2

A ja proponuje włączyć komentowanie po pół roku od założenia konta.

3

Bale to ma akurat patent na ten klub

0

a może alba z cuadrado jest w tej liczbie 4

2

On biegał koło barcelony a nie po himalajach.

13

Cóż za genialna strategia wystawić jednego stopera 2 bocznych obroncow po 1.70m. Nie wiem czy sie smiac czy plakac.

21

Bo strona realu jest brzydka i nieczytelna redaktorzy juz z 1.5 roku temu mówili że zrobią remake szaty graficznej a tam dalej nic.

0

Akurat to Psg tak sie boi fify ze szok. Przed okienkiem byla mowa ze ktos z dyrekcji powiedzial ze jak kogos beda chieli to i tak kupią. Równie dobrze mogą podpisać wypożyczenie na rok za kwote 60mln z opcją przejscia za 1 euro za rok.

10

62 mln euro.

0

Z kupowania z arsenlau sie widocznie na liverpool przeszlismy.

0

a kto z big 4 wylatuje obstawiam że w koncu arsenal.

0

W sumie to taki arsenal jak wtedy juz nie wrócił a szkoda.

0

Jedni grają efektownie drudzy efektywnie.

1

Prawda jest taka że bylibysmy dużo mniej konkurencyjni bez tych reklam. Wyjatkowosc klubu nie zalezy od tego czy masz na pisane tam quatar, emirates, czy samsung. Wyjątkowosc klubu to cos co znajdziesz w szatni, na stadionie w jego wzlotach i upadkach oraz co najważniejsze w jego fanach dla mnie Barcelona jest wyjątkowa i zaden quatar tego nie przekresla. Żadne beko, zubizareta czy mathieu.

0

Bo tak sie dzieje gdy z ludzi robi sie cos ponad innych ludzi ponad instytucje ponad historię i spuściznę. Powtarzając im że są nie wiadomo czym, a prawda jest tak że każdy z nich jest osobna stroną którą swoją grą sukcesami zapisuje złotymi literami,,,,,Jednak jest tylko czescia, czescia wiekszej calości panad ktora nie mozna wywyzszac tylko jej elementu mowiac ze to on jest całoscią. To tak jak prawdziwa książka czym jest najlepszy rozdział wyrwany z kontekstu.... niczym wartym uwagi, czyms co zyskuje wartos tylko w swoim odpowiednim miejscu.

0

A mi się bardziej podobała ta z mvp i wygranej ligi mistrzów i ta jeszcze o rok mlodsza co z interem przez wulkany przegrala

0

Nie chodziło mi o zakwestionowanie techniki choć faktycznie tak mogło to byc odebrane.

1

9 lat temu to jeszcze ropa w paryżu monaco i manchesterze nie plynela.

0

Ronaldinho balangi zaczął i go wywiad barcelony nakrywał za często tak gdzieś czytałem dawno temu.

0

Bardzoej to on najlepszy magicznie był niż technicznie. U mnie w miescie jest nawet taki dzieciak który dostał imię ronaldinho.

0

Maty w pomoc Realu bym nie wepchnął teraz.

0

I w dodatku jedna z niewielu gwiazd ktora walczy w defensywie i sie poswieca dla druzyny.

9

Argentyńczycy nie lubili messiego za bardzo dopóki nie grał tak samo dobrze w reprezentacji co w klubie. Lewandowskiego nie lubimy z tego samego powodu.

0

Fanem urugwaju nie jestem ani tez pilkarza wiec dla mnie to super tylko ze to pewnie plotka rodem ze sportu/el mundo

0

O Gundoganie to juz zapomnialem a rok temu byla mowa ze u nas będzie w to lato.

0

Akurat Lewandowski super sprinterem nie jest technika to przyjmij strzel. Jego głównym atutem jest ustawienie się, wykończenie, gra ciałem i tyłem do bramki. Suarez schodzi bliżej 10.

0

Jasne też bym tak napisał ale prawda jest taka że ci napastnicy dochodzili do pozimu na ktorym jest lewy ale juz na nim nie są. Tylko Ibra jak dla mnie jest genialny mimo 33lat

0

jeszcze cłopczyk Juventus i dziewczynka Roma i można seri a zakładac.

1

Innego nie da rady.

0

A kto jest wyżej dla mnie top 3 jeszcze ibre bym tam wepchnał przed niego.

0

Siła to nie wszystko można ją nadrabiać szybkością , techniką sprytem, albo po prostu dac sie faulować a nie się mocować nie wiadomo jak....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?