0

Jak by poszedł do chelsea to by powiedzial ze hazard a w bayernie wychwalal robbena. To jest coś takiego jak gadanie isco na prezentacji i jego pies

0

I tak nie moglibysmy go przyklepac az do 2016r. wiec mlody niechial siedziec w norwegii i tyle w temacie

1

I jeszcze w dodatku ma przeplatac gre z pierwsza i druga druzyna... Co jak co ale na pierwsza jest zdecydowanie za słaby a druga gra w 3 lidze hiszpanskiej to sie tam tez nie rozwinie... Według mnie do ajaksu powinien isc bo za rok by mial juz pierwszy sklad w lidze holenderskiej.

4

Zostawia sobie furtkę do barcelony.

0

a Jese czy jak mu tam to gra w Realu?

0

Od neya lepszy nie jest a ta sama pozycja o ile sie nie myle

0

No to wyjdzie defensywa przedszkolakow wiec bedzie latwiej i w dodatku musza otakowac

0

Jak oni go nawet nie chcieli

2

To jest czerwo bo sam na sam wychodzil

0

Za tydzien mecz bedzie fajnijeszy

0

powinno byc 2

1

Za 3 tygodnie jako zdjecie tygodnia sie pojawi

0

pique 2x szybszy od bartry

0

karnego ofizjalnie nie wykorzystal

2

I jednak te karne trzeba umie strzelac

0

prawie

0

JAk symulka troche to wyglada

0

karny pumm

0

NMS to najlepsza strategia obronna atletico jest tak obsrane ze kazdego z nich pilnuje 3 zawodnikow

0

pique ma lepsze przyjecie od suarez

0

Jak jeszcze ugryzie teraz to bedzie calkowita klapa

0

hahah suarez jeszcz zolta

0

No i kogo on sciaga po co ten suarez lepiej przejsc na 2 4 4

0

haahahahahah suarez ten mecz sam powinien wgrac nam

0

Od suareza to juz lpiej sciane dzisiaj postawic

0

Ja pierdziel suarez

0

Na zamurowany autobus nic nie pomaga

0

On to sie bardziej na dmf nadaje niz niz na cmf

0

Nie no czemu ciagle mu ta pilka odskakuje

0

I jest 3x lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?