lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gdyby był progres to ok ale jest regres i wojna.
0
Nie, jest taka opcja numer jeden ze sprzedajmy leo, a druga to ze zatrudniamy Mouriho ale nie sprzedajemy leo.
0
Jak nie bedzie projektu sportowego to nie bedzie i najlepszych pilkarzy ktorzy chcą wygrywać.
0
Drogi raz mou nie wyleci z chelsea...
0
Jak sie robi o nim filmy w wieku 27 lat i stawia pomniki to sie nie dziwie ze mu odpieprza.
1
Tiki taka sie skonczyla gdy messi przestal strzelac gole z lobów.
2
A messi grającego dyrektora sportowego.
0
Selekcjoner to nie trener w pełni tego słowa znaczenia a Loew nie zrobił nic w piłce klubowej.
0
O dzięki miłosierny :D
1
a kto milika bedzie rozwijał?
0
Nie sry wprowadzilem cie w bład jakieś lipne info wczoraj przeczytalem bo google nic nie podaje.
0
Zawsze te 5 miesiecy aklimatyzacji teraz bo i tak z leczo nic nie wygramy.
0
Chyba wczoraj tez wylecial.
0
jak właduje hat tricka o szybciej leczo odejdzie.
0
Tylko że my mamy kosmicznych pilkarzy czyli inne realia.
1
Ancelotti ? Mourinho? Simeone? Klopp? Guardiola? jedyne bomby jak dla mnie.
0
Patrząc po poprzednich miejscach pracy europejska piłka nie za bardzo mu pasuje.
0
A ja nie chce juz walczaków tylko magików i do tego mamy bana.
0
Akurat chyba było mówione odwrotnie ze martino jest mentorem bielsy.
0
Zobaczymy jak bedzie na Copa America. Poprzedni trener sprawial wrażenie że to co w nim było najlepsze to to że się nie wtrącał.
0
Przestanie dryblować tylko bedzie rozgrywał.
0
Liverpool sie sypie... gerard odchodzi. Suarez jest u nas. Na strelinga poluje pół europy. zajmuja odległe miejsce w tabeli i grają słabo czyli nie ma szans na wzmocnienia.
0
Tez nie mial odpowiedniego cv... mistrz swiata nie poslucha trenera ktory jako najwiekszy sukces kariery zdobyl puchar argentyny.
0
To może Rodgersa na trenera. Dostanie z powrotem suareza i jeszacze messiego i neymara.
2
Bardzej to bym obstwial ze ustalają jak moją enrique wypieprzyc z klubu.
0
dla nas sens by mialo tylko dla niego nie.
0
Guardiola to sie w niemczech nudzi... tam nie ma przeciwnika dla bayernu i śmiem twierdzić że nasze leczo majstra by z bawaria wygrało.... i tak jak rok temu bayern na decydujaca faze lm stracil forme bo gral od miesiaca o pietruszke.
0
Z monchim to co najwyzej laporta moze podpisac kontrakt na kolejne 6 lat a nie bartomeu na 1 rok i to w dodatku bez szans na przedłużenie
0
nie bedzie mial nic do powiedzenia zapewne.
0
Pech dla zarzadu i tyle czyl szczescie dla nas.