lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak by poszedł do chelsea to by powiedzial ze hazard a w bayernie wychwalal robbena. To jest coś takiego jak gadanie isco na prezentacji i jego pies
0
I tak nie moglibysmy go przyklepac az do 2016r. wiec mlody niechial siedziec w norwegii i tyle w temacie
1
I jeszcze w dodatku ma przeplatac gre z pierwsza i druga druzyna... Co jak co ale na pierwsza jest zdecydowanie za słaby a druga gra w 3 lidze hiszpanskiej to sie tam tez nie rozwinie... Według mnie do ajaksu powinien isc bo za rok by mial juz pierwszy sklad w lidze holenderskiej.
4
Zostawia sobie furtkę do barcelony.
0
a Jese czy jak mu tam to gra w Realu?
0
Od neya lepszy nie jest a ta sama pozycja o ile sie nie myle
0
No to wyjdzie defensywa przedszkolakow wiec bedzie latwiej i w dodatku musza otakowac
0
Jak oni go nawet nie chcieli
2
To jest czerwo bo sam na sam wychodzil
0
Za tydzien mecz bedzie fajnijeszy
0
powinno byc 2
1
Za 3 tygodnie jako zdjecie tygodnia sie pojawi
0
pique 2x szybszy od bartry
0
karnego ofizjalnie nie wykorzystal
2
I jednak te karne trzeba umie strzelac
0
prawie
0
JAk symulka troche to wyglada
0
karny pumm
0
NMS to najlepsza strategia obronna atletico jest tak obsrane ze kazdego z nich pilnuje 3 zawodnikow
0
pique ma lepsze przyjecie od suarez
0
Jak jeszcze ugryzie teraz to bedzie calkowita klapa
0
hahah suarez jeszcz zolta
0
No i kogo on sciaga po co ten suarez lepiej przejsc na 2 4 4
0
haahahahahah suarez ten mecz sam powinien wgrac nam
0
Od suareza to juz lpiej sciane dzisiaj postawic
0
Ja pierdziel suarez
0
Na zamurowany autobus nic nie pomaga
0
On to sie bardziej na dmf nadaje niz niz na cmf
0
Nie no czemu ciagle mu ta pilka odskakuje
0
I jest 3x lepiej