lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tam czytałem newsy o wszystkich lepszych obtoncach jak to ich kupujemy rok temu i dwa lata temu i w tym roku sa ci sami. Marquinhos tez był rok temu. I co z tego czy to ze czytalem to rok temu przy innym trenerze w innej sytuacji po 365 dniach zmian sprawia że transfer jest bardziej realny niz te opcje ktore gazety wymyslily w tym roku? A Alves jesli zostanie to tylko dla tego ze chce wciagnac kolejne miliony za to ze go podpisza jako wolnego agenta za rok. A jeszcze co do tych marzen jesli sie przerobi przez 2 lata wszystkich to ciezko dostrzec roznice nawet jesli te sa prawdziwe.
0
Tak mają tego auriera wiem to ale blanc bedzie chcial alternatywy. van der viel jak dla mnie jest mocno sredni a w paryżu wszyscy mowia ogrze na 3 frontach i wygranej w Lm więc nasuwa się pytanie czy przy ewentualnej gorszej formie 21 latka (a ci maja czeste i mocne wachania) postawi na niego czy slabego van der viela w meczu z realem w polfinale. Szejk chce sukcesów TERAZ a nie za 4 lata jak dorosną,
0
Agger nie wie co to gra na boku tak samo jak bartra to jest w ogole inna bajka a w 3-4-3 obronca bedzie gral czesto 1 na 1 na przyklad z ronaldo. Będzie to wyglądało w jego przypadku tak samo jak częste obrazki z wślizgów pique w nogi ronaldo po tym jak zostawal z nim sam na sam. Dlatego agger jest ok ale na srodek tej formacji a tam jest juz bartra i pique.
0
Wiesz niektorzy potrzebują autorytetu a inni rady przyjaciela, wszystko jest wzgledne. Drugie wyjscie to bylo wyrzucenie go z kadry rozlam w druzynie i odpadniecie bezposrednio po fazie grupowej. Dla mnie akurat on schował swój honor w nadziei ze ta druzyna cos moze zrobic cos wielkiego. Czy ktos uzna to za pozytywne to czy nie to jego sprawa.
0
Ilu jest na swiecie zawodników takich jak alves ktory gra cofnietego skrzydlowego? Ten zawodnik stoczył się mocno ale nadal ma bardzo ciekawą charakterystykę gry ktora moze pasować psg, a zresztą mniejsza o to zamiast alvesa moglem wpisac 50 mln, a alves gdzies indziej. Poza tym czemu blanc mialby postawic na auriera skoro bał sie marquinhosa ktory grał niezle? A czy mathieu to kaprys zarzadu? Kompletnie bez sensu. Nie ma czegos takiego jak kaprys. Te transfery ktore nazywa sie kaprysem sa najczesciej wielkie glosne i bezsensowne ale dajace zyski marketinogowe. Kaprysem był by na przykąłd rooney w tej sytuacji. Mathieu dał zarządowi negatywną opinię a w imię kaprysu się drugiej kadencji nie ryzykuje. Gdyby nie wierzyli że Enrique go potrzebuje i cos z nim zrobi to tego transferu by nie bylo.
0
Oni chcą gracza ktory grał kiedys na boku na drugą stronę 3-4-3 tylko wtedy ta formacja ma rację bytu. ( to jest tylko moje przypuszczenie)
0
Gdyby w piłce chodziło o to ile krzyczysz i rzucasz sie na ławce to po co bybył trener; Każdy potrzebuje czegoś innego i każdy coś innego daje. I teraz jest pytanie czy zawodnik potrzebuje tego co trener daje?. W argentynie bylo ok.
2
Pisali przecież. Szpakowski czy ktos tam inny mowil w telewizji. Trzeba słuchać.
0
poszukaj sobie tego artykulu na tej stornie. Nic analizuje tylko ploty gazet i proboje znalezc sens ale wszystko sie gryzie ze soba.
0
20 Baniek dalismy za mathieu. Fakt. Wart jest tego ? NIe. Czemu dalismy? Bo trener chce. Tak samo jest teraz. A co do auriera to jest taki sam mlokos jak marquinhos. Blanc na niego nie postawi bedzie siedzial na lawie i robil za drugiego prawego, a lige mistrzow ktos im musi wygrac w tym sezonie. Wszyscy gadają na alvesa ze sie wypalil ale to nadal top 3 obronców o takiej charakterystyce czyli bardzo ofensywnych.
0
Nie ma sznans taki pewien bym ne był... Chłopak wchodzi w wiek w ktorym powinien byc podstawowym stoperem a wcisną mu teraz mathieu przed siebie. Do tego nie ma go gdzie upchnąć 3-4-3 więc ja na jego miejscu szukałbym klubu widząc że tu jest duża szansa na zmarnowanie sobie kariery.
1
Już z 3 tygodnie temu było to wiadome.
