lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Real będzie tak genialny jak wczoraj to i bez suareza pewnie wygramy
0
Sprzedawczyk dla tego licze ze jakos go BvB do nas upcha
0
Jedna była ale po tym zakazei to gazety pisaly jak bysmy mieli kolejne 100mln władować.
0
Taka ofensywa transferowa miala być a tu żadnej nawet plotki poza Douglasem.
0
Trofea to rezultat dobrej gry więc jak pierwsze przyjdzie to i drugie
0
O naszym trenejro to jak mówisz będzie mozna rozmawiać po sezonie bo na razie to rozyspane na ziemi puzzle 5000elementow a u ancelottiego wymagania są teraz takie ze gdyby mugl to by z siwial że stresu
0
Zanim Carlo wymysli to już może w realu go nie być znając pereza ciekawe jak duży kredyt zaufania dała mu lm
0
To real to ciepłe kłuchy jak ten Ancelotti
0
I jeszcze ze zostało mu Max 2lata kariery a Ronaldo to do 40 minimum
0
Atletico to jeszcze nie szczyt łańcucha pokarmkwego
0
Ciekawe kiedy go zaczną sprzedawać
0
I ona podsunela mu skład na mecz w czasie w którym powinna odbywać roboty społeczne za swoje niewybaczalne zachowanie
5
Z pewnością bedze gotowy na poniedziałkowy mecz dodaje oficjalna strona
6
Koke może się jeszcze wiele rzeczy nie udaje ale w podaniach i ruchu widać myślenie podobnie jak u xaviego iniesty czy thiago. Roberto tego kompletnie nie ma
0
Pewnie masz rację niestety
1
Któryś z nich z pewnością obejmie real już nie długo
1
Dzisiaj porażka realu jutro reus albo koke fichado jeszcze zwycięstwo Barcelony i można powiedzieć że życie jest piękne
4
Spokojnie real zdobędzie 6 trofeow zamiast sph trofeo bernabeo a zamiast lm trofeo colombino
2
Ramos wreszcie
0
Koke to geniusz wart nawet tych 50mln
0
Myślałem że już się James na wzor Ronaldo poplakal
0
Kolejny rzeźnik na boisko wejdzie
0
Może jeszcze te swoje koszulki na bazarku sprzedaje bo nie wiem jakim cudem dwa dni po transferze już się z tego splacil
0
A. Chcieli udziwnione 6 trofeów to i tego nie będzie
0
To jak obstawiacie kiedy Ancelotti wyleci ?
0
Z takim presingiem to Iniesta by sobie nie poradził a co dopiero varane
1
Coś mi się wydaje że era realu się skończyła za nim zaczęła tak jak Bayernu
0
W Barcelonie jak dostanie pensję to na ferari pewnie będzie go stać
1
Nie lepiej całkiem zatopić Milan i wyciagnac de sciglio
0
Douglas wyklucza cuadrado i wskazuje jednak na reusa