lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo jakis sterling jest potrzebny nawet na ta lawke.
0
A tak na poważnie przynajmniej ja lubie htc ładna nakładka na androida plus całkiem niezłe wykonanie.
0
Ja jak jeżdżę do szkoly codziennie po godzinie w jedna strone to siedze tylko w necie ale w sumie i bez tego bym przeżył.
0
nokia 3310
0
Ja mam nadzieję że ktoś przyjdzie do nas do srodka pola bo mlodziez moze tak szybko na tych pozycjach nie wypalic.
0
Pk przegralismy slupkiem i bartra mimo beznadziejnej formy real nas nie rozjechal a finał Lm trwał o 3min za długo dla atletico.
0
Teraz to mu reprezentacja dolega.
0
w lidze za nami i 2 puchary nie przekonująco.
0
Podobno na to był jeden z warunków kontraktu Bale'a i przedłużenia z Ronaldo.
0
Obecnie to wiecej odbiorow mamy w ataku i pomocy niz w obronie.
0
Juz ktorys raz podobna sytuacja.
0
Real patrzac na kadre nie ma zadnego zastepcy na skrzydlo isco i james duzo lepiej czuja sie w srodku pola w sumie to benzema tez nie ma konkurencji, bo robienie z jamesa zapchaj dziury to nic dobrego.
0
Simeone to trener ktory gra taktyka wiec atletico po przebudowie potrzbuje pol roku wiec liga pewnie real albo barca.
0
To że sobie piszemy to nie jest jakies zlosliwe przynajmniej ja tego tak nie robie popisac glupoty zawsze mozna ale fakt faktem real ma za ofensywne ustawienie i nie ma lawki do ofensywy,
0
Moze redaktor stwierdzil ze juz nie ma sily na pisanie o tym realu i skasowal strone,
0
Anceloti to stary dziad i nie ma jaj.
0
To real traci a Anceloti coraz blizej zwolnienia. Di mateo po wygraniu Lm wytrzymal chyba do zimy.
1
Ja jeszcze na illaramendiego i jego wystep w gd licze.
1
Benzema - Pedro to jest odpowiednie...
1
Real nie ma kogo wpuscic my chociaz mlodych na jakims poziomie mamy.
0
Real to nawet pilkarzy na dwie jedenastki do treningu teraz nie ma.
1
To jutro powinno byc
OFICJALNIE: Reus/Sterling/inny ofensywny pomocnik i skrzydlowu.
0
Serio czy robisz scenariusz ktory moze sie sprawdzic z ktorego wynika ze jutro powinismy wywalic 50mln na sterlinga.
0
Jak obstawiacie: przy takim wyniku ramos albo pepe dostana czerwo?
0
Ronaldo jest na lawce?
0
dziwnie to wyglada troche.
1
I w dodatku graja 2 druzyny a nie odbijanie pilki od autobusu.
1
Srodek pola jest slabszy niz zwykle w barcy i to widac. Moze koke cos pomoze bo ponoc mamy go zamknac.
0
W sensie jakosci obrazu czy gry?
0
Za mały kaliber na ostatni transfer. Wedlug pereza to musi byc taka bomba zebu huczalo do czerwca 2015