnie z 4mln droższy a 6 lat młodszy od wiadomo kogo
0
i jeszcze crouch'a jako jego bardziej mobilne uzupełnienie
0
No to kto jeszcze kategorycznie nie został skreślony:
Benatia
Vertonghen
Mathieu
Marquinhos-pół na pół ale raczej szansy nie ma
Lovren
Koscielny
I tyle z plotek zostaje bo blind to nie stoper
0
marquinhos nie przyjdzie
0
Ta tylko cena pewnie odstraszyła.
0
nawet jak starczy to bedzie cyrk roku 20mln za podstarzalego rezerwowego stopera.
0
do robena mu troche brakuje
0
daj artykuł jakiś bo uszło mi uwadze
0
Jak by kosztował 5mln to powiedziałbym że genialny transfer uzupełnie składu solidny obronća na ławkę/pierwszy skład, który jak już wejdzie to nie zawali czegoś strasznie ale z niego nie można płacić ceny takiej że nie starczy nam na drugi filar defensywy bo na nim jej budować już nie można.
0
co wiecej rozegral cale 2 mecze w pierwszej reprze i młodziak varane juz jest lepszy od niego
0
Bayern to był nim zainteresowany 2 lata temu a wtedy jeszcze można było przypuszczać że pogra z 4 lata na swoim topie a teraz to mu zostały 2 lata wychodzi ze rok nas bedzie kosztowal 10mln +pensja