0

mam nadzieje ze max za 2 tygodnie.

0

Gdyby to byl real to im ciezej i drozej tym prawdopodobniej ale ze to barcelona to bedzie puyol

1

Ja juz podziekuje za ludzi z barcelony chce profesjonalistów.

1

trenera tez mogą wywalic.

0

ciekawe czy fajerwerki w barcelonie odpalają?

0

zanim do wyborow to jeszcze trener poleci i sezon trzeba przegrac zeby messi odejsciem zagrozil

14

Radosc wieksza niz po zdobyciu lm.

0

ale trenera zubi nie bedzie wybieral

0

Dyrektor tez wplywa na druzyne przez wybor trenera i ewentualne naciski na niego wiec cos to moze polepszyc

0

Bartomeu bialych chusteczek sie boi...

0

Jeszcze bartomeu i enrique i bedzie ok trener pewnie po atletico a bartomeu do konca sezonu.

0

czyli zarzad jednak czyta fcbarca.com

3

A jak sie ktos nie przygotuje i nie pokrzykuje to co on robi na posadzie trenera...

6

Białe chusteczki już niedługo ciekawe czy nie po atletico ....

0

Co do reszty nic dodać nic ująć i warto zwrócić uwagę że kilka lat temu firmowym zagraniem leo był lob nad bramkarzem.... nie pamietam kiedy to ostatnio zrobil.

0

Dzieci w wiekszosci nie maja jeszcze szkoly dopiero od 7

6

im wiecej razy przegramy tym wieksza szansa na zakonczenie cyrku z enrique i tym zarzadem

0

Ja bym chcal mimo wszystko zobaczyc klopa. Jak mial zawodnikow na poziomie swiatowym to robil kosmos, ale tez niemożliwe.

0

1/5 z czegokolwiek to wiecej niz 3/2 z 0

4

Po co te oceny odrazu jeden wszystkim i suarezowi 0

0

Tak tylko ze atletico tego samobója potrzebować nie będzie

0

Ja sie ciesze ze tego neymara mamy i messiego tez bo chociaz druga liga na nie grozi

1

posiadanie bylo ponad 60 procent czyli dla xaviego to 4 gole a przeciwnik mial tylko 1.

0

nowy zarzad dostanie teoretycznie pelny budzet na transfery wiec moze wtedy sie nowa era zacznie

0

Po przerwie swiatecznej w lutym by dotarł ale chociaz skladu by nie spieprzyl

1

I co on tam pieprzyl na temat mlodziezy ktora moze grac w pierwszym skladzie... zagrał munir... chyba...... i do tego mlodziency xavi i iniesta....

0

Po 2016 to juz tu ma nie byc sladu enrique zubiego i bartomeu

0

Po nowym roku druzyny enrique podobno graja lepiej,,,,

1

Pamiętacie ze kazda porazka przybliza nas do odeslania trenera i zarzadu wiec wynik mi sie podoba...

0

On genetycznym szwedem chyba nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?