lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Celta to potega przeciez, ale tam tez lidera odsunal i to niezle chyba wyszlo tylko messi to nie jakis no name z celty
0
Innej drogi do wygranej nie ma przeciez nagle nie zaczna grac magii.
0
Powiedziałem dokładnie to samo po tym jak odszedł ale ja dla tego klubu nie widze ratunku w tym momencie. Potrzebujemy geniusza taktycznego ktory z przecietna kadra cos zrobi, bo inaczej jak beda transfery to bedziemy mieli do wydania nie 160 mln(2 budzety na transfery), ale jakies 460 (200 za messiego i 100 za neymara.)
2
Mam nadzieje ze ta wiekszosc to 75% i sie podadza do dymisji.
0
Teraz ustna z polskiego to bedzie zabawa jak wiekszosc sie wyslowic nie umie.
2
Smiem twierdzic ze ten mecz juz był dla nas przegrany nie z ta grą na tak wysokie progi.
0
Jak jest trener gówno to trzeba go wydalić nawet biegunką.
0
No ok ale ten jeden puchar to jest jak grac w fife na poczatkujacym... ciagle wygrywasz ale stoisz w miejscu... jeszcze z 2 lata i z bayernem sie pozegna gdzie pojdzie? nie wiem.
0
Pózniej ktos im da prawo głosu i prawo kandydowania do sejmu...
0
Myslisz ze to jest roznica gdzie chodzisz debili jest wszedzie tyle samo nie mówie że ty oczywiscie bo cie nie znam ale taka jest prawda.
0
Bo ludzie to w wiekszosci debile nie majacy wlasnego zdania.
6
A mi sie wydaje ze jeszcze wroci bo w niemczech jest nudno. W angli jest mourinho a wlochy sie sypia
0
z realem sociaded chcial udowodnic ze nie bazuje ale nie wyszlo.
0
Mogą zapłacić jesli w budzecie na transfery tyle maja nie moze to byc dotacja romka.
0
To jest tak samo jak nauczyciel w szkole zaczyna pierzyc brednie i pol klasy pod nosem robi sobie z niego jaja.
0
Jakto leczo zrobilby wtedy maszyne do zdobywania goli tak jak z sociaded i w dodatku po roku wywalilby suareza jak ten mial by juz pozycje w szatni wieksza niz on.
0
Nic by nie zrobil bo on musi miec walczaków. Ja sobie nie wyobrazam messiego brutalnie faulujacego pilkarza przeciwnika na 25-30 metrze od wlasnej bramki
3
Leczo uwaza sie za boga trenerskiego i mysli ze jak sprzeda leo i neymara to zacznie wygrywac. To samo robił w romie z tottim...
1
Gdyby tego cuadrado kupili to na bank bysmy tak ciagle grali z alba po drugiej stronie i na pewno bylo by to cos nowego.
0
Kiedys wiele bramek padalo po ostryc dosrodkowaniach po ziemi na 5 metr teraz juz tego nie ma. Tak samo nie ma prostopadlych pilek bo po prostu nie ma mejsca.
0
Guardiola gdy prowadzil barcelone zawsze stwial na skrzydle 2 pilkarzy ktorzy rozszerzali gre, a teraz neymar messi i suarez pchają się w srodek i nie ma szerokosci. Srodek pola wyglada jak stacja metra w godzinach szczytu... Jezeli tak chcemy grac to trzeba przejsc na trojke obronców i grac wachadłowymi bo inaczej nie da sie szpilki wepchnac w srodek.
0
W 2016 roku to juz pewnie neymar bedzie zwalnial i zatrudnial trenera bo jego pozycja super szybko rosnie.
0
Z city byl niezly i calkiem calkiem atletico w lm na CN
1
Enrique za tydzien nie bedzie... to i messi przestaanie obserwowac chelsea
0
Nie przecze że suarez odpali tylko nie wiem czy te 80 mln nie lepiej bylo wydac na wieksza liczbe zawodnikow zeby miec po prostu lepsza kadre ogolnie
0
Suarez to jest dziecko we mgle... trzeba bylo szukac kogos do ataku i pomocy zarazem... a na 9 kupic zwyczajnie jakiegos sredniaka typu chicharito czy chociazby sturidge(30 mln to nie 80mln.)
1
po mundialu wrocil ostatni bo najdluzej gral razem z mascherano
0
To z chelsea to bardzo prawdopodbne. Znalazł sposób na pozbycie się nieudacznika i tyle w temacie, a co do trenera takiego jak simeone to nawet mimo posadzenia na lawce messi by nie glupial bo ten zwyczajnie mialby kompetencje.
1
W madryce tez mialy byc bzdety a jednak mourinho mial konflikty z casillas czy ramosem.
0
On juz u nas mial przygode i pewnie jej nie powtorzy.