lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powie że wierzy w nowy projekt i tyle.
0
Tak zarządał i nie zrobił tego bez powodu zrobił sobie z borusii furtkę do wielkiej piłki, a za rok pewnie u nas zagra( nie mówcie że nie potrzebny bo on obsadza wszystkie pozycję z formacji ofensywnej gra w presingu i ma inteligencję ktora do tego klubu jest potrzebna).
0
I co z tego że są obowiązkowe spojrz na klauzule Barcelony. Nie do wpłacenia. W Bayernie byłoby to samo ale czemu nie zawsze tak jest? Dlatego że niektórzy piłkarze na przykład jako jeden z warunków transferu wstawiają sobie w kontrakt klauzulę tak ja Reus ( Watzke nawet powiedział że ni kupiłby reusa 2 lata temu gdyby nie zgodził się na ten zapis.). Czy Boateng taką ma ? Nie wiem może mieć może nie.
0
Oby ta ściana była wystarczajaco mobilna ale lepszej nie znajdziemy.
2
yyy tak ? Gdyż szukamy stopera na prawą strońę bloku obronnego złożonego z 3 obróńców( taka sama sytuacja co z mathieu- dlatego taki przepłacony) . W tej formcacji boczny stoper będzie grał często na boku na przykład z ronaldo dlatego musi ogarniać taką grę, Wyobraź sobie Ronaldo - Pique 1 na 1 na lewej stronie 5 razy w meczu, a z resztą nie musisz próbki już były i tak by się działo ze wszystkimi stoperami co nie ogarniają gry na boku. Do tego Cuadrado Mathieu i Boateng dają niesamowitą elastyczność w zmianach formacj.
0
Chodzi o to iz szukamy stopera ktory ma predyspozycje i potrafi grac na prawej stronie obrony, a vermalen nie spelnial tych kryteriow dlatego uważam że nie było szans na ten transfer.
0
vermalen z tego co wiem nie gral na boku a tego szukamy.
0
Jesli przyjdzie a pique odzyska forme to mamy jedna z lepszych defensyw na swiecie oczywiscie na papierze.
0
Jarome ma podobno 35mln
0
Boateng wystrzelil w mrdiach jak suarez kiedys
0
podobno odstepne 35 mln czyli nie ma gadania tak jak z thiago
3
Ja sie wole dac pozytywnie zaskoczyc, ale cos na rzeczy moze jest.
1
I ponoc alaba ma robic za jednego ze stoperów i rozwazana jest tam obrona z 3 zawodnikow
3
Boateng grywał na boku obrony czy mi sie cos pomylilo?
0
Wlicz jeszcze prawników straty wizerunkowe itp.
0
Będzie marquinhos albo nikt
Będzie Cuadrado albo nikt
Tal działa Barcelona.
0
Najpierw kupimy marquinhosa pewnie.
0
Jak my za rok Reusa to Real pewnie hazarda.
3
Ta dynamo to się na nas może mscic jak bedzie dobry to nam go wszlifują dostaną z 5mln za 2 lata i mamy zawodnika do pierwszego skladu.
2
Jak ma rodzine w afryce to sie nie dziwie.
0
wystarczy pewnie 1.90m wzrostu
0
o ile wiem to takie sa nielegalne.
0
Coś za głośno o tym reusie sie zrobilo może naprawdę mają te warunki kontraktu iczekają na klauzulę.
0
w sumie to nikt nie wie tylko takie cos gazety pisaly.
0
Może coś w stylu świnskie łba figo.
0
A może kasa na cuadrado to z niego bedzie.
0
hummels nadaje sie tylko na srodek 3-4-3 a tam miejsca nie ma gdyz jest tylko na prawej.
1
Jak agent mowi ze jest w kontakcie to znaczy ze cuadrado na kontrakt sie juz pewnie zgodzil.
0
Dortmund go nie utrzyma chyba ze chce sobie tam kariere zmarnowac bez zadnych trofeó. Teraz pytanie tylko kogo woli Bayern my real united city chelsea psg
0
TYlko pytanie czy ten chce być tą przyszloscia i przesiedziec kolejne 3 sezony na ławie.