lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znając BVB to nigdy
1
z Reusem i Cuadrado to pęknie 250mln.
0
w jego wieku zawaly sie zdarzaja.
1
On się nadaje na Barcelone B
0
Reus to pewnie na wojne poszedł z władzami i odejdzie za klauzulą tak się bvb odchodzi.
0
Jak nie teraz to w styczniu wyglada na to ze chce u nas grac.
1
z napisem "i co hejterzy?"
0
Wypożyczenie Deulofeu znaczy tyle że Alves zostaje.
0
W sumie jak by sie tak zastanowic to za rok mozna wymienic pedro za Reusa
17
HAAHHA jak by 2 takie transfery walneli to zubi mialby tu juz fanklub
0
zacznij mocno kasłać to przepycha krew.
1
Muszą mieć kogoś już na stole czekającego do podpisu bo inaczej by nie puscili. Jako 5 napastnik rezegrał by całkiem niezłą liczbę spotkań zważywszy na suareza i inne domniemane kontuzje.
1
kerrison tez przszyszedł.... i w sumie tyle.
0
Pewnie argument to to ze jego alexis albo fabregas odszedł.
16
Ja go nawet w google nie moge znalezc bo mi perfumeria wyskakuje.
0
To razem z nim johnson's baby trafia na koszulki.
0
Cooooo 12 mln...................
0
Nikt na takie cos nie pojdzie. Oczywiscie z mialnu.Chociaż jeszcze jedną opcją jest zostawienie prawej strony jak jest i wymiana za szarawego z doplata.
0
rakitic to bardziej na pivota niż na skrzydło jest po prostu za wolny.
1
w 34 na serwerze azjatyckim.
0
To że munir dostał szanse nic nie znaczy, i gwarantuje że on zagra w barcelnie z max 4 mecze w tym seznie jezeli przyjdzie cuadrado.
0
Gdyby on chociaż w celcie był i nie edytuj juz.
0
Presing to nie gra w tylniej formacji. W presingu odcinasz w 3-4 zawodników możliwość podania do innych, a jak by grał jako wachadło to musiałby czytać z gry tekiego ronaldo czy zejdzie do srodka na strzał ,pojdzie do boku , dosrodkuje z pierwszego tempa czy z drugiego.
0
Może carvajala wykupimy realowi wysokiej klauzuli chyba nie dostał.
0
pewnie Douglas chce podwyżkę bo barcelona to najlepszy sposob.
1
Alexis nigdy nie grał na obronie a Cuadrado TAK, dlatego czylijczyk ze swoim bieganiem jako wachadło byłby bezużyteczny, bo w życiu nie uczył się gry na boku swojego pola karnego.
1
Nie pisz że to nowy Ronaldo bo dzieci spać nie będą mogły jak sobie pomyślą że za 5 lat zobaczą Ronaldo(deulofeu) i messiego(halilowic) w barcelonie.
0
Cuadrado stale w napadzie nie musi grać składem trzeba rotować.
0
Munir to nawet jeszcze seznu w drużynie B nie zagrał Iniesta na boku to pól iniesta z Rfinha pewnie podobnie.
0
Ta kariera to się już zaczęła że się ma kończyć.