0

Nawet nie autobus. Realowi wystarczy dac pilke i sami sie ogrywają jak dluzej ją posiadają.

0

Casillas to nie ma żadnej pewnosci teraz. Sprawia wrażenia takiego wypłocha na tej bramce.

1

No nic mecz nudny strasznie. Atletico jest słabsze niż było. Nie ma żadnej gry z przodu. A co do rewanżu to pewnie Simeone dwoni do cementowni po więcej betonu a ancelotti czeka na transport żelu.

0

O kurde sędzia karnego Realowi odmówil.

0

To była nowa idea obrony rzutu roznego- wszyscy na pilkę.

0

Przecież on się spłacił 2 dni przed oficjalnym transferem z samych koszulek wyjazdowych, a z domowych zarobil na swoja ronaldo i bale przez pozostaly czas kontraktu

0

tam costy brakuje bo ta chorwacka podroba to jakas lipa

0

A gole na mundalu to inne były strzal z daleka w poprzeczke i do srodka, 2 takie plataniny i jeszcze karny

0

Emocje w tym meczu jak na zawodach w karlingu mimo gola

0

Bo real to wielkie gwiazdy z rozdmuchanym ego (90% składu) ktorzy mysla ze jak im rok temu sie udalo to supermenami sa.

0

Nie aktualne info masz do 40 w realu a do 50 Man UTD

1

Tak jak rok temu spuchło w 93min ostatniego meczu sezonu.

0

a kolejny nastepca to juz wszystkie rafy zwiedzil niestety

0

komentator stwierdzil ze nie jest

0

Za rok będzie Hazard - Reus

1

On jest fanem Barcy a ze szansa zyciowa sie trafila to trzeba bylo powiedziec 2x hala madrid.

1

Prędzej komar benzeme

1

A za rok do nas przyjdzie

0

Real musi miec swojego super rezerwowego wczesniej kaka teraz james za 60 baniek

0

Ta gazeta naprawde sprowadzi milan do Wrocławia takie same ankiety przez telefon robia i co z nich wynika....

0

multi gowno zrobia.

0

Orłowski wstęp do meczu Barcy zacznie już w połowie meczu z Realem bo o Suarezie bedzie musial sie na gadac. :)

0

Bo marketingowce tej gazety to geniusze i wymyslili jak zarobic na odwiecznej wojnie kibiców, manipulując nimi przy tym bo jak to Real wygra?

7

W sumie to niezle na tej lawce siedzi

1

Rakitic ma jedną przewagę nad fabregasem. Ma petarde w nodze przez co kluby beda musialy grac wyzej obrona a to robi miejsce za plecami i napedza inieste i neymara

0

Z tego co mówią Media to Reus aż się skręca żeby grać na Cn ale czy to prawda?edit: to oczywiscie nie tu

0

Jak by była tak możliwość w fife to by nie było problemu z drugiej strony ich składy można storpedować tak samo bo przecież Messi rozegrał tyle meczów na 10 co Reus na prawym

13

Ktoś przyjdzie bo nie robili by miejsca wyrzucając Deulofeu i nie mówcie mi o tym munirze bo chłopak jeszcze pełnego sezonu w B nie zagrał. I z drugiej strony odsyłają Deulofeu żeby więcej grał(klauzula w kontrakcie) a młodszego munira zmarnują do tego są chyba ograniczenia co do ilosci graczy z rezerw rezegranych z pierwsza druzyna. Poza tym jak go bedą walać tak między drużynami to się sam całkiem pogubi.

0

Tak uważająbo w fifie nie można.

0

A Bale gdzie grał w totenchamie a gdzie w Realu. Tak sani Ls na PS, a Messi to nie grał przypadkiem kiedyś na skrzydle? Piszczek jako napastnik. Cuadrado z obroncy na napatnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?