1

Gdyby cała europa nie widziala co mamy w defie to by nam tyle nie krzkneli my bylismy zdesperowni.

0

Prezydent BBVA dostałby listy z pogróżkami od 12 letnich fanów Realu.

0

Jak Ronaldo będzie wracał co 3 dni po kontuzji na 45 min i schodził "profilaktycznie" to sam się wykluczy w koncu na miesiąc jak sobie mięsień wielokrotnie nadrywany czy tam przeciążany zerwie.

0

Z tego co było mówione po Suarezie to jest zasada że po sędzi się nie poprawia jak widział i dał żółtą a nie czerwoną to tak będzie ale czy tu tak jest nie wiem.

0

Liverpool ma bardzo dobrego trenera więc tu się pewnie rozegra miejsce o 4 miejsce

0

family

0

W zeszłym sezonie powiedziałbym że różnie może być teraz nie mam pojęcia co się z ubotem działo

0

A tak w ogole to villareal mamy?

4

Kontuzjowany Ronaldo ktory sie poswieca dla druzyny ukarany no proszę nie żartuj tak.

0

Jak będą otwarte mecze to mają szanse powalczyć o Lm choć Aresenal City czy Liverpool jeszcze dalej Tototenham czy Everton łatwo walki o top 4 nie oddadzą.

0

Pewnie tak ale obstawiam ze w grze jeszcze szalu nie bedzie

0

Prawdziwy box to box i to polak w koncu

0

Ten ogień chelsea zaleje jakikolwiek mecz to będzie takie zagęszczenie środka że nic te smoki nie zrobią.

0

W sumie to mam nadzieję że będą pogubieni jak za Gaurdioli na początku.

0

Ciekawe ile milionów i jakie klauzule wyjsciowe zrekompensował brak LM

0

Mam nadzieje bo Rybowlewa zona na kase owalila i sobie rekompensuje wyprzedażą w Monaco

0

Ale szpaku w super pucharze by nie ogarnął.

0

Wiem wiem nawiązanie do kombinacji guardioli

0

Tylko żeby ich nie wystawil jak ten szejk z malagi.

1

Ta i za 2 lata Suarez po okiwaniu Suareza podaje do Suareza ktory strzela bramke na 1:0 w meczu z Realem

0

W reprze nic nie robia tylko z litwą remisują... wiec moze faulowac w koncowce byle do 80min grał dobrze.

0

Z ostatniego wywiadu to Reus powiedział że woli 10. Więc w sumie to James i Isco w Realu a w Bayernie to w sumie nie wiem w tym sezonie może lahm by był do pokonania o wyjsciowy sklad

0

Valencja jest tłamszona przez ten dług mam nadzieję że się otrząsną z nowym właścicielem bo system dawania młodym szans mają bardzo dobry i gdyby nie ta kasa ich sklad moglby byc naprawdę imponujący.

0

Jak go rozgrywać nauczą to może coś ruszy w reprze i jeszcze wolski powinien grać bo 10 to nam trzeba.

2

Połowa ludzi pisze że one nie miał by u nas miejsca w składzie ale w takim Realu czy Bayernie byłoby jeszcze gorzej.

0

Valencja od dłuższego czasu mnie nie przekonuje.

0

I tak tam za dużo jest już na pozycjach ofensywnych james isco ronaldo bale benzema jese

1

Gdyby ładował bramki jak karabin maszynowy to by do presingu wracac nie musial.

0

Ponoc jest jakas klauzula ze Deulofeu ma grać to może już nidługo sevilla nam w ratach kase za rakiticia odda,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?