0

Bo jakis sterling jest potrzebny nawet na ta lawke.

0

A tak na poważnie przynajmniej ja lubie htc ładna nakładka na androida plus całkiem niezłe wykonanie.

0

Ja jak jeżdżę do szkoly codziennie po godzinie w jedna strone to siedze tylko w necie ale w sumie i bez tego bym przeżył.

0

nokia 3310

0

Ja mam nadzieję że ktoś przyjdzie do nas do srodka pola bo mlodziez moze tak szybko na tych pozycjach nie wypalic.

0

Pk przegralismy slupkiem i bartra mimo beznadziejnej formy real nas nie rozjechal a finał Lm trwał o 3min za długo dla atletico.

0

Teraz to mu reprezentacja dolega.

0

w lidze za nami i 2 puchary nie przekonująco.

0

Podobno na to był jeden z warunków kontraktu Bale'a i przedłużenia z Ronaldo.

0

Obecnie to wiecej odbiorow mamy w ataku i pomocy niz w obronie.

0

Juz ktorys raz podobna sytuacja.

0

Real patrzac na kadre nie ma zadnego zastepcy na skrzydlo isco i james duzo lepiej czuja sie w srodku pola w sumie to benzema tez nie ma konkurencji, bo robienie z jamesa zapchaj dziury to nic dobrego.

0

Simeone to trener ktory gra taktyka wiec atletico po przebudowie potrzbuje pol roku wiec liga pewnie real albo barca.

0

To że sobie piszemy to nie jest jakies zlosliwe przynajmniej ja tego tak nie robie popisac glupoty zawsze mozna ale fakt faktem real ma za ofensywne ustawienie i nie ma lawki do ofensywy,

0

Moze redaktor stwierdzil ze juz nie ma sily na pisanie o tym realu i skasowal strone,

0

Anceloti to stary dziad i nie ma jaj.

0

To real traci a Anceloti coraz blizej zwolnienia. Di mateo po wygraniu Lm wytrzymal chyba do zimy.

1

Ja jeszcze na illaramendiego i jego wystep w gd licze.

1

Benzema - Pedro to jest odpowiednie...

1

Real nie ma kogo wpuscic my chociaz mlodych na jakims poziomie mamy.

0

Real to nawet pilkarzy na dwie jedenastki do treningu teraz nie ma.

1

To jutro powinno byc
OFICJALNIE: Reus/Sterling/inny ofensywny pomocnik i skrzydlowu.

0

Serio czy robisz scenariusz ktory moze sie sprawdzic z ktorego wynika ze jutro powinismy wywalic 50mln na sterlinga.

0

Jak obstawiacie: przy takim wyniku ramos albo pepe dostana czerwo?

0

Ronaldo jest na lawce?

0

dziwnie to wyglada troche.

1

I w dodatku graja 2 druzyny a nie odbijanie pilki od autobusu.

1

Srodek pola jest slabszy niz zwykle w barcy i to widac. Moze koke cos pomoze bo ponoc mamy go zamknac.

0

W sensie jakosci obrazu czy gry?

0

Za mały kaliber na ostatni transfer. Wedlug pereza to musi byc taka bomba zebu huczalo do czerwca 2015

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?