lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam nadzieje ze max za 2 tygodnie.
0
Gdyby to byl real to im ciezej i drozej tym prawdopodobniej ale ze to barcelona to bedzie puyol
1
Ja juz podziekuje za ludzi z barcelony chce profesjonalistów.
1
trenera tez mogą wywalic.
0
ciekawe czy fajerwerki w barcelonie odpalają?
0
zanim do wyborow to jeszcze trener poleci i sezon trzeba przegrac zeby messi odejsciem zagrozil
14
Radosc wieksza niz po zdobyciu lm.
0
ale trenera zubi nie bedzie wybieral
0
Dyrektor tez wplywa na druzyne przez wybor trenera i ewentualne naciski na niego wiec cos to moze polepszyc
0
Bartomeu bialych chusteczek sie boi...
0
Jeszcze bartomeu i enrique i bedzie ok trener pewnie po atletico a bartomeu do konca sezonu.
0
czyli zarzad jednak czyta fcbarca.com
3
A jak sie ktos nie przygotuje i nie pokrzykuje to co on robi na posadzie trenera...
6
Białe chusteczki już niedługo ciekawe czy nie po atletico ....
0
Co do reszty nic dodać nic ująć i warto zwrócić uwagę że kilka lat temu firmowym zagraniem leo był lob nad bramkarzem.... nie pamietam kiedy to ostatnio zrobil.
0
Dzieci w wiekszosci nie maja jeszcze szkoly dopiero od 7
6
im wiecej razy przegramy tym wieksza szansa na zakonczenie cyrku z enrique i tym zarzadem
0
Ja bym chcal mimo wszystko zobaczyc klopa. Jak mial zawodnikow na poziomie swiatowym to robil kosmos, ale tez niemożliwe.
0
1/5 z czegokolwiek to wiecej niz 3/2 z 0
4
Po co te oceny odrazu jeden wszystkim i suarezowi 0
0
Tak tylko ze atletico tego samobója potrzebować nie będzie
0
Ja sie ciesze ze tego neymara mamy i messiego tez bo chociaz druga liga na nie grozi
1
posiadanie bylo ponad 60 procent czyli dla xaviego to 4 gole a przeciwnik mial tylko 1.
0
nowy zarzad dostanie teoretycznie pelny budzet na transfery wiec moze wtedy sie nowa era zacznie
0
Po przerwie swiatecznej w lutym by dotarł ale chociaz skladu by nie spieprzyl
1
I co on tam pieprzyl na temat mlodziezy ktora moze grac w pierwszym skladzie... zagrał munir... chyba...... i do tego mlodziency xavi i iniesta....
0
Po 2016 to juz tu ma nie byc sladu enrique zubiego i bartomeu
0
Po nowym roku druzyny enrique podobno graja lepiej,,,,
1
Pamiętacie ze kazda porazka przybliza nas do odeslania trenera i zarzadu wiec wynik mi sie podoba...
0
On genetycznym szwedem chyba nie jest.