lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja jednak mam bo Messi ma polowe tego co Ronaldo bez dłuższej kontuzji Portugalczyka może być ciężko.
0
Ogarnicijcie sie z tym krytykowaniem ronaldo skoro biergen i wiekszosc norwezek musi brac leki na astme to ronaldo moze po prostu musi nurkować i ma to zapisane w regulaminie.
0
A w historii była kiedykolwiek taka rywalizacja między tylko dwoma przez 7 lat (ostatnia zp kaka 2007)
0
Teraz czas ma pobicie rekordu hat trickow i z pewnoscia tez to zrobi hat trickiem
0
I tak nie dadzą radę wyrzucić takiego Bale ze składu dlatego im szybciej odejdą tym lepiej.
0
http://www.fourfourtwo.com/features/fourfourtwos-top-100-players-world-2013-30-21 Pedro lepszy od di maria.....
0
Generalnie coś gramy ale trio msn jest do niczego bo się nie da ich ustawić tak by każdy miał full potencjału. Przynajmniej wtedy jesli graja w jednej linii dlatego moim zdaniem Messi do srodka na mediapuntę i lepiej tam już pedro wstawic.
0
Nie było na takowe miejsca
2
To już wiadomo po co był vermalen. Żeby zrobić dodatkowy transfer
0
Takie pytanie prędzej zubi zdymisjonuje czy vermalen zadebiutuje?
8
Pierwszego kwietnia bedzie info ze wraca do gry.
0
Ciekawe czy za miesiąc nie powie ze konczy karierę z powodu kontuzji.
0
Zemsta za zabieranie im kapitanów. Wiedzieli ze zrobimy to samo dlatego dali opaskę szklance.
3
Co by tu nie mowic ale lepiej bylo wywalic te 15 mln na 18 letniego kota w worku z jakiejś brazylii i liczyc ze odpali... Bo vermalen nawet nie zagra....
0
Szkło jest za tanie do niego bardziej pasuje okreslenie kryształowy.
0
Neymar ma około 150 mln klauzuli to trochę za nisko w dobie szejków.
0
Podobno Reus marzy żeby zagrać na CN przynjamniej tak jego oficjalna strona mówi
0
Na google drive jest funkcja robienia prezentacji.
0
Generalnie to Celta grała słabo do stycznia a pod koniec sezonu Real ograła więc poczekajmy....
0
Nie mówię że tego chcę ale wtedy wyszło nam to na dobre.
0
Może czas żeby Messi oddał mu odpowiedzialność jak kiedyś R10 Leo.
0
My potrzebujemy okiełznać ego gwiazd i żaden trener co pracuje teraz w jakimś klubie w ktorym 80% piłkarzy to gwiazdy będzie pracował u nas całkowicie inaczej.
0
Z Atletico jeszcze trenera Romek może zaciągnąć.
0
A guardiola powie jak on zabrał moją barcelonę to ja idę do Realu wygrać LM czego on nie umiał.
0
Pep tu już nic nie zrobi przynajmniej nie w tej chwili.
2
Tak ma do pierwszego złego dnia Romana.
0
Jeżeli Laporta dałby oferte to realne całkowicie. To sprowadza się do tego że Barcelona musi schować dumę do kieszeni.
1
Dokładnie przecież ta jego nienawiść wynika z faktu że przed zatrudnieniem Guardioli sam oferował się na trenera u nas, ale go nie chcieli. Mourinho próbował się odegrać na nas w Realu co mu średnio wyszło i właśnie praca u nas i odbudowa tej drużyny byłyby dla Mourinho środkiem pokazania swojej wielkości.
0
jeszcze jakis hummels albo moze ginter
0
Myślisz że odrzucił by ofertę? Miałby szansę odegrać się na Realu.