lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do tego ustawienia trochę nie ma wykonawców, ale można próbować.
1
Real ma dostać PSG i niech pokażą jacy są mocni.
0
Chyba najciężej od kilku lat było.
1
Ok ale rok temu bysmy to przegrali...
0
Żeby czas zabrac.
0
Ja czuję Real dla PSG.
0
wole to co dzisiaj bo nie ma alvesa
0
My za 2gole wybulilismy 150 mln wiec tak tanio nie sa.
0
Co on kombinuje ...
0
Dobrze że to nasze stare drewno maxwell
1
2 drągi sie dobrały i piłki wybić nie umiały.
0
Bartra z linii wybija
1
hahahahahahahahaha
0
Pedro to nie neymar niestety.
0
A on ma już kogo karmić? i w sumie Neymar jakoś daje radę wykarmić syna.
0
Ja sie dziwię verattiemu ze chce gnic w tej lidze francuskiej .....
0
No to rozny i 2:2
0
ibra vs messi
2
Jest wahadłem i dobrze bo profil ma idealny.
0
Bo neymar powinien ruszyc dupe w defensywie.
0
Reus ewentualnie Hazard 2 pilkarzy wystarczajaco dobrych by brac gre na siebie i nie szukac messiego na sile.
1
I Enique cos tam wie bo plaster ibrze dał w postaci mascherano
0
Chłopak kolejny pirlo i te 80 mln warto bo zawodnik na najblizsze 12lat
0
Suarez musi strzelac bo juz ma cisnienie na to i zaraz bedzie blokada...
1
Alexis by robił to samo tam trzeba kolejna gwiazde ktora potrafi olac messiego jak neymar przy golu.
0
I dlatego jest lepszy od pedro i sancheza razem wzietych... robi roznice
0
gooool
0
Enrique juz miejsce dla reusa robi.
0
Na oficjalnej stronie było też coś takiego że stadionem na ktorym najbardziej chcialby zagrac jest CN
1
Czasem warto dostać w imię wolności słowa i prawdy...