lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real ma mocną ekipę i to trzeba przyznać jak będą grać to się okaże, a co do wysmiewania z Realu to na stronie Realu w drugą stronę nie jest to samo?
0
Ciekawe czy swiezutcy po ligowomistrzowi "kibice" sprzedają już Jamesa
0
Ten Real to w presezonie nic nie pokazał Sevilla ma teraz większą szansę wygrać niż za 2 miesiące jak się zgrają.
0
No to jak tak to po transferze vermalena mamy 40 mln czyżby na reusa?
1
Kolejnego wygwiżdżą ma CN.
0
Pucharu konfederacji i złota olimpijskiego nie wygrał.
0
Tak tylko czemu SPORT dementuje doniesienia MARCA a ta dalej w zaparte że jest coś na rzeczy?
0
Ta zakładamy firmę "Pomoc przy transferach" I będziemy wykorzystywali go w celach promocyjnych.
0
We wrzesniu napisze prosbe do samorządu szkolnego o zorganizowanie zbiórki na ten szczytny cel.
0
Chyba tylko w ilości wychowanków w pierwszym składzie ale już się zbliżają.
0
Cała możliwość potwierdzenia się tego to właśnie wpłaceni odstępnego około 35mln, Nie mam pojęcia czy to prawda,
0
Benatia.
0
Tym bardziej że ten transfer będzie (jeśli będzie) transferem połączonym tak jak alexis suarez z tym że Bayern kupi kogos ogłosi i dopiero potwierdzi Boatenga, a jedyną szansą na ten transfer jest to ze ma klauzulę i Bayern będzie musiał gadać żeby wyciągnąć 5mln więcej.
0
tylko co jest prawdziwe dementacja SPORTU
czy informacja MARCA
0
Bo redakcja ma ostatnio wolny zapłon do takich rzeczy, ale nie tylko stroną czlowiek żyje wiec rozumiem.
0
Bardziej to zamieszani. Kros chciał do nas a my go nie a za jamesa mielismy placic za rok kasa z messiego.
0
Suarez też tak był komentowany. Nie mówię że to prawda ale życie lubi zaskakiwać.
0
Zubi z Bartoemu zaczynaja gre o sowoje stolki wiec może dojdzie to do skutku a za rok na finisz kampanii reus
0
a my krosem i jamesem
0
to za rok nam gotze odda za xaviego jak boatenga za puyola
0
od neymara sie zaczeła ostatnia wojna transferowa.
0
w sumie to nie wiem kto jest bardzie wiarygodny zubi czy marca.
2
To chyba takie miasto w hiszpanii ale pewny nie jestem.
A tak na serio to taki stały dodatek tam gdzie Barca to i Real i na odwrót
0
wikipedia podaje 192 suboticia ale i tak mamy remis albo borusia ma wyzszy
0
Hummels-192
Subotic-193 albo 192
0
Ta mają w czwartek oglosic jakiego niespodziewanego stopera ale to chyba nie zubi
0
Tylko że stoper dostaje tam inną role i życie to nie fifa że masz napisane 3x CB i pasuje ci każdy....
0
Będzie ok i zubi przez nastepne sezony bedzie kupował marquinhosa jak kupował fabregasa.
0
Pdobno dajemy za niego 39 mln MARCA
1
Jest tak samo jak z suarezem nic nie bylo i nagle doniesienia o ofertach jesli sie to utrzyma to niedługo moze byc u nas.