lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widze że na polskim sie uważało co nieco.
0
Ale on nigdy nie pracowal w gigancie zadnym i jakis tego powód musi byc.
0
Albo guardioli rzucic 20 mln za sezon + nietykalnosc i samowladztwo.
0
Plan B zarzadu ja juz podziekuje leczo bylo nie dobre.
1
ostatnie 3 mecze nie grał ale raczej masz racje.
0
i walczyl z kazdym z kim sie dalo.
6
No to zaraz sie okaze ze alba strzelal z premedytacja
0
Juz widze jak wiecznie grajaca pozycyjny barca uczy sie 10 sekundówki muła
0
a alves tez morda niewyparzona.
0
Nie bedzie chcial za stary jest w dodatku bartek musialby odejsc
3
Klopp nic nie zrobi bo on musi miec rzemieslnikow z talentem ktorzy beda zapieprzac a to tu nie przejdzie skoczy sie jeszcze szybciej.
0
Pique nie sadze on sie chyba gra nie przejmuje przynajmniej swoim poziomem tego nie okazuje
1
Klopp przed finalem lm powiedzial ze nie chce nas trenowac ze wzgledu na tiki take.
0
Ja jeszcze neymara dolaczam bo gosc spokojny nie jest a pozycje sobie juz wyrobil w barcelonie.
0
Jezeli nie potrafi ich nawet zmtywowac co mial robic tak swietnie i w dodatku nie umie taktyki.., wywoluje tylko wojne... co on tam robi... wczoraj swietny dyrektor mowil ze mamy swietnego trenera dzisiaj juz pierwszego nie ma jutro moze nie byc kolejnego.
0
To wtedy messiego sprzedamy.
0
No nie wiem czy bielsa nie odejdzie... nigdy nie pracował w gigancie a taki pociag odjezdza raz w zyciu
6
Gdyby rozjechal cala lige i real z 4:0 na SB to mógł by sobie stawiać warunki że albo on albo messi... Na razie to messi ciagnie to czego nie potrafi lucho wiec zegnam nieudolnego trenera....
0
Wielu trenerów rozwiązało by kontrakty zeby tylko trenować barce tylko czy jest jakiś właściwy pośród nich... gdyby ancelotti nie trenował realu to wskazałbym na niego...
0
Chociaż on nie zniszczy swojej legendy.
0
no nie wbija zobacz inny news
0
poprawic nie poprawi ale jednego pajaca i nieudacznika mniej.
0
i akurat tam trzeba byo go sprzedac bo juz tak nie blyszczy
0
Plan bartomeu na wyboty... Puyol na dyrektora a w lecie xavi na trenera...
3
Zubi teraz powinien dostac od realu honorowe członkostwo i pensje dożywotnią za zaslugi dla klubu.
1
Enrique zegnaj :D
0
Koniec sabotowania transferów!!!!
0
Nie wiem czy troche nie za wczesnie jak na wybory. Ludziom euforia minie i bedzie to samo.
0
Wolalbym zeby tam data wyborow padla ale w to nie wierze
2
i to samo na stanowisku trenera.