lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fiorentina to nie Psg i na worek kasy sie skusi.
0
I jeszcze jak dodasz tam komentarz i za szybko stone odswiezysz to ci podwaja. Do tego brak edycji i odpowiedzi.
0
Reus sam w jednym wywiadzie powiedział że najlepiej mu się na 10 gra więc już druga pozycja jest do tego prawe skrzydło też nie tak zle, da rade jak będzie trzeba.
Cuadrado to tak naprawdę boczny zawodnik, gra na całej długości. Skrzydłowy boczny pomocnik, czy też obronca (grał na tej pozycji więc cos tam potrafi do tego mogą dostać taktykę że ktoś tam schodzi mu pomagać na przykład rakitic.)
0
Oj nie porównuj bo te cwoki to sami strony nie umieja zrobic tylko apele w newsie o pomoc wrzucaja a pozniej to jako wiadomosc dnia oznaczaja.
0
A gdzie się pedro nadaje moze do sekcji futsalu go przeniosą.
0
Pewnie coś na stronie robią i może plik z servera wywalili
0
Conte to mógł siedziec i do smierci w tym Juve i ustawiac 55 letniego pirlo na srodku pola a i tak juve tytul by mialo.
0
Akurat oni są bardziej elastyczni i mogą grać na kilku pozycjach w przeciwienstwie do Deulofeu.
0
Tak, spokojnie nie masz virusa albo wszyscy go mamy.
0
Patrząc na obecną sytuację w ataku i wypożyczenie Deulofeu przy jedynie 3 napastnikach na 3 miejsca to nasuwają się 2 wyjścia.
1.Ktoś jest bardzo blisko drużyny i nie chcą zmarnować Deulofeu jak zmarnowali Tello jako 6 napastnika.
2. Nie Będziemy grać trójką napastników
0
Reus za rok bardzo realny jezeli 25 mln klauzula to juz calkiem smieszna cena.
1
Jak będzie siedział to będzie chciał tak mocno udowodnic jaki to on nie jest genialny ze jak wejdzie to nikomu pilki nie odda,a jak mu zabiorą to się popłacze.
0
Zrozumiec ze jest zespolowa to on w cale nie musi wystarczy jak y z 10 razy czesciej te jego strzaly wpadaly i tylko fani realu mieli by z jego egoizmem problem.
1
Juz widze jak Suarez będzie wracał. Pewnie cała trojka bedzie stała daleko od naszej bramki ale plus jest taki ze 5 zawodnikow rywala bedzie stalo kolo nich,
0
El Haddadi to chyba jeszcze zadnego pelnego sezonu w B nie zagral.
0
Ktos musi bo z jednym rezerwowym skrzydlowym dlugo nie pogramy a innych nazwisk nie bylo.
0
To Cuadrado przychodzi albo Borusia Reusa oddaje innych nazwisk nie było i prawie na pewno alves zostaje.
0
Jesli Deilofeu odchodzi to pewnie cuadrado jest blisko albo ktos inny.
0
Juve to sie bedzie z torino czy innym badziewiem bic o mistrza ligi wloskiej
0
To juz tez Galacticos prawie.
1
Suarez ma kare na Cope Americe wiec ok.
0
Za rok bedzie wielki spiecie zeby to wygrac
0
I czerny kon to pewnie powrot liverpoolu i jeszcze city bedzie mocne
0
Mam nadzieje bo Bayernowi to kibicuje tylko w starciach z Realem.
1
Real ma duża szanse na powtórkę i niestety ale to on jest glownym faworytem.
0
W styczniu zwyciezca bundes ligi bedzie znany w sumie to juz jest,
0
Przeciez roma z nikim nawet w negocjacje nie weszla jak by ktos dal 50 mln to by chcieli 60mln.
0
Szkoda że obroncy nie sa nam tak oddani, ale reus za 25 czy za 35 to promocja
0
Reus to juz drzwi wyjsciowych szuka.
1
Bo Guardiola u nas mial szczescie ze trafil na doskonaly zeapol pod swoja taktyke i to zadzialalo. W bayernie tak nie ma ale ze nie zna innego sposobu to robi wszystko zeby ta tiki take w nich wmusic