0

Teraz nie ma suareza za miesiac moze nie byc neymara nasza kadra jest za krotka w ataku i moim zdaniem za slaba w pomocy.

0

Messi to teraz sam robi za pomoc bo iniesta rakitic i busquets statystują.

1

I tak Reus nam niepotrzebny... dzisiaj spokojnie znalazlbym mu z 3 pozycje na boisku.

1

z tej barcelony to jeszcze stac na to neymara

2

Bo kolega z pod trzepaka pewnie ma....

0

pamiętam tylko że tam nie cieło

16

Na czole najlepiej...

3

jeszczee jedno i bedzie taran.

0

Jak to przecież ta zabawa Manu z falcao to przez to że Perez wyciągnął im chicharito a kolumbijczyk to tylko szukany na szybkiego polsrodek na taka stratę.

0

to jeden z najwiekszych mlodych talentow swiata.

1

Akurat veratti bedzie sie tam marnowal tak jak varane nie mowie ze francuz nic nie gra ale w wielu bardzo dobrych klubach mialby juz podstawowy sklad/

0

zeby ekskomuniki nie bylo

1

Komentarz tylko przytaczam gdzies z dolu

0

wczoraj chyba ale odpowiedzi z bvb jeszcze nie bylo

0

ktos pisal ze sky sport informowalo o ofercie barcy za reusa

0

Tak masz rację w ogólnym rozrachunku ale teraz juz nie mysle i po prostu wyciagnalem z komentarz cos co mi nie paswalo.

0

Nie Granada niech lepiej wygrywa jak najdluzej bo fajnie bedzie sie posmiac z bialych ze granada z 2% budzetu realu jest wyzej od nich.

0

prawda jest tak ze on jest wart kolo 50 teraz a nie 100.

0

"Co prawda Pérez zdecydowanie lepiej negocjuje niż Zubi" o to zdanie chodziło bo wcale z tych transferow nie wynika ze jest lepszym ale ok nie wazne juz sie szczegółów czepiam zespol stresu przed szkolnego.

0

To lepiej niech kupuje karne w zlych momentach taniej chociaz wyjdzie a cr7 raczej strzela.

0

Suarez akurat jest lepszy od jamesa wiec nie powiedzialbym ze tak zdecydowanie.

0

Najlepsze na tej stronie jest to ze my podczas meczu z realem napisalismy wiecej komentow niz na realmadrid podczas obu.

0

To pewnie juz bedzie jej ciagle brakowac.

0

Dostales pod tamtym komentem :)

0

To że podjął decyzję o tym to nic wielkiego ale to zadziałało moze na farcie moze nie ale Lm na farcie tez sie da wygrac.

1

Pomoc mamy najslabsza od kilku lat nie ma co gadac.

0

Smiejecie sie z realu madryt ale trener sociaded w 15 min przestawil druzyne i to zadzialalo jak najbardziej dla niego rez plus bo real sam meczu nie przegral.

0

pressing tak gra srednia.

0

Ale jak czlowiek strzela 7 bramek w rezerwach to czego on szuka w pierwszej druzynie.

0

zalezy jaki moj kolega s4 po upadku z lawki szkolnej zbieral w częsciach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?