0

Zwycięskiego składu się nie zmienia... Gdyby rok wcześniej w PK dostali lanie od jeszcze od włoch to by moze ogarneli sie ze jest lipa a tak....

0

No i dobrze w 2016 bedzie 120 mln na transfery

0

Dla mnie to on powinien grać w Realu

0

Nawet jak bedzie za miesiac to wejdz na fioletowa strone i zobacz jak ona wyglada. Admini i tak robią kawał dobrej roboty tu a jak nie zadaża to trudno.

1

Spokojnie kolejny kontrakt to bedzie 15mln

0

Jasne :)

0

Ale to bylo na Anoeta a w przypadku sociaded to różnica

0

Dzisiaj sie nie nastawiaj predzej za tydzien chociaz patrzac po formie sevilli to tez nie za duze szanse

0

Tak w ogołe to Goetze dużo gra w Bayernie?

0

Bo w filozofii pepa nie ma miejsca na dogrania do napastnika ktory strzeli tam kazdy musi kreowac ruszac sie i wychodzic na pozycje i Lewanodowskim tam narazie cierpi

0

Real jasne ze dostanie super ogóra bo ronaldo musi strzelac taka rekompensata za te 2 mecze kary

0

Najprawdopodobniej. Gosc biegac potrafi to sie tam odnajdzie taki Walcott to udowadnia

0

24 to wcale nie tak szybko

3

Ja za wspomnienie dryblingu valdesa z dimaria

0

williams to taki babochłop... Tez jestem za szarapowa

0

DFB Pokal to jedyna realna droga w wygranie ligi mistrzow nie wierze jakos... za słaby skład na papierze.

0

Może nie bedzie musiał juz grać na calderon w lidze

0

za ofensywne jak grasz na 3 obroncow to uzywasz bocznych pomocnikow ktorzy angazuja sie w defensywe

1

Specjalnie odmówił trenerowi wyjscia w pierwszym skladzie bo nie chciał zniszczyć Bayernu w pierwsze 15 min

0

Jak sie nie ma przeciwnikow dobrych to jak sie lepszy trafia to sie lipa zaczyna w LM tez bedzie maks połfinał chociaż obstawiałbym ze szybciej odpadna obecnie bundesliga jest zbyt malo konkurencyjna by wejsc tam w wysoka formę.

0

Nie dadzą rady czasu nie starczy nie da sie wygrac pucharow w jedna runde

0

Ale przyszedł za shurle a u nas w ataku nie mialby szans duzo pograc.

0

Zmniejszają pojemność o ponad 9 tys widocznie frekwencji rezerwy nie maja

0

Ja tam tylko o Boatengu widzialem posty

0

No gosc komentowal wtedy ok a dzisiaj to jak by uchlany albo po prozkach na sennych

0

Jak sie komentuje tenis to nawyki zostaja

0

To ten co seville komentuje?

0

Co za ćwok komentuje sevilla espaniol... Tego sie sluchac nie da

0

2011 pierwszy mecz 2 karne i 1:1 drugi 1:0 dla realu po główce ronaldo wygranej z adriano trzeci to 2 :0 i slalom messiego a czwarty chyba 1 :1 ale pewny nie jestem

0

Jeśli o to ci chodziło to przepraszam i tegoż nalotu niewidzialem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?