lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest inny styl gry odegard z biegiem czasu przestanie całkowicie dryblować tak jak Ronaldo przynajmniej tak mi sie wydaje.
2
Trener poleci niedługo i tyle.
0
Na logikę to powinien i taka jest prawda nawet nie dawno Xabi Alonso powiedział że w podobnym wieku odszedł do drugoligowca by więcej grać.
0
Jeszcze bym do tego dołożył BVB.
0
Tak a Real neymara nie torpedował jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie i to się nie zmieni nigdy.
2
Dokładnie jak się trafia szansa to się ją wykorzystuje tylko głupi tego nie robią.
0
Ja się tylko zastanawiam kto zastapi isco w lato bo przeciez za malo koszulek sprzedaje tak jak di maria.
0
Bo to jest tak że w reklamie rózni ludzie mówią jakie to coś nie jest zajebisty a osobiscie używają produktu konkurencji.... Tak samo jest z piłką to jest ich praca... , a prawda taka jest że piłkarzy kibiców jest niewielu.
0
isco ramos pepe dostaja chyba 4.5 mln wiec 5 baniek nie dostał drugi powód bardziej realny.
0
Gosc zrobił głupotę bo w pierwszym zespole zagra niewiele a w 3 lidze sie nie specjalnie rozwinie.
3
Jest beznadziejny i kazdy to widzi ale douglas jest zapwene jeszcze gorszy
1
I jeszcze jest taka reklama na eurosporcie ze to niby najradośniejszy futbol na ziemi a ja tam radosci ani polotu nie widze
0
Tak ale basen nie wystarczy zeby pokonac 2metorwego goryla
1
Ok jeszcze 5mln na konto BBVA i pojawi sie komunikat ze sedzia jest daltonista i kartki pomylil
1
Tego lepiej nie oglądać strata czasu tylko.
1
Ronaldo nawet bez tej kary duzo by nie strzelil
0
Griezman juz 2 gole
0
To jest jakies 70% potencjalu chlopaka stac na wiecej.
0
Jeszcze ochroniarza znalazła 2m i 120kg
0
czyli miesiac liczac ile meczy w lidze jest w miesiac
0
Akurat to zawieszenie to Ronaldo jedynie dobrze moze zrobic bo gorzej to grac juz sie nie da.
0
to jak 3 mecze to sociaded sevilla i atletico troche moga stracic.
0
Oficjalnie to bedzie gdzies za 1.5 tygodnia
0
Casillas napewno sprawdzil to empirycznie
1
Długo potrwa bo bedzie posiedzenie arbitrow pozniej pewnie odwolanie ale za tydzien na pewno nie zagra
0
Wojna o krola strzelcow sie nie skonczyla jak niektozy mysleli w październiku i nie zanosi sie na 60goli CR w sezon
0
W sierpniu przyznaja najlepszego pilkarza uefa to to samo tylko że za sezon.
0
A Deulofeu zaczął grać regularnie w sevilli czy nadal jakies ogony?
0
Już niedługo o milika real sie bedzie bił
0
Wierz mi gosc pod wzgledem sportowym realu nie wybrał perez obiecał ferrari albo 300m2 domu w madrycie to poszedł.