0

Da się ominąć ale na 12 latków wystarczy

1

Ja dałem 1 bez komentarzy dzisiejszych

1

Dorastanie boli ale nie musisz tu tego okazywać...

8

Sędzia doliczy tyle czasu zebu real wygral

0

Chyba zubi od puyola a swoja droga jak ten matol to zaliczyl jakis egzamin musi byc

0

Ooo dzięki że przypomniałeś o prostopadłym... pamiętasz jak messi strzelał kiedyś samymi lobami... Czemu teraz tego nie robi? Bo nie ma prostopadłych.

0

"zna swą wartość i pokazać umie" (cytat z czegoś ale nie mogę sobie przypomnieć z czego)

0

Jak tam oliver torres?

0

Autobus to juz tez jest styl, a real po prostu otwiera skrzydla i ma tam dwie rakiety do tego nie przewidywalne, bo potrafia wladowac gola z 25m.

1

Jeszcze ten sezon i nastepny chyba

2

Suarez mial genialna forme 1 sezon a zlatan udowadnia juz to przez kilka lat w roznych klubach i stylach. Jest genialny i tyle.

0

My nie mamy żadnego stylu bo pomoc juz tiki taki nie potrafi... z psg zagralismy 2 akcje przez 90 min od bardzo dawna ktore mozna uznac za tiki take.

1

hipokryzja to czesc tej rywalizacji

1

I najlepsze jest to ze bez tej bezczelnosci nie bylby taki dobry kto inny odwazy sie na przewrotke z 40m?

0

wydawalo mi sie ze atletico bylo wczesniej ale moze nie.

0

Bo nie jest poprawny przez co sztuczny.

3

Ale on chociaż w kompleksy nie wpadnie.

0

Coś musi stracić nie wygra wszystkiego to jest pewne. A nasze szanse rostrzygna sie w meczach z atletico tam trzeba wygrac skoro z getafe i celta sie nie potrafi.

0

Akurat teraz byla szansa bo real strasznie wolny w pomocy byl.

0

Do scigania sie napewno do kombinacji raczej watpie... tylko ze jak pomoc nie gra to samo u nas i w realu było to szybki atak sie zrobi a kombinacji niestety nie .

0

I od tamtej pory stracila 10 do realu... Ostatni raz to chyba na sociaded real stracil punkty w pazdierniku jakos?

0

To jest siła bo barcelona nie wykorzystala by wyrwy jak po bombie atomowej... , ale jak się gra z Realem to nie można dopuszczac do pojedynku ronaldo bale vs 2 stoperow...

0

No nie przesadzaj jeszcze jedno el clasico jest i musimy reszte ogorkow sprac o 2 pkt lepiej da sie zrobic.

0

Akurat obstawiam że seville rozjadą więc te punkty są odłożone w czasie. Jedyna szansa to to że trochę stracą formę po świętach

0

Jakie dziury almeria zostawiala... nie dalo sie tego nie wygrac.

0

Atletico i my?

1

I Atletico przy 7 pkt straty gra o życie z nami... bedzie masakra...

1

Wolisz Douglasa?

0

To będzie drożej bo ma jeszcze przecieki od kumpli itp. i tym bardziej zdaje sobie sprawe jakim frajerem jest zubi

0

Tylko że z takich rzeczy się nie powinno śmiać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?