0

Powie że wierzy w nowy projekt i tyle.

0

Tak zarządał i nie zrobił tego bez powodu zrobił sobie z borusii furtkę do wielkiej piłki, a za rok pewnie u nas zagra( nie mówcie że nie potrzebny bo on obsadza wszystkie pozycję z formacji ofensywnej gra w presingu i ma inteligencję ktora do tego klubu jest potrzebna).

0

I co z tego że są obowiązkowe spojrz na klauzule Barcelony. Nie do wpłacenia. W Bayernie byłoby to samo ale czemu nie zawsze tak jest? Dlatego że niektórzy piłkarze na przykład jako jeden z warunków transferu wstawiają sobie w kontrakt klauzulę tak ja Reus ( Watzke nawet powiedział że ni kupiłby reusa 2 lata temu gdyby nie zgodził się na ten zapis.). Czy Boateng taką ma ? Nie wiem może mieć może nie.

0

Oby ta ściana była wystarczajaco mobilna ale lepszej nie znajdziemy.

2

yyy tak ? Gdyż szukamy stopera na prawą strońę bloku obronnego złożonego z 3 obróńców( taka sama sytuacja co z mathieu- dlatego taki przepłacony) . W tej formcacji boczny stoper będzie grał często na boku na przykład z ronaldo dlatego musi ogarniać taką grę, Wyobraź sobie Ronaldo - Pique 1 na 1 na lewej stronie 5 razy w meczu, a z resztą nie musisz próbki już były i tak by się działo ze wszystkimi stoperami co nie ogarniają gry na boku. Do tego Cuadrado Mathieu i Boateng dają niesamowitą elastyczność w zmianach formacj.

0

Chodzi o to iz szukamy stopera ktory ma predyspozycje i potrafi grac na prawej stronie obrony, a vermalen nie spelnial tych kryteriow dlatego uważam że nie było szans na ten transfer.

0

vermalen z tego co wiem nie gral na boku a tego szukamy.

0

Jesli przyjdzie a pique odzyska forme to mamy jedna z lepszych defensyw na swiecie oczywiscie na papierze.

0

Jarome ma podobno 35mln

0

Boateng wystrzelil w mrdiach jak suarez kiedys

0

podobno odstepne 35 mln czyli nie ma gadania tak jak z thiago

3

Ja sie wole dac pozytywnie zaskoczyc, ale cos na rzeczy moze jest.

1

I ponoc alaba ma robic za jednego ze stoperów i rozwazana jest tam obrona z 3 zawodnikow

3

Boateng grywał na boku obrony czy mi sie cos pomylilo?

0

Wlicz jeszcze prawników straty wizerunkowe itp.

0

Będzie marquinhos albo nikt
Będzie Cuadrado albo nikt
Tal działa Barcelona.

0

Najpierw kupimy marquinhosa pewnie.

0

Jak my za rok Reusa to Real pewnie hazarda.

3

Ta dynamo to się na nas może mscic jak bedzie dobry to nam go wszlifują dostaną z 5mln za 2 lata i mamy zawodnika do pierwszego skladu.

2

Jak ma rodzine w afryce to sie nie dziwie.

0

wystarczy pewnie 1.90m wzrostu

0

o ile wiem to takie sa nielegalne.

0

Coś za głośno o tym reusie sie zrobilo może naprawdę mają te warunki kontraktu iczekają na klauzulę.

0

w sumie to nikt nie wie tylko takie cos gazety pisaly.

0

Może coś w stylu świnskie łba figo.

0

A może kasa na cuadrado to z niego bedzie.

0

hummels nadaje sie tylko na srodek 3-4-3 a tam miejsca nie ma gdyz jest tylko na prawej.

1

Jak agent mowi ze jest w kontakcie to znaczy ze cuadrado na kontrakt sie juz pewnie zgodzil.

0

Dortmund go nie utrzyma chyba ze chce sobie tam kariere zmarnowac bez zadnych trofeó. Teraz pytanie tylko kogo woli Bayern my real united city chelsea psg

0

TYlko pytanie czy ten chce być tą przyszloscia i przesiedziec kolejne 3 sezony na ławie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?