lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W bawari browar lepszy robią i tyle w temacie.
0
Może własnie chce popełnić samobójstwo.
6
W sumie to po co Bayern się tak rozdrabnie niech kupi sobie całe BVB albo Klopa.
0
Zubi powinien zadzwonić do Reusa i wytłumaczyć mu to że Guardiola to nie zrównoważony trener ktory za punkt honor postawil sobie zmienienie wszystkim pozycji na boisku i Reus jest dla niego idealnym kandydatem na zastępstwo Javi Martineza.
0
Ale swoją drogą szkoda że Real nie jest tak pierdołowaty jak BvB i Ronaldo nie ma klauzuli 40 mln bale 35 mln di maria 20mln. Ramos 15 mln chyba ze rozegra 20 spotkan w sezonie to 25mln
2
figo*
2
A wyrażenie swojego zdania na tej stronie nie zgodnego z resztą to prowokacja i ban.
1
Jak to przecież Michael Douglas Fichado na stronie sportu. Ponoć ma zagrać w nowej reklamówce Barcelony i zostać twarzą kolekcji ubrań zaprojektowanych przez Zubiego w czasie w ktorym powinien robic transfery a ich nie robił. Puyol przechodzi już kurs krawiecki by dołączyć do swojego mentora gazety są zgodne Zubi wyznaczy nowe trendy w światowej modzie.
0
ZDEMENTOWANA WYPOWIEDZ
0
To oni jeszcze nie w Dortmundzie i Madrycie nie są?
0
Ale kibice BVB go za to znienawidzą pojawią się przekreslone 11 i ogolnie piekło.
0
Na stronie Borusii przeczytalem kiedys komentarz że na pewno pojdzie do bayernu bo jest rudy.
0
Gdzie to powiedział albo jakaś plotka była ostatnio to na nas wsciekly byl.
0
Ter Stegen może być kluczem tak jak Alves był przy Neymarze.
0
Może to działanie Barcelony żeby BVB taka grozba zajrzala w oczy. Jakos dziwne że Bild podaje że go zaklepujemy a MD już go widzi w Bayernie powinno być na odwrót.
1
Real spokojnie mógłby być dzisiaj w nocy.
0
BvB jak dostanie wypożyczenie na rok i z 10 mln wiecej niz klauzula do tego marco za granice to bedzie cala w skowronkach bo inaczej bayern za rok za 25mln.
0
Realizator po nieudanym zagraniu Messiego pokaże grymas na twarzy Roberto.
0
Cały sęk jest w zdaniu za rok się będziemy martwić to tylko Barca B albo Pedro na pomoc mnie to nie przekonuje ale to już zależy od czlowieka.
1
Adriano to u kardiologa siedzi.
1
Już tak w Realu Ronaldo leczą od stycznia i co 3 mecze to samo jest.
0
Wszystko sobie przeczy w sumie i zalezy co jest prawdą. Jedynie na co wychodzi to to że możemy miec poprarci BVB co do transferu ale Reus i tak ma wszystkie asy w ręku.
0
Na ten sezon ta pomoc wytrzyma ale jeszcze jeden musi. Xavi odejdzie, rafinha na razie sredni jest a iniesta musi trzymac poziom i grac 50 meczy w sezonie. Zapchaj dziura jest do niczego lepiej grać w 10 żeby nikt sie nie pomylil i jemu nie podał.
0
Są coraz starsi Xavi już zaczął iniesta moze strasznie podatny nie jest ale okolo 1.5 w sumie traci w sezonie,
0
I jeszcze wyjazd z Alvesem Songiem Roberto Pedro (montoya tez miernota ale niech bedzie)
0
A sobie wyobraz jak sie cos takiego w pomocy wydarzy a mamy tam 2 pilkarzy po 30 ktorzy na kontuzje super odporni nie są. Roberto-Rakitic chyba że atak będzie sprawny to Rafinha-Rakitic na Real.
0
Messi w jego wieku tez kontuzje przechodzil chyba srodstopie z 4razy.
0
Neymar to 30 % naszej sily uderzenia.
0
Tak samo my Jamesa i Krosa kupowalismy.
0
Prawda jest taka że Reusa jak chcemy to kupimy BVB jest w trudnej sytuacji z nim. Gazety trąbiły że ma z nami porozumienie chce grać na CN. Do Bayernu raczej nie pójdzie mówił to wielokrotnie nawet ostatni raz to jakos nie dawno. Te plotki o Bayrnie w sumie dzialaja na naszą korzysc bo Borusia nie ma pelnej kontroli nad zawodnikiem i nie wie co on mysli. Wiec takie cos moze tylko podsycic strach przed oddaniem najlepszego pilkarza Bundesligi swojemu najwiekszemu wrogowi. A zresztą te plotki pochodzą z hiszpani wię to może być równie dobrze kontrolowana prowokacja BVB.