4

Gdyby tu był jeszcze miki to by juz dzwonil do zubiego zeby wymienil go za suareza,

0

W sumie to tam nie mam pojęcia ale mam nadzieje ze sie lepiej znaja na przepisach od legii.

0

Suarez nie ma kary na ilosc meczy tylko na czas więc w te 2 miesiące mogło by być albo 100 meczy albo 0 to nie ma nic do siebie.

0

Woli grać z griezmanem niż z messim i z turanem zamiast z suarezem i brac pensje 5mln zamiast 11mln.

0

Jeżeli naprawdę 27 mln to on gra już u nas bo po co miałby odchodzić z Borussii do bardzo podobnego klubu, który też niedługo zostanie zdominowany.

0

Może wróżbita Maciej jest. To mój idol. Też bym chciał tak potrafić żeby nic nie robić i zarabiać i jeszcze przy tym nic nie umieć.

0

Mamy nowego puyola i abidala. Liczę tylko że te 2 lata wystarczą na wyciągnięcie jakegoś gintera albo marquinhosa.

0

Ukryta prawda i szkoła życia lepsze. Trudne sprawy mają już za oczywiste scenariusze.

0

Zabierał to nie przeczę, zawodnikiem był do niczego od kontuzji po mundialu w RPA ale na marketingu wycisnęli pewnie trochę z tych 60 mln. Teraz najbardziej tam Di Maria rzęzi. On zawsze chciał minuty i podwyżki więc może on zacznie krecią robotę robić zamiast ikera.

1

Obrona to jest odroczenie problemu niestety.

0

A niestety większość w tym ja nie potrafi docenić tego co ma aż tego nie straci. Wiem że oklepane ale prawdziwe.

0

Kaka to niestety tylko tam asystował co mnie bardzo bolało bo chyba mój ulubiony piłkarz.

0

Zubi to i tak już z 2 talie tych asów wysypał w to okno.

0

To już zależy od Ancelottiego ale masz rację to może wybuchnąć.

1

Dobrze że jest robota bo z tego co widzę to jest cieżko.

0

Ja się za dobrze uczyłem w gimnazjum i trafiłem w totalne bagno gdzie się uczę fizyki z książek na studia

0

Można też uznać ze ktos z osób neymar suarez messi iniesta nie będzie mógł jakimś cudem co dla większości jest nie do pomyślenia ważnego meczu.

1

Ja na wakacje cierpie w liceum jeszcze obowiazuja.

0

Bardzo Śmiesznie i tylko naprawdę wysoce nieprawdopobne scenariusze muszą mieć miejsce żeby tak było.

0

Real ma di marie i alonso isco varane contrao
a my odpowiednio pedro, roberto,rafinha, mathieu/bartra, montoya

0

Wystarczy wejsc na Transfermarkt i zobaczyc wartosc calego skladu odstajemy 100mln od realu a bardzo długo tam bylismy pierwsi.

2

Jedyna szansa na transfer Reusa do nas to jest to że Bayern się na niego czai. Hipotetycznie jeżeli odwieszą nam bana to najlepszym klubem dla Reusa z dostępnych będzie Bayern (chyba że Real wejdzie). Niedawno czytałem wypowiedź kogoś z zarządu BVB który powiedział że już nikt od nich tam nie pójdzie, Więc na siłę łącząc fakty z prawdopodobienstwem wynoszącym niewiele ponad 0% zarząd Borusii odda go nam teraz zamiast Bayernowi za rok.

0

Neymar by siedział.

1

Ty dajesz walkowera a nie dostajesz,

1

Pierwsza jedenastka nie zagra wszystkich meczów i często ktoś ma kotuzje albo spadek formy. I w sumie wolę widzieć reusa czasem na lawce i popłakać niż pedro do listopada non stop w pierwszym skladzie zakladajac ze alves odejdzie.

0

Czyżby piłka zyskała nowego judasza?

1

To jest żadne potwierdzenie może jedynie taka wskazów z 5% prawdopodobieństwem , ale no cóż ludzie mają tendencję do układania sobie idealnych scenariuszy. W sumie jak już to to prędzej świadczy o tym że Liverpool zrobił dobry transfer a nie my.

1

BBVA by taką kasę odpusciło... nie w dzisiejszych czasach.

0

Podobne akcje były w przeszłości właśnie typu usuwanie podpisu zdjęć czy czegoś tam. Na przykład thiago jak szedł do Bayernu. Z innej strony Bale z tydzien przed transferem zaczął obserwować Ronaldo na twiterze

0

Usunął burusię z opisu na twiterze czyli wyglada na to ze gdzies idzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?