0

Znając BVB to nigdy

1

z Reusem i Cuadrado to pęknie 250mln.

0

w jego wieku zawaly sie zdarzaja.

1

On się nadaje na Barcelone B

0

Reus to pewnie na wojne poszedł z władzami i odejdzie za klauzulą tak się bvb odchodzi.

0

Jak nie teraz to w styczniu wyglada na to ze chce u nas grac.

1

z napisem "i co hejterzy?"

0

Wypożyczenie Deulofeu znaczy tyle że Alves zostaje.

0

W sumie jak by sie tak zastanowic to za rok mozna wymienic pedro za Reusa

17

HAAHHA jak by 2 takie transfery walneli to zubi mialby tu juz fanklub

0

zacznij mocno kasłać to przepycha krew.

1

Muszą mieć kogoś już na stole czekającego do podpisu bo inaczej by nie puscili. Jako 5 napastnik rezegrał by całkiem niezłą liczbę spotkań zważywszy na suareza i inne domniemane kontuzje.

1

kerrison tez przszyszedł.... i w sumie tyle.

0

Pewnie argument to to ze jego alexis albo fabregas odszedł.

16

Ja go nawet w google nie moge znalezc bo mi perfumeria wyskakuje.

0

To razem z nim johnson's baby trafia na koszulki.

0

Cooooo 12 mln...................

0

Nikt na takie cos nie pojdzie. Oczywiscie z mialnu.Chociaż jeszcze jedną opcją jest zostawienie prawej strony jak jest i wymiana za szarawego z doplata.

0

rakitic to bardziej na pivota niż na skrzydło jest po prostu za wolny.

1

w 34 na serwerze azjatyckim.

0

To że munir dostał szanse nic nie znaczy, i gwarantuje że on zagra w barcelnie z max 4 mecze w tym seznie jezeli przyjdzie cuadrado.

0

Gdyby on chociaż w celcie był i nie edytuj juz.

0

Presing to nie gra w tylniej formacji. W presingu odcinasz w 3-4 zawodników możliwość podania do innych, a jak by grał jako wachadło to musiałby czytać z gry tekiego ronaldo czy zejdzie do srodka na strzał ,pojdzie do boku , dosrodkuje z pierwszego tempa czy z drugiego.

0

Może carvajala wykupimy realowi wysokiej klauzuli chyba nie dostał.

0

pewnie Douglas chce podwyżkę bo barcelona to najlepszy sposob.

1

Alexis nigdy nie grał na obronie a Cuadrado TAK, dlatego czylijczyk ze swoim bieganiem jako wachadło byłby bezużyteczny, bo w życiu nie uczył się gry na boku swojego pola karnego.

1

Nie pisz że to nowy Ronaldo bo dzieci spać nie będą mogły jak sobie pomyślą że za 5 lat zobaczą Ronaldo(deulofeu) i messiego(halilowic) w barcelonie.

0

Cuadrado stale w napadzie nie musi grać składem trzeba rotować.

0

Munir to nawet jeszcze seznu w drużynie B nie zagrał Iniesta na boku to pól iniesta z Rfinha pewnie podobnie.

0

Ta kariera to się już zaczęła że się ma kończyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?