lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Da się ominąć ale na 12 latków wystarczy
1
Ja dałem 1 bez komentarzy dzisiejszych
1
Dorastanie boli ale nie musisz tu tego okazywać...
8
Sędzia doliczy tyle czasu zebu real wygral
0
Chyba zubi od puyola a swoja droga jak ten matol to zaliczyl jakis egzamin musi byc
0
Ooo dzięki że przypomniałeś o prostopadłym... pamiętasz jak messi strzelał kiedyś samymi lobami... Czemu teraz tego nie robi? Bo nie ma prostopadłych.
0
"zna swą wartość i pokazać umie" (cytat z czegoś ale nie mogę sobie przypomnieć z czego)
0
Jak tam oliver torres?
0
Autobus to juz tez jest styl, a real po prostu otwiera skrzydla i ma tam dwie rakiety do tego nie przewidywalne, bo potrafia wladowac gola z 25m.
1
Jeszcze ten sezon i nastepny chyba
2
Suarez mial genialna forme 1 sezon a zlatan udowadnia juz to przez kilka lat w roznych klubach i stylach. Jest genialny i tyle.
0
My nie mamy żadnego stylu bo pomoc juz tiki taki nie potrafi... z psg zagralismy 2 akcje przez 90 min od bardzo dawna ktore mozna uznac za tiki take.
1
hipokryzja to czesc tej rywalizacji
1
I najlepsze jest to ze bez tej bezczelnosci nie bylby taki dobry kto inny odwazy sie na przewrotke z 40m?
0
wydawalo mi sie ze atletico bylo wczesniej ale moze nie.
0
Bo nie jest poprawny przez co sztuczny.
3
Ale on chociaż w kompleksy nie wpadnie.
0
Coś musi stracić nie wygra wszystkiego to jest pewne. A nasze szanse rostrzygna sie w meczach z atletico tam trzeba wygrac skoro z getafe i celta sie nie potrafi.
0
Akurat teraz byla szansa bo real strasznie wolny w pomocy byl.
0
Do scigania sie napewno do kombinacji raczej watpie... tylko ze jak pomoc nie gra to samo u nas i w realu było to szybki atak sie zrobi a kombinacji niestety nie .
0
I od tamtej pory stracila 10 do realu... Ostatni raz to chyba na sociaded real stracil punkty w pazdierniku jakos?
0
To jest siła bo barcelona nie wykorzystala by wyrwy jak po bombie atomowej... , ale jak się gra z Realem to nie można dopuszczac do pojedynku ronaldo bale vs 2 stoperow...
0
No nie przesadzaj jeszcze jedno el clasico jest i musimy reszte ogorkow sprac o 2 pkt lepiej da sie zrobic.
0
Akurat obstawiam że seville rozjadą więc te punkty są odłożone w czasie. Jedyna szansa to to że trochę stracą formę po świętach
0
Jakie dziury almeria zostawiala... nie dalo sie tego nie wygrac.
0
Atletico i my?
1
I Atletico przy 7 pkt straty gra o życie z nami... bedzie masakra...
1
Wolisz Douglasa?
0
To będzie drożej bo ma jeszcze przecieki od kumpli itp. i tym bardziej zdaje sobie sprawe jakim frajerem jest zubi
0
Tylko że z takich rzeczy się nie powinno śmiać...