0

Celta to potega przeciez, ale tam tez lidera odsunal i to niezle chyba wyszlo tylko messi to nie jakis no name z celty

0

Innej drogi do wygranej nie ma przeciez nagle nie zaczna grac magii.

0

Powiedziałem dokładnie to samo po tym jak odszedł ale ja dla tego klubu nie widze ratunku w tym momencie. Potrzebujemy geniusza taktycznego ktory z przecietna kadra cos zrobi, bo inaczej jak beda transfery to bedziemy mieli do wydania nie 160 mln(2 budzety na transfery), ale jakies 460 (200 za messiego i 100 za neymara.)

2

Mam nadzieje ze ta wiekszosc to 75% i sie podadza do dymisji.

0

Teraz ustna z polskiego to bedzie zabawa jak wiekszosc sie wyslowic nie umie.

2

Smiem twierdzic ze ten mecz juz był dla nas przegrany nie z ta grą na tak wysokie progi.

0

Jak jest trener gówno to trzeba go wydalić nawet biegunką.

0

No ok ale ten jeden puchar to jest jak grac w fife na poczatkujacym... ciagle wygrywasz ale stoisz w miejscu... jeszcze z 2 lata i z bayernem sie pozegna gdzie pojdzie? nie wiem.

0

Pózniej ktos im da prawo głosu i prawo kandydowania do sejmu...

0

Myslisz ze to jest roznica gdzie chodzisz debili jest wszedzie tyle samo nie mówie że ty oczywiscie bo cie nie znam ale taka jest prawda.

0

Bo ludzie to w wiekszosci debile nie majacy wlasnego zdania.

6

A mi sie wydaje ze jeszcze wroci bo w niemczech jest nudno. W angli jest mourinho a wlochy sie sypia

0

z realem sociaded chcial udowodnic ze nie bazuje ale nie wyszlo.

0

Mogą zapłacić jesli w budzecie na transfery tyle maja nie moze to byc dotacja romka.

0

To jest tak samo jak nauczyciel w szkole zaczyna pierzyc brednie i pol klasy pod nosem robi sobie z niego jaja.

0

Jakto leczo zrobilby wtedy maszyne do zdobywania goli tak jak z sociaded i w dodatku po roku wywalilby suareza jak ten mial by juz pozycje w szatni wieksza niz on.

0

Nic by nie zrobil bo on musi miec walczaków. Ja sobie nie wyobrazam messiego brutalnie faulujacego pilkarza przeciwnika na 25-30 metrze od wlasnej bramki

3

Leczo uwaza sie za boga trenerskiego i mysli ze jak sprzeda leo i neymara to zacznie wygrywac. To samo robił w romie z tottim...

1

Gdyby tego cuadrado kupili to na bank bysmy tak ciagle grali z alba po drugiej stronie i na pewno bylo by to cos nowego.

0

Kiedys wiele bramek padalo po ostryc dosrodkowaniach po ziemi na 5 metr teraz juz tego nie ma. Tak samo nie ma prostopadlych pilek bo po prostu nie ma mejsca.

0

Guardiola gdy prowadzil barcelone zawsze stwial na skrzydle 2 pilkarzy ktorzy rozszerzali gre, a teraz neymar messi i suarez pchają się w srodek i nie ma szerokosci. Srodek pola wyglada jak stacja metra w godzinach szczytu... Jezeli tak chcemy grac to trzeba przejsc na trojke obronców i grac wachadłowymi bo inaczej nie da sie szpilki wepchnac w srodek.

0

W 2016 roku to juz pewnie neymar bedzie zwalnial i zatrudnial trenera bo jego pozycja super szybko rosnie.

0

Z city byl niezly i calkiem calkiem atletico w lm na CN

1

Enrique za tydzien nie bedzie... to i messi przestaanie obserwowac chelsea

0

Nie przecze że suarez odpali tylko nie wiem czy te 80 mln nie lepiej bylo wydac na wieksza liczbe zawodnikow zeby miec po prostu lepsza kadre ogolnie

0

Suarez to jest dziecko we mgle... trzeba bylo szukac kogos do ataku i pomocy zarazem... a na 9 kupic zwyczajnie jakiegos sredniaka typu chicharito czy chociazby sturidge(30 mln to nie 80mln.)

1

po mundialu wrocil ostatni bo najdluzej gral razem z mascherano

0

To z chelsea to bardzo prawdopodbne. Znalazł sposób na pozbycie się nieudacznika i tyle w temacie, a co do trenera takiego jak simeone to nawet mimo posadzenia na lawce messi by nie glupial bo ten zwyczajnie mialby kompetencje.

1

W madryce tez mialy byc bzdety a jednak mourinho mial konflikty z casillas czy ramosem.

0

On juz u nas mial przygode i pewnie jej nie powtorzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?