lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pół roku Leo wytrzyma
0
W realu tylko mou odszedł a w barcelonie poleca wszyscy
2
No to Messi go wyjebie zanim walizki rozpakuje
0
Jasne że wyolbrzymilem ale druzyna nie gra i robi jeszcze w dodatku duzo kwasu...
0
Akurat trafiles że nie więc takie coś wsadz sobie w dupe.
0
Może messi zrobi elekcje vivente rege i od razu syna na prezydenta w najblizszych wyborach.
0
i jeszcze tego od taty martino
0
Od lucho to nawet przecietny uzytkownik stad spisalby sie lepiej.
0
Zarząd składa ofiarę żeby obłaskawić boskiego leo.
0
Akurat to jak juz to trzeba sie pozbyć messiego a razem z nim pewnie i neymar odejdzie a wtedy witaj ligo europy.
0
Ona chociaż jest kompetentna.
2
"Albo ja albo Messi" Enrique....
0
To dobrze bo leo juz chcial przestac obserwowac barcelone.
8
Zubi odszedł to teraz wróg publiczny numer jeden to lucho
1
hahahahahah boski enrique czy serio jest na tyle glupi.... taka niska pensje mu dali ze chce zeby juz kontrakt z nim rozwiazali.
0
Uafelona by wróciła.
0
LE to messi wlasnymi rekami wypieprzy jak juz nie wypieprzyl
0
a ilu trenerów wygrało Lm 2x mundial i 2x mistrzostwo europy. del bosque?
0
Nowy news czyli "Bartomeu podał się do dymisji"
44
Po zjedzeniu niestrawnego leczo
0
a griezman tam nic nie gra?
53
i na szawce przykleil kartkę " Wroce jak leczo odejdzie."
0
Generalnie to tu ma najwieksze pole do popisu zeby udowodnic swoja wielkosc wyciagnac druzynę z kryzysu. Trener nie pasuje zarzad tez to po trzzeba wywalic i to zrobi.
16
Nagrał sobie wideo z treningow z guardiolą i teraz powtarza ogladajac.
0
Paradoksalnie dla neymara messi jest problemem i przez niego nie jest jeszcze liderem barcelony, a spokojnie moze byc.
1
Dokładnie. Robi szantaż i tyle jak messi odejdzie to bartomeu dom spala wiec predzej zrezygnuje.
28
Woli samemu trenowac niz z patalachem
3
Pewnie juz pobity pernamentnie
0
To że ta barcelona palci polowe tego co moze wydać chelsea 25mln na czysto mu nie da.
5
messi w chelsea oznacza hazard w realu cud miód dla nas ale do tego raczej nie dojdzie. Messi znalazł sposób na rozpieprzenie cyrku i to robi bo to jedyna sluszna droga