3

Gdyby był progres to ok ale jest regres i wojna.

0

Nie, jest taka opcja numer jeden ze sprzedajmy leo, a druga to ze zatrudniamy Mouriho ale nie sprzedajemy leo.

0

Jak nie bedzie projektu sportowego to nie bedzie i najlepszych pilkarzy ktorzy chcą wygrywać.

0

Drogi raz mou nie wyleci z chelsea...

0

Jak sie robi o nim filmy w wieku 27 lat i stawia pomniki to sie nie dziwie ze mu odpieprza.

1

Tiki taka sie skonczyla gdy messi przestal strzelac gole z lobów.

2

A messi grającego dyrektora sportowego.

0

Selekcjoner to nie trener w pełni tego słowa znaczenia a Loew nie zrobił nic w piłce klubowej.

0

O dzięki miłosierny :D

1

a kto milika bedzie rozwijał?

0

Nie sry wprowadzilem cie w bład jakieś lipne info wczoraj przeczytalem bo google nic nie podaje.

0

Zawsze te 5 miesiecy aklimatyzacji teraz bo i tak z leczo nic nie wygramy.

0

Chyba wczoraj tez wylecial.

0

jak właduje hat tricka o szybciej leczo odejdzie.

0

Tylko że my mamy kosmicznych pilkarzy czyli inne realia.

1

Ancelotti ? Mourinho? Simeone? Klopp? Guardiola? jedyne bomby jak dla mnie.

0

Patrząc po poprzednich miejscach pracy europejska piłka nie za bardzo mu pasuje.

0

A ja nie chce juz walczaków tylko magików i do tego mamy bana.

0

Akurat chyba było mówione odwrotnie ze martino jest mentorem bielsy.

0

Zobaczymy jak bedzie na Copa America. Poprzedni trener sprawial wrażenie że to co w nim było najlepsze to to że się nie wtrącał.

0

Przestanie dryblować tylko bedzie rozgrywał.

0

Liverpool sie sypie... gerard odchodzi. Suarez jest u nas. Na strelinga poluje pół europy. zajmuja odległe miejsce w tabeli i grają słabo czyli nie ma szans na wzmocnienia.

0

Tez nie mial odpowiedniego cv... mistrz swiata nie poslucha trenera ktory jako najwiekszy sukces kariery zdobyl puchar argentyny.

0

To może Rodgersa na trenera. Dostanie z powrotem suareza i jeszacze messiego i neymara.

2

Bardzej to bym obstwial ze ustalają jak moją enrique wypieprzyc z klubu.

0

dla nas sens by mialo tylko dla niego nie.

0

Guardiola to sie w niemczech nudzi... tam nie ma przeciwnika dla bayernu i śmiem twierdzić że nasze leczo majstra by z bawaria wygrało.... i tak jak rok temu bayern na decydujaca faze lm stracil forme bo gral od miesiaca o pietruszke.

0

Z monchim to co najwyzej laporta moze podpisac kontrakt na kolejne 6 lat a nie bartomeu na 1 rok i to w dodatku bez szans na przedłużenie

0

nie bedzie mial nic do powiedzenia zapewne.

0

Pech dla zarzadu i tyle czyl szczescie dla nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?