0

Do tego ustawienia trochę nie ma wykonawców, ale można próbować.

1

Real ma dostać PSG i niech pokażą jacy są mocni.

0

Chyba najciężej od kilku lat było.

1

Ok ale rok temu bysmy to przegrali...

0

Żeby czas zabrac.

0

Ja czuję Real dla PSG.

0

wole to co dzisiaj bo nie ma alvesa

0

My za 2gole wybulilismy 150 mln wiec tak tanio nie sa.

0

Co on kombinuje ...

0

Dobrze że to nasze stare drewno maxwell

1

2 drągi sie dobrały i piłki wybić nie umiały.

0

Bartra z linii wybija

1

hahahahahahahahaha

0

Pedro to nie neymar niestety.

0

A on ma już kogo karmić? i w sumie Neymar jakoś daje radę wykarmić syna.

0

Ja sie dziwię verattiemu ze chce gnic w tej lidze francuskiej .....

0

No to rozny i 2:2

0

ibra vs messi

2

Jest wahadłem i dobrze bo profil ma idealny.

0

Bo neymar powinien ruszyc dupe w defensywie.

0

Reus ewentualnie Hazard 2 pilkarzy wystarczajaco dobrych by brac gre na siebie i nie szukac messiego na sile.

1

I Enique cos tam wie bo plaster ibrze dał w postaci mascherano

0

Chłopak kolejny pirlo i te 80 mln warto bo zawodnik na najblizsze 12lat

0

Suarez musi strzelac bo juz ma cisnienie na to i zaraz bedzie blokada...

1

Alexis by robił to samo tam trzeba kolejna gwiazde ktora potrafi olac messiego jak neymar przy golu.

0

I dlatego jest lepszy od pedro i sancheza razem wzietych... robi roznice

0

gooool

0

Enrique juz miejsce dla reusa robi.

0

Na oficjalnej stronie było też coś takiego że stadionem na ktorym najbardziej chcialby zagrac jest CN

1

Czasem warto dostać w imię wolności słowa i prawdy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?