lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet nie autobus. Realowi wystarczy dac pilke i sami sie ogrywają jak dluzej ją posiadają.
0
Casillas to nie ma żadnej pewnosci teraz. Sprawia wrażenia takiego wypłocha na tej bramce.
1
No nic mecz nudny strasznie. Atletico jest słabsze niż było. Nie ma żadnej gry z przodu. A co do rewanżu to pewnie Simeone dwoni do cementowni po więcej betonu a ancelotti czeka na transport żelu.
0
O kurde sędzia karnego Realowi odmówil.
0
To była nowa idea obrony rzutu roznego- wszyscy na pilkę.
0
Przecież on się spłacił 2 dni przed oficjalnym transferem z samych koszulek wyjazdowych, a z domowych zarobil na swoja ronaldo i bale przez pozostaly czas kontraktu
0
tam costy brakuje bo ta chorwacka podroba to jakas lipa
0
A gole na mundalu to inne były strzal z daleka w poprzeczke i do srodka, 2 takie plataniny i jeszcze karny
0
Emocje w tym meczu jak na zawodach w karlingu mimo gola
0
Bo real to wielkie gwiazdy z rozdmuchanym ego (90% składu) ktorzy mysla ze jak im rok temu sie udalo to supermenami sa.
0
Nie aktualne info masz do 40 w realu a do 50 Man UTD
1
Tak jak rok temu spuchło w 93min ostatniego meczu sezonu.
0
a kolejny nastepca to juz wszystkie rafy zwiedzil niestety
0
komentator stwierdzil ze nie jest
0
Za rok będzie Hazard - Reus
1
On jest fanem Barcy a ze szansa zyciowa sie trafila to trzeba bylo powiedziec 2x hala madrid.
1
Prędzej komar benzeme
1
A za rok do nas przyjdzie
0
Real musi miec swojego super rezerwowego wczesniej kaka teraz james za 60 baniek
0
Ta gazeta naprawde sprowadzi milan do Wrocławia takie same ankiety przez telefon robia i co z nich wynika....
0
multi gowno zrobia.
0
Orłowski wstęp do meczu Barcy zacznie już w połowie meczu z Realem bo o Suarezie bedzie musial sie na gadac. :)
0
Bo marketingowce tej gazety to geniusze i wymyslili jak zarobic na odwiecznej wojnie kibiców, manipulując nimi przy tym bo jak to Real wygra?
7
W sumie to niezle na tej lawce siedzi
1
Rakitic ma jedną przewagę nad fabregasem. Ma petarde w nodze przez co kluby beda musialy grac wyzej obrona a to robi miejsce za plecami i napedza inieste i neymara
0
Z tego co mówią Media to Reus aż się skręca żeby grać na Cn ale czy to prawda?edit: to oczywiscie nie tu
0
Jak by była tak możliwość w fife to by nie było problemu z drugiej strony ich składy można storpedować tak samo bo przecież Messi rozegrał tyle meczów na 10 co Reus na prawym
13
Ktoś przyjdzie bo nie robili by miejsca wyrzucając Deulofeu i nie mówcie mi o tym munirze bo chłopak jeszcze pełnego sezonu w B nie zagrał. I z drugiej strony odsyłają Deulofeu żeby więcej grał(klauzula w kontrakcie) a młodszego munira zmarnują do tego są chyba ograniczenia co do ilosci graczy z rezerw rezegranych z pierwsza druzyna. Poza tym jak go bedą walać tak między drużynami to się sam całkiem pogubi.
0
Tak uważająbo w fifie nie można.
0
A Bale gdzie grał w totenchamie a gdzie w Realu. Tak sani Ls na PS, a Messi to nie grał przypadkiem kiedyś na skrzydle? Piszczek jako napastnik. Cuadrado z obroncy na napatnika.