0

Gdyby zamiast Benzemy był Suarez to Real nie mógłby już mieć lepszego składu.

0

Mourinho to pierwszego dnia sprzedalby pique,busquetsa, alvesa, pedro.

0

Bardziej to chyba jego ciała ktora go blokuje po prostu

0

Na dm nie wstawi mascherano bo na obronie grałby pique... nie wiem co gorsze.

0

I jeszce Simeone i Klopp jesli dzialaja na gwiazdy tak samo jak na rzemieslnikow.

0

Generalnie im będziemy w większym gównie w 2016 roku tym większa szansa że Mourinho tu przyjdzie.

0

Mou będzie jechał po Realu jak będzie u nas spokojnie.

0

Rakiticia to na DM bym wstawił będzie lepszy od busquetsa.

0

On przypadkiem nie jest znowu plamany?

0

Główna gwiazda PL razem z Hazardem.

0

On I denis to chyba jedyna szansa na wzmocnienie a taki pedro to tragedia, munir potrzebuje czasu i wypożyczenia a cala pomoc jest do niczego.

0

Ktoś wie czy Deulofeu się ogarnął w Sevilli czy nadal siedzi?

1

Sezon 2015/16 mamy bana na transfery.

0

1-3-2-4albo 3-4-3 tyle w temacie nic innego sie nie zrobi.

0

Tylko trzeba wybrać bo messi na skrzydle to 0.5 messiego z suarezem to samo.

2

Wierz mi nie będzie. Fabregas pod formą jest bardziej kreatywny niz rakitic w superformie.

0

Ciekawe czy messi tez przypadkiem nie ma urazu.

2

Fabregas teraz powinien byc panem i wladca w naszym srodku pola...

0

Ja tam chciałbym Klopa z reusem i hummelsem w pakiecie

0

Bravo jakiś super wybitny nie jest więc MTS może go wygryźć.

0

Chelsea spokojnie wygra, ale warto obejrzeć i tak.

0

Messi na skrzydle to marnowanie 50% jego potencjału tak prawda niestety. Ma za dobry przegląd pola by ograniczać mu kontakty z piłką... W obecnej sytuacji to barca powinna przejsc na 1-3-2-4. Z messim jako mediapuntą, Pedro na prawej neymar na lewej i suarez na srodku.

0

Busquets i Pique mogą być jeszcze genialni przynajmniej wiek im na to pozwala, xavi jest już za wolny to samo tyczy się iniesty który traci dynamikę, a niestety nie ma kto ich zastąpić bo rakitić to się bardziej na dmf w stylu barcelony nadaje niż na cmf.

0

Generalnie to co po tym meczu widać ? Beznadziejna obrona i słaba jak na Barce pomoc do tego kompletny brak ławki i rakitić który kompletnie tu nie pasuje i co z tego ze walczy jak tu trzeba kreatywności. Stary Xavi jest 3x lepszy od każdego z pomocników...

0

Gdybysmy kupili koke to bysmy mieli 3 najlepszych pomocników ale skoro jeszcze nie chciał odejść...

0

ja czekam na vermalen pique

0

Jasne oceniam.... przyznam zlota pilke ronaldo jak bedzie lepszy w fifie.....

0

douglas najprawdopodobniej beznadziejny w ataku (0asyst przez iles lat)/beznadziejny w obronie(w wieku 24 lat wykasza sie juz w europie a jakos nikt inny go sciagnac nie chcial)

0

Nie argument napisalem tylko co o nim wiem a to ze cala strona go chciala to i ja uznalem ze wszyscy sie mylic nie moga.

2

I od 4 3 nic sie nie zmienilo messi nas nadal ciagnie za uszy z tym ze w lepszej formie lepiej ciagnie....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?