0

To jest inny styl gry odegard z biegiem czasu przestanie całkowicie dryblować tak jak Ronaldo przynajmniej tak mi sie wydaje.

2

Trener poleci niedługo i tyle.

0

Na logikę to powinien i taka jest prawda nawet nie dawno Xabi Alonso powiedział że w podobnym wieku odszedł do drugoligowca by więcej grać.

0

Jeszcze bym do tego dołożył BVB.

0

Tak a Real neymara nie torpedował jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie i to się nie zmieni nigdy.

2

Dokładnie jak się trafia szansa to się ją wykorzystuje tylko głupi tego nie robią.

0

Ja się tylko zastanawiam kto zastapi isco w lato bo przeciez za malo koszulek sprzedaje tak jak di maria.

0

Bo to jest tak że w reklamie rózni ludzie mówią jakie to coś nie jest zajebisty a osobiscie używają produktu konkurencji.... Tak samo jest z piłką to jest ich praca... , a prawda taka jest że piłkarzy kibiców jest niewielu.

0

isco ramos pepe dostaja chyba 4.5 mln wiec 5 baniek nie dostał drugi powód bardziej realny.

0

Gosc zrobił głupotę bo w pierwszym zespole zagra niewiele a w 3 lidze sie nie specjalnie rozwinie.

3

Jest beznadziejny i kazdy to widzi ale douglas jest zapwene jeszcze gorszy

1

I jeszcze jest taka reklama na eurosporcie ze to niby najradośniejszy futbol na ziemi a ja tam radosci ani polotu nie widze

0

Tak ale basen nie wystarczy zeby pokonac 2metorwego goryla

1

Ok jeszcze 5mln na konto BBVA i pojawi sie komunikat ze sedzia jest daltonista i kartki pomylil

1

Tego lepiej nie oglądać strata czasu tylko.

1

Ronaldo nawet bez tej kary duzo by nie strzelil

0

Griezman juz 2 gole

0

To jest jakies 70% potencjalu chlopaka stac na wiecej.

0

Jeszcze ochroniarza znalazła 2m i 120kg

0

czyli miesiac liczac ile meczy w lidze jest w miesiac

0

Akurat to zawieszenie to Ronaldo jedynie dobrze moze zrobic bo gorzej to grac juz sie nie da.

0

to jak 3 mecze to sociaded sevilla i atletico troche moga stracic.

0

Oficjalnie to bedzie gdzies za 1.5 tygodnia

0

Casillas napewno sprawdzil to empirycznie

1

Długo potrwa bo bedzie posiedzenie arbitrow pozniej pewnie odwolanie ale za tydzien na pewno nie zagra

0

Wojna o krola strzelcow sie nie skonczyla jak niektozy mysleli w październiku i nie zanosi sie na 60goli CR w sezon

0

W sierpniu przyznaja najlepszego pilkarza uefa to to samo tylko że za sezon.

0

A Deulofeu zaczął grać regularnie w sevilli czy nadal jakies ogony?

0

Już niedługo o milika real sie bedzie bił

0

Wierz mi gosc pod wzgledem sportowym realu nie wybrał perez obiecał ferrari albo 300m2 domu w madrycie to poszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?