0

Real ma mocną ekipę i to trzeba przyznać jak będą grać to się okaże, a co do wysmiewania z Realu to na stronie Realu w drugą stronę nie jest to samo?

0

Ciekawe czy swiezutcy po ligowomistrzowi "kibice" sprzedają już Jamesa

0

Ten Real to w presezonie nic nie pokazał Sevilla ma teraz większą szansę wygrać niż za 2 miesiące jak się zgrają.

0

No to jak tak to po transferze vermalena mamy 40 mln czyżby na reusa?

1

Kolejnego wygwiżdżą ma CN.

0

Pucharu konfederacji i złota olimpijskiego nie wygrał.

0

Tak tylko czemu SPORT dementuje doniesienia MARCA a ta dalej w zaparte że jest coś na rzeczy?

0

Ta zakładamy firmę "Pomoc przy transferach" I będziemy wykorzystywali go w celach promocyjnych.

0

We wrzesniu napisze prosbe do samorządu szkolnego o zorganizowanie zbiórki na ten szczytny cel.

0

Chyba tylko w ilości wychowanków w pierwszym składzie ale już się zbliżają.

0

Cała możliwość potwierdzenia się tego to właśnie wpłaceni odstępnego około 35mln, Nie mam pojęcia czy to prawda,

0

Benatia.

0

Tym bardziej że ten transfer będzie (jeśli będzie) transferem połączonym tak jak alexis suarez z tym że Bayern kupi kogos ogłosi i dopiero potwierdzi Boatenga, a jedyną szansą na ten transfer jest to ze ma klauzulę i Bayern będzie musiał gadać żeby wyciągnąć 5mln więcej.

0

tylko co jest prawdziwe dementacja SPORTU
czy informacja MARCA

0

Bo redakcja ma ostatnio wolny zapłon do takich rzeczy, ale nie tylko stroną czlowiek żyje wiec rozumiem.

0

Bardziej to zamieszani. Kros chciał do nas a my go nie a za jamesa mielismy placic za rok kasa z messiego.

0

Suarez też tak był komentowany. Nie mówię że to prawda ale życie lubi zaskakiwać.

0

Zubi z Bartoemu zaczynaja gre o sowoje stolki wiec może dojdzie to do skutku a za rok na finisz kampanii reus

0

a my krosem i jamesem

0

to za rok nam gotze odda za xaviego jak boatenga za puyola

0

od neymara sie zaczeła ostatnia wojna transferowa.

0

w sumie to nie wiem kto jest bardzie wiarygodny zubi czy marca.

2

To chyba takie miasto w hiszpanii ale pewny nie jestem.
A tak na serio to taki stały dodatek tam gdzie Barca to i Real i na odwrót

0

wikipedia podaje 192 suboticia ale i tak mamy remis albo borusia ma wyzszy

0

Hummels-192
Subotic-193 albo 192

0

Ta mają w czwartek oglosic jakiego niespodziewanego stopera ale to chyba nie zubi

0

Tylko że stoper dostaje tam inną role i życie to nie fifa że masz napisane 3x CB i pasuje ci każdy....

0

Będzie ok i zubi przez nastepne sezony bedzie kupował marquinhosa jak kupował fabregasa.

0

Pdobno dajemy za niego 39 mln MARCA

1

Jest tak samo jak z suarezem nic nie bylo i nagle doniesienia o ofertach jesli sie to utrzyma to niedługo moze byc u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?