lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz nie ma suareza za miesiac moze nie byc neymara nasza kadra jest za krotka w ataku i moim zdaniem za slaba w pomocy.
0
Messi to teraz sam robi za pomoc bo iniesta rakitic i busquets statystują.
1
I tak Reus nam niepotrzebny... dzisiaj spokojnie znalazlbym mu z 3 pozycje na boisku.
1
z tej barcelony to jeszcze stac na to neymara
2
Bo kolega z pod trzepaka pewnie ma....
0
pamiętam tylko że tam nie cieło
16
Na czole najlepiej...
3
jeszczee jedno i bedzie taran.
0
Jak to przecież ta zabawa Manu z falcao to przez to że Perez wyciągnął im chicharito a kolumbijczyk to tylko szukany na szybkiego polsrodek na taka stratę.
0
to jeden z najwiekszych mlodych talentow swiata.
1
Akurat veratti bedzie sie tam marnowal tak jak varane nie mowie ze francuz nic nie gra ale w wielu bardzo dobrych klubach mialby juz podstawowy sklad/
0
zeby ekskomuniki nie bylo
1
Komentarz tylko przytaczam gdzies z dolu
0
wczoraj chyba ale odpowiedzi z bvb jeszcze nie bylo
0
ktos pisal ze sky sport informowalo o ofercie barcy za reusa
0
Tak masz rację w ogólnym rozrachunku ale teraz juz nie mysle i po prostu wyciagnalem z komentarz cos co mi nie paswalo.
0
Nie Granada niech lepiej wygrywa jak najdluzej bo fajnie bedzie sie posmiac z bialych ze granada z 2% budzetu realu jest wyzej od nich.
0
prawda jest tak ze on jest wart kolo 50 teraz a nie 100.
0
"Co prawda Pérez zdecydowanie lepiej negocjuje niż Zubi" o to zdanie chodziło bo wcale z tych transferow nie wynika ze jest lepszym ale ok nie wazne juz sie szczegółów czepiam zespol stresu przed szkolnego.
0
To lepiej niech kupuje karne w zlych momentach taniej chociaz wyjdzie a cr7 raczej strzela.
0
Suarez akurat jest lepszy od jamesa wiec nie powiedzialbym ze tak zdecydowanie.
0
Najlepsze na tej stronie jest to ze my podczas meczu z realem napisalismy wiecej komentow niz na realmadrid podczas obu.
0
To pewnie juz bedzie jej ciagle brakowac.
0
Dostales pod tamtym komentem :)
0
To że podjął decyzję o tym to nic wielkiego ale to zadziałało moze na farcie moze nie ale Lm na farcie tez sie da wygrac.
1
Pomoc mamy najslabsza od kilku lat nie ma co gadac.
0
Smiejecie sie z realu madryt ale trener sociaded w 15 min przestawil druzyne i to zadzialalo jak najbardziej dla niego rez plus bo real sam meczu nie przegral.
0
pressing tak gra srednia.
0
Ale jak czlowiek strzela 7 bramek w rezerwach to czego on szuka w pierwszej druzynie.
0
zalezy jaki moj kolega s4 po upadku z lawki szkolnej zbieral w częsciach.