0

Akurat przykład Bojana jest lepszy niż Messiego bo na swiecie wiecej miernot niz Geniuszy jak Messi. Kim Munir jest jeszcze nie wiem ale to walanie miedzy dwoma nowymi zespolami moze go pogrązyć ale nie musi.

1

Prawda jest taka że w pomocy mamy inieste rakiticia i niewiadomą rafinhe. Xavi juz niczego nie wygra nam. Roberto to nieporozumienie i za 2 lata najpewniej wyleci. Suarez wraca za 2 lata, Halilovic ma 17 lat więc powinien dostać rok w rezerwach i rok w jakiejs sevilli. Samper ma 16 lat a w stylu jakim on gra doswiadczenie jest bardzo ważne on na Barce będzie gotowy gdzieś za 5 lat. I w sumie co się nasuwa pomocnik niezbędny. Jak młodzież będzie lepsza to wygryzie na przykład takiego rakiticia nikt im nie broni wypożyczenia istnieją(chelsea na przykład). W ataku co mam Suareza który jak znowu capnie dostanie pól roku, Neymara ktorego cala strona dzisiaj szklanka nazywa i messiego ktorego wszycy obrazali za dreptanie, a i jeszcze nijakiego Pedro co trzecie gaciami zeby pilki nie stracic. Deulofeu i Tello juz tu pewnie nie wrócą.

0

Bojan też miał talent ale wszystko było za szybko, a ten sezon dla munira jest kluczowy wchodzi do rezerw i do pierwszego składu jednoczesnie a jak tak beda nim rzucac to on nigdzie nie wejdzie zacznie gwiazdorzyc w rezerwach albo obrazonego udawac jak nie dostanie powolania na pierwszoligowy mecz. On musi wiedziec że jest talentem ale tylko talentem ktoey musi trenowac.

0

Dla mnie rakitić jest za wolny i za mało sprytny na tą pozycję w kształcie 10, ale może by się to sprawdziło.

0

Gdyby rok temu była taka sytuacja w ataku to wszycy by nie pisali jaki to Dongou nie dobry i jak to hattricka strzeli kazdemu i co sie okazało że gość zagrał przeciętny swój pierwszy sezon w Barcelonie nie A lecz B. I jak tu podstawa rzucać munira na głeboką wodę on ma grać cały sezon w B i udowodnic ze naprwdę zasługuję na pierwszy skład. Bo nie oszukujmy się club Leon czy Helsinki to poziom niżej niż 2 liga hiszpanska

0

Jak już to iniesta i rakitic sie zamieniaja miejscami.

3

Realia są takie ze ta kadra jest za słaba na ten sezon a co dopiero na kolejny

0

Trzeba się cieszyć ze ostatni mecz sezonu zremisowalismy bo inaczej to by byl taki genialny atak Messi i młodzi na real

0

Tylko Messi nie będzie chciał grać z młodymi a w najlepszym wypadku nie będzie im podawał on musi mieć zawodnika z top albo Pedro żeby gra mu się układała

1

Jak to ty nie liczysz na 3 bramki munira? jak połowa tej strony gratuluję realizmu

0

Fanklub munir jak rok temu tego dongou pół strony tylko pisało jak to on nie powinien już grać w pierwszym składzie mimo nie rozegrania nawet pełnego sezonu w b munir to ta sama sytuacja a niektórzy stawiają go ponad Reusem i na real go wystawiają tak jak fanklub "na śmierć i życie za alexisem" to teraz mamy "el hadadi czemu trener go nie wystawi?"

0

nawet jak Alves by był tak dobry jak 3 lata temu to i tak go za rok nie bedzie tak jak xaviego i pewnie roberto

0

Ta kadra jest kompletna na kolejny sezon ale nie kompletna na ten za rok.

0

Douglas jak na aktora przysltalo gra tak jak mu placa u nas zaplacą to odrazu oskarową rolę odegra:)

0

Obstawiam że ze 120 mln wyciagną jeszcze.

0

Tam się toczy o coś rozgrywka za dużo zamieszania kar dymisji i sądów.

0

Prawda jest taka ze wysarczylo dac kartke do podpisu że oswiadczają iż przenoszą się do Barcelony z innych wzgledów niż piłkarskie.

0

Bo jakis ojciec jest bezrobotny a dzieciakowi niepodobają się koledzy z klubu.

0

Z tym masz racje bo suarez neymar czy tak duzo brakuje nam do teogo co Real robi i wiecznie im to wytykamy?

1

W sumie to dales tematu redakcji na 3 dlugi artyluly
1. Ktorych transferow dotyczą i na jakiej podstawie
2. Kto ponosi wine za zaniedbania
3. Szczegóły sankcji

0

Na nic nie liczę i ja bym go nie wyrzucił ale gwiazdy bedą tak jak są w Realu nikt już tak na szkółkę nie postawi.

0

między jednym a drugim minuta różnicy czyli albo wczesniej napisane albo 1 min

0

On nie ma czasu ogrywać młodych teraz. Ta drużyna ma grać tu i teraz takie są realia i tyle. To nie czasy Guardioli gdzie sie wyciagalismy i w sumie na nic nie liczylismy, a teraz mamy dominować jak tego nie będzie to Lucho wyleci czy tego chce czy nie. Jedyną dtogą młodych do pierwszego składu to dobra gra na wypozyczeniu, albo bycie trzecim zawodnikiem na pozycję.

0

Albo siadają bo siadają i oglądają co jest jak duża czesc ludzi.

0

Wypożyczeni to tylko dopełnienie składu najczesciej. Na nich się nie zarobi.

0

Nie, tytuly go obronią a on innego srodka od transferów gwiazd na nie nie ma. Chociaż w Madrycie była posucha i były transfery i Florentino za to kochają i słowa na niego nie powiedzą.

0

To lucho jest idiotą jak chce wytrzymać 2 lata z 23 osbową kadrą. Z czego za rok xavi i alves odchodzą do tego adriano serce szwankuje tu nigdy nie wiadomo to juz 20 do tego pytanie czy rafinha odpali bo roberto to pewnie nie. Wiem że jest młodzież ale halilovic powinien dostać jeszcze rok wypozyczenia to samo munir obaj na pierwszy sklad beda gotowi za 2 lata. Denis tez wraca za 2 lata. Tello i Deulofeu to tylko w naglej potrzebie inaczej to juz z Barcy wylecieli.

0

Bartomeu dobra gra nie obroni za duzo wygralismy ostanio i wszyscy mysla ze znowu tak powinno byc.

0

A Free agentow mozemy podpisywac przez te okienka?

0

Dla zarządu zostało 12 dni walki o kadencję jak tego teraz nie ustawią na drodze po jakies tytuly to korekty nie bedzie i nie bedzie tez kadencji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?