0

Ja jednak mam bo Messi ma polowe tego co Ronaldo bez dłuższej kontuzji Portugalczyka może być ciężko.

0

Ogarnicijcie sie z tym krytykowaniem ronaldo skoro biergen i wiekszosc norwezek musi brac leki na astme to ronaldo moze po prostu musi nurkować i ma to zapisane w regulaminie.

0

A w historii była kiedykolwiek taka rywalizacja między tylko dwoma przez 7 lat (ostatnia zp kaka 2007)

0

Teraz czas ma pobicie rekordu hat trickow i z pewnoscia tez to zrobi hat trickiem

0

I tak nie dadzą radę wyrzucić takiego Bale ze składu dlatego im szybciej odejdą tym lepiej.

0

0

Generalnie coś gramy ale trio msn jest do niczego bo się nie da ich ustawić tak by każdy miał full potencjału. Przynajmniej wtedy jesli graja w jednej linii dlatego moim zdaniem Messi do srodka na mediapuntę i lepiej tam już pedro wstawic.

0

Nie było na takowe miejsca

2

To już wiadomo po co był vermalen. Żeby zrobić dodatkowy transfer

0

Takie pytanie prędzej zubi zdymisjonuje czy vermalen zadebiutuje?

8

Pierwszego kwietnia bedzie info ze wraca do gry.

0

Ciekawe czy za miesiąc nie powie ze konczy karierę z powodu kontuzji.

0

Zemsta za zabieranie im kapitanów. Wiedzieli ze zrobimy to samo dlatego dali opaskę szklance.

3

Co by tu nie mowic ale lepiej bylo wywalic te 15 mln na 18 letniego kota w worku z jakiejś brazylii i liczyc ze odpali... Bo vermalen nawet nie zagra....

0

Szkło jest za tanie do niego bardziej pasuje okreslenie kryształowy.

0

Neymar ma około 150 mln klauzuli to trochę za nisko w dobie szejków.

0

Podobno Reus marzy żeby zagrać na CN przynjamniej tak jego oficjalna strona mówi

0

Na google drive jest funkcja robienia prezentacji.

0

Generalnie to Celta grała słabo do stycznia a pod koniec sezonu Real ograła więc poczekajmy....

0

Nie mówię że tego chcę ale wtedy wyszło nam to na dobre.

0

Może czas żeby Messi oddał mu odpowiedzialność jak kiedyś R10 Leo.

0

My potrzebujemy okiełznać ego gwiazd i żaden trener co pracuje teraz w jakimś klubie w ktorym 80% piłkarzy to gwiazdy będzie pracował u nas całkowicie inaczej.

0

Z Atletico jeszcze trenera Romek może zaciągnąć.

0

A guardiola powie jak on zabrał moją barcelonę to ja idę do Realu wygrać LM czego on nie umiał.

0

Pep tu już nic nie zrobi przynajmniej nie w tej chwili.

2

Tak ma do pierwszego złego dnia Romana.

0

Jeżeli Laporta dałby oferte to realne całkowicie. To sprowadza się do tego że Barcelona musi schować dumę do kieszeni.

1

Dokładnie przecież ta jego nienawiść wynika z faktu że przed zatrudnieniem Guardioli sam oferował się na trenera u nas, ale go nie chcieli. Mourinho próbował się odegrać na nas w Realu co mu średnio wyszło i właśnie praca u nas i odbudowa tej drużyny byłyby dla Mourinho środkiem pokazania swojej wielkości.

0

jeszcze jakis hummels albo moze ginter

0

Myślisz że odrzucił by ofertę? Miałby szansę odegrać się na Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?