0
To jest transfer bez sensu kompletnie chyba ze bartra odchodzi no nie wiem. On się nie nadaje na prawego stopera w 3-4-3 jest za słaby na pierwszy skład w 4-3-3 nie jest ograny w lidze hiszpanskiej. To jest jakis nonsens ktorego nie umie sobie wytlumaczyc
0
Blanc nie postawi na 20 latka w obornie bedzie szukał czegokolwiek byle nie on, a PSG czeka na 40 mln + alves i tak sie skonczy bo oni go nie chca trzymac. No jesli ten trener w oprzednim zsezonie wolal starego alexa to niby czemu w tym ma się to zmienić? Psg kupi sobie jakiegos stoper starszego bardziej ogranego bo to jest druzyna na teraz a ten zawodnik na teraz na pewno nie jest.
0
To kolejny idiotyzm gazet jest bo skoro przechodzimy na ustawienie z dwoma defensywnymi jak to pokazywaly plansze jakiegos szmatlawca to powinismy kupowac jeszcze jednego defensywnego a nie sprzedawać tego,
0
Gdzie pisali? daj link to sobie poczytam przed snem.
0
Agencja news wymyslila historyjke agger do barcelony i to jej trzecia czesc. Teraz będzie cuadrado a pozniej dopiero srodkowy.
0
Cuadrado przyjdzie i marquinhos. Te wszystkie przypuszczenia są za trafne o kim sie glosniej robi to zaraz przychodzi. O aggerze to dopiero 2-3 news . Zarząd gra o własne stołki bo jak teraz spieprzą tą renowację to kadencji drugiej nie dostaną. Trener dostaje kogo chce nawet za cen 20 mln za 31 latka. To 40 mln za marquinhosa i drugie tyle za cuadrado to jaka to przeszkoda. Kasa jak trzeba się znajdzie.
0
To Pepe wylatuje.
0
Do tego sie nadaje chociaz nie wiem czy nie za duzy kaliber tej reprezentacji dla niego.
0
To było juz na mundialu wiadome że odchodzi.
0
Madryt ich tez nie przekazuje i odzyskuja porównywalną ilosckasy. W tym roku dochody sa juz mocno zblizone wiec prawda jest taka ze barcelona to tez jest juz biznes jak real.
0
Się okaże czy ty tylko zwykla bateria cynkowo-węglowa czy jednak ta alkaliczna.
2
Tylko że wszystkie kluby zaczynały z zera. Barca i Real wypracowały sobie popularnosć a za tym idą pieniądze z tych praw. Nie wiem co jest niesprawiedliwego w placeniu wiekszej kasy glownym aktorom ligi na ktorych wszyscy patrza od statystów i aktorów drugoplanowych.
6
Nie wrócą ale czy to źle? Pół rej strony wymienia transfery jakich to nie powinismy robić. Bentaia - za 50, Lapotrte - 60 mln, Cuadrado 40mln, Mangala- 40 mln. Tylko że to jest nonsens by podwyższać wydatki przy jednoczesnej redukcji dochodów. Jeśli chcemy tak robić to będzie rósł dług za który klub jest również niemiłosiernie wyzywany . (nie mówię żę akurat ty tak konkretnie myslisz pisze tylko o ogóle wielu ludzi którzy pod jednym newsem piszą gdzie jest mesque un club a na drugiej wyzywaja decyzje zarzadu w sprawie xaviego ktoremu dyrekcja chce oddac szacunek na ktory zasluzyl przez ostatnie 15 lat gry. Trzeba się decydować czym chcemy być albo biznesem albo tym mesque un clubem ktory zatracilo wielu z tej strony.
1
Wszycy pisża żeby on wrócił ale nawet jak wróci to nie wróci to co było w 2005 czy 2006 roku. Wróci cień piłkarza pozbawionego szybkości która w europie przy jego stylu jest absolutnie nie zbędna. A jeśli wróci to naprawdę chcecie oglądać nieudolne próby zrobienia czegokolwiek? Ja wolę go zapamiętać jako gracza genialnego. Tego co poprowadził nas do LM. Ten jeden rok mógłby w oczach wielu to przekreślić. Sprawić że ludzie zapamiętają to co najgorsze że będą jechać po nim jak po innej legendzie Xavim. Te dwie postaci są w sumie identyczne dla kibiców obaj wielcy, wychwalani. Jeden z nich został a drugi odszedł.... Z komentarzy widać kto zrobił lepiej dla swej pamięci.
0
Cała pewnie nie ale wschód czemu nie... w koncu jako gospodarz.
1
To o atlantyku :) tez dobre miejsce
1
niby czemu mowi o paryzu
0
Jak tak bedzie wygladalo to 3-4-3 to o odrabianiu strat mozna zapomniec bo to jest zamiana stopera na defensywnego pomocnika i sciagniecie ofensywnego alby.