0

Jak Real będzie tak genialny jak wczoraj to i bez suareza pewnie wygramy

0

Sprzedawczyk dla tego licze ze jakos go BvB do nas upcha

0

Jedna była ale po tym zakazei to gazety pisaly jak bysmy mieli kolejne 100mln władować.

0

Taka ofensywa transferowa miala być a tu żadnej nawet plotki poza Douglasem.

0

Trofea to rezultat dobrej gry więc jak pierwsze przyjdzie to i drugie

0

O naszym trenejro to jak mówisz będzie mozna rozmawiać po sezonie bo na razie to rozyspane na ziemi puzzle 5000elementow a u ancelottiego wymagania są teraz takie ze gdyby mugl to by z siwial że stresu

0

Zanim Carlo wymysli to już może w realu go nie być znając pereza ciekawe jak duży kredyt zaufania dała mu lm

0

To real to ciepłe kłuchy jak ten Ancelotti

0

I jeszcze ze zostało mu Max 2lata kariery a Ronaldo to do 40 minimum

0

Atletico to jeszcze nie szczyt łańcucha pokarmkwego

0

Ciekawe kiedy go zaczną sprzedawać

0

I ona podsunela mu skład na mecz w czasie w którym powinna odbywać roboty społeczne za swoje niewybaczalne zachowanie

5

Z pewnością bedze gotowy na poniedziałkowy mecz dodaje oficjalna strona

6

Koke może się jeszcze wiele rzeczy nie udaje ale w podaniach i ruchu widać myślenie podobnie jak u xaviego iniesty czy thiago. Roberto tego kompletnie nie ma

0

Pewnie masz rację niestety

1

Któryś z nich z pewnością obejmie real już nie długo

1

Dzisiaj porażka realu jutro reus albo koke fichado jeszcze zwycięstwo Barcelony i można powiedzieć że życie jest piękne

4

Spokojnie real zdobędzie 6 trofeow zamiast sph trofeo bernabeo a zamiast lm trofeo colombino

2

Ramos wreszcie

0

Koke to geniusz wart nawet tych 50mln

0

Myślałem że już się James na wzor Ronaldo poplakal

0

Kolejny rzeźnik na boisko wejdzie

0

Może jeszcze te swoje koszulki na bazarku sprzedaje bo nie wiem jakim cudem dwa dni po transferze już się z tego splacil

0

A. Chcieli udziwnione 6 trofeów to i tego nie będzie

0

To jak obstawiacie kiedy Ancelotti wyleci ?

0

Z takim presingiem to Iniesta by sobie nie poradził a co dopiero varane

1

Coś mi się wydaje że era realu się skończyła za nim zaczęła tak jak Bayernu

0

W Barcelonie jak dostanie pensję to na ferari pewnie będzie go stać

1

Nie lepiej całkiem zatopić Milan i wyciagnac de sciglio

0

Douglas wyklucza cuadrado i wskazuje jednak na reusa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?