0

Widze że na polskim sie uważało co nieco.

0

Ale on nigdy nie pracowal w gigancie zadnym i jakis tego powód musi byc.

0

Albo guardioli rzucic 20 mln za sezon + nietykalnosc i samowladztwo.

0

Plan B zarzadu ja juz podziekuje leczo bylo nie dobre.

1

ostatnie 3 mecze nie grał ale raczej masz racje.

0

i walczyl z kazdym z kim sie dalo.

6

No to zaraz sie okaze ze alba strzelal z premedytacja

0

Juz widze jak wiecznie grajaca pozycyjny barca uczy sie 10 sekundówki muła

0

a alves tez morda niewyparzona.

0

Nie bedzie chcial za stary jest w dodatku bartek musialby odejsc

3

Klopp nic nie zrobi bo on musi miec rzemieslnikow z talentem ktorzy beda zapieprzac a to tu nie przejdzie skoczy sie jeszcze szybciej.

0

Pique nie sadze on sie chyba gra nie przejmuje przynajmniej swoim poziomem tego nie okazuje

1

Klopp przed finalem lm powiedzial ze nie chce nas trenowac ze wzgledu na tiki take.

0

Ja jeszcze neymara dolaczam bo gosc spokojny nie jest a pozycje sobie juz wyrobil w barcelonie.

0

Jezeli nie potrafi ich nawet zmtywowac co mial robic tak swietnie i w dodatku nie umie taktyki.., wywoluje tylko wojne... co on tam robi... wczoraj swietny dyrektor mowil ze mamy swietnego trenera dzisiaj juz pierwszego nie ma jutro moze nie byc kolejnego.

0

To wtedy messiego sprzedamy.

0

No nie wiem czy bielsa nie odejdzie... nigdy nie pracował w gigancie a taki pociag odjezdza raz w zyciu

6

Gdyby rozjechal cala lige i real z 4:0 na SB to mógł by sobie stawiać warunki że albo on albo messi... Na razie to messi ciagnie to czego nie potrafi lucho wiec zegnam nieudolnego trenera....

0

Wielu trenerów rozwiązało by kontrakty zeby tylko trenować barce tylko czy jest jakiś właściwy pośród nich... gdyby ancelotti nie trenował realu to wskazałbym na niego...

0

Chociaż on nie zniszczy swojej legendy.

0

no nie wbija zobacz inny news

0

poprawic nie poprawi ale jednego pajaca i nieudacznika mniej.

0

i akurat tam trzeba byo go sprzedac bo juz tak nie blyszczy

0

Plan bartomeu na wyboty... Puyol na dyrektora a w lecie xavi na trenera...

3

Zubi teraz powinien dostac od realu honorowe członkostwo i pensje dożywotnią za zaslugi dla klubu.

1

Enrique zegnaj :D

0

Koniec sabotowania transferów!!!!

0

Nie wiem czy troche nie za wczesnie jak na wybory. Ludziom euforia minie i bedzie to samo.

0

Wolalbym zeby tam data wyborow padla ale w to nie wierze

2

i to samo na stanowisku trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?