lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Falcao najpredzej.
0
http://www.transfermarkt.pl/munir-el-haddadi/profil/spieler/223725
Guardiola juz zwietrzyl...
0
Polaków chyba bedą dawac.
0
to na normalnym polsacie nie mozecie?
0
Z tej wypowiedzi wynika że żadnej bomby typu reus czy koke nie bedzie do 2016 roku.
0
Ofensywa LFC to jedzie na SB 26 pazdiernika niestety(dla meczu LFC-RM).
1
To jest działanie instynktowne bo "kochając klub" ciągle mu szkodzą.
1
Akurat to jest hipoktyzja bo ty go pierwszy obraziles.
2
Kolega ruch narodowy popiera czyli płonące tęcze, inna pirotechnikę oraz adrenalinę na widok policji itp tez lubi.
0
Klub nie zna przepisów ale to Uefa to mafia.... zamiast tego z uefą to powinni karykatury radcow od prawa europejskigo przedstawic.
4
Słyszałem tez ze to w bilonie im wyplacil jakis fanklub legii ale czy to prawda nie wiem.
0
Zaszła w ciąże będąc w niej.
4
Czym się różni australopitek od kibica legii? tym że te pierwszy chociaż bał się ognia.....
0
To że coś mi się nie podoba w Barcelonien nie znaczy że jej nie kibicuje i zawsze jednak licze ze decyzje klubu sa trafne nawet jak sie z nimi nie zgadzam.
0
A ja chciałbym nie zobaczyc reusa w białej koszulce albo czerwonej, tym klubom nie przeszkadza ze jedna gwiazda sie do 11 nie łapie tylko nam.
10
Co poradzisz jak to kibice legi ludzie korzy sa bardzo ciekawym przypadkiem medycznym gdyż do tej pory nie wykryto u nich zadnych procesow myslowych.
1
Zubi siedzi w Monaco więc w Dortmundzie nie negocjuje Reusa ani w Madrycie koke.
2
Na tę chwilę to wiadomo tylko że do Barcelony.
0
W sumie to jak Ronaldo w 3 dni byle nie na 3 mecze.
0
A gdzie my mocni jestesmy mocni
Atak-4 pilkarzy na 3 pozycje
Pomoc- stary xavi, beznadziejny roberto , niewiadoma rafinha , nowy rakitic, i iniesta ktory poprzedni sezon mial kiepski.
Obrona Alves..... Mathieu 31 lat Bartra tu jest coraz lepiej Pique po raz drugi ojcem.... Adriano kardiologia, Verma wraca po suarezie.
0
A jak o tą złotą tak będzie walczył to niech messi ochraniacz na zęby zakłada przed GD
0
Jak Neymar to ta kontuzja była na zasadzie idziesz do lekarza bo nie chce ci sie do szkoly/roboty
0
Suarez bedzie mógł nazwać marcelo małpką bez konsekwencji :)
0
Boateng najlepszy na swiecie nie jest ale do top15 top10 się łąpie spokojnie.
2
Co się dzieje z MD I Sportem jak teraz mają okazję wsadzać nam najbardziej absurdalne kandydatury na transfery tak one nic.
0
W BBVA chyba tez jest.
0
Żółtą Ronaldo dostał więc faul bł jedynie to że nie był on na czerwoną.
0
Czyli zasada jak towar nie schodzi to w ostatnich dniach terminu przydatnosci do spozycia za pol ceny.
0
Dlatego w sumie to sie cieszę że messiego wyslali do tej argentyny zeby nikogo nie kusilo jego wystawianie w składzie. Teraz minęło pół roku więc może z nowym trenerem Leo zacznie grać bez tej presji. Koło siebie ma pilkarzy ktorzy są crackami i oni również mecz z realem mogą rozstrzygnąć. Z podatkowej sprawy go wykluczyli z reprą wtopy nie było więc piąta złota czeka.
0
I pobijemy rekord w 2016 wplacajac 100mln za koke i kolejne 50 mln na łatanie starej defensywy.