lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zwycięskiego składu się nie zmienia... Gdyby rok wcześniej w PK dostali lanie od jeszcze od włoch to by moze ogarneli sie ze jest lipa a tak....
0
No i dobrze w 2016 bedzie 120 mln na transfery
0
Dla mnie to on powinien grać w Realu
0
Nawet jak bedzie za miesiac to wejdz na fioletowa strone i zobacz jak ona wyglada. Admini i tak robią kawał dobrej roboty tu a jak nie zadaża to trudno.
1
Spokojnie kolejny kontrakt to bedzie 15mln
0
Jasne :)
0
Ale to bylo na Anoeta a w przypadku sociaded to różnica
0
Dzisiaj sie nie nastawiaj predzej za tydzien chociaz patrzac po formie sevilli to tez nie za duze szanse
0
Tak w ogołe to Goetze dużo gra w Bayernie?
0
Bo w filozofii pepa nie ma miejsca na dogrania do napastnika ktory strzeli tam kazdy musi kreowac ruszac sie i wychodzic na pozycje i Lewanodowskim tam narazie cierpi
0
Real jasne ze dostanie super ogóra bo ronaldo musi strzelac taka rekompensata za te 2 mecze kary
0
Najprawdopodobniej. Gosc biegac potrafi to sie tam odnajdzie taki Walcott to udowadnia
0
24 to wcale nie tak szybko
3
Ja za wspomnienie dryblingu valdesa z dimaria
0
williams to taki babochłop... Tez jestem za szarapowa
0
DFB Pokal to jedyna realna droga w wygranie ligi mistrzow nie wierze jakos... za słaby skład na papierze.
0
Może nie bedzie musiał juz grać na calderon w lidze
0
za ofensywne jak grasz na 3 obroncow to uzywasz bocznych pomocnikow ktorzy angazuja sie w defensywe
1
Specjalnie odmówił trenerowi wyjscia w pierwszym skladzie bo nie chciał zniszczyć Bayernu w pierwsze 15 min
0
Jak sie nie ma przeciwnikow dobrych to jak sie lepszy trafia to sie lipa zaczyna w LM tez bedzie maks połfinał chociaż obstawiałbym ze szybciej odpadna obecnie bundesliga jest zbyt malo konkurencyjna by wejsc tam w wysoka formę.
0
Nie dadzą rady czasu nie starczy nie da sie wygrac pucharow w jedna runde
0
Ale przyszedł za shurle a u nas w ataku nie mialby szans duzo pograc.
0
Zmniejszają pojemność o ponad 9 tys widocznie frekwencji rezerwy nie maja
0
Ja tam tylko o Boatengu widzialem posty
0
No gosc komentowal wtedy ok a dzisiaj to jak by uchlany albo po prozkach na sennych
0
Jak sie komentuje tenis to nawyki zostaja
0
To ten co seville komentuje?
0
Co za ćwok komentuje sevilla espaniol... Tego sie sluchac nie da
0
2011 pierwszy mecz 2 karne i 1:1 drugi 1:0 dla realu po główce ronaldo wygranej z adriano trzeci to 2 :0 i slalom messiego a czwarty chyba 1 :1 ale pewny nie jestem
0
Jeśli o to ci chodziło to przepraszam i tegoż nalotu niewidzialem