lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby cała europa nie widziala co mamy w defie to by nam tyle nie krzkneli my bylismy zdesperowni.
0
Prezydent BBVA dostałby listy z pogróżkami od 12 letnich fanów Realu.
0
Jak Ronaldo będzie wracał co 3 dni po kontuzji na 45 min i schodził "profilaktycznie" to sam się wykluczy w koncu na miesiąc jak sobie mięsień wielokrotnie nadrywany czy tam przeciążany zerwie.
0
Z tego co było mówione po Suarezie to jest zasada że po sędzi się nie poprawia jak widział i dał żółtą a nie czerwoną to tak będzie ale czy tu tak jest nie wiem.
0
Liverpool ma bardzo dobrego trenera więc tu się pewnie rozegra miejsce o 4 miejsce
0
family
0
W zeszłym sezonie powiedziałbym że różnie może być teraz nie mam pojęcia co się z ubotem działo
0
A tak w ogole to villareal mamy?
4
Kontuzjowany Ronaldo ktory sie poswieca dla druzyny ukarany no proszę nie żartuj tak.
0
Jak będą otwarte mecze to mają szanse powalczyć o Lm choć Aresenal City czy Liverpool jeszcze dalej Tototenham czy Everton łatwo walki o top 4 nie oddadzą.
0
Pewnie tak ale obstawiam ze w grze jeszcze szalu nie bedzie
0
Prawdziwy box to box i to polak w koncu
0
http://borussia.com.pl/art/show/reus-jestem-szczesliwy-grajac-dla-bvb/12180
0
Ten ogień chelsea zaleje jakikolwiek mecz to będzie takie zagęszczenie środka że nic te smoki nie zrobią.
0
W sumie to mam nadzieję że będą pogubieni jak za Gaurdioli na początku.
0
Ciekawe ile milionów i jakie klauzule wyjsciowe zrekompensował brak LM
0
Mam nadzieje bo Rybowlewa zona na kase owalila i sobie rekompensuje wyprzedażą w Monaco
0
Ale szpaku w super pucharze by nie ogarnął.
0
Wiem wiem nawiązanie do kombinacji guardioli
0
Tylko żeby ich nie wystawil jak ten szejk z malagi.
1
Ta i za 2 lata Suarez po okiwaniu Suareza podaje do Suareza ktory strzela bramke na 1:0 w meczu z Realem
0
W reprze nic nie robia tylko z litwą remisują... wiec moze faulowac w koncowce byle do 80min grał dobrze.
0
Z ostatniego wywiadu to Reus powiedział że woli 10. Więc w sumie to James i Isco w Realu a w Bayernie to w sumie nie wiem w tym sezonie może lahm by był do pokonania o wyjsciowy sklad
0
Valencja jest tłamszona przez ten dług mam nadzieję że się otrząsną z nowym właścicielem bo system dawania młodym szans mają bardzo dobry i gdyby nie ta kasa ich sklad moglby byc naprawdę imponujący.
0
Jak go rozgrywać nauczą to może coś ruszy w reprze i jeszcze wolski powinien grać bo 10 to nam trzeba.
2
Połowa ludzi pisze że one nie miał by u nas miejsca w składzie ale w takim Realu czy Bayernie byłoby jeszcze gorzej.
0
Valencja od dłuższego czasu mnie nie przekonuje.
0
I tak tam za dużo jest już na pozycjach ofensywnych james isco ronaldo bale benzema jese
1
Gdyby ładował bramki jak karabin maszynowy to by do presingu wracac nie musial.
0
Ponoc jest jakas klauzula ze Deulofeu ma grać to może już nidługo sevilla nam w ratach kase za rakiticia odda,