lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie forsowanie gosc zniszczyl leo w tym sezonie i nie ma tu co dyskutowac
0
Gralismy ładnie ale jak by nie patrzec 3 bramki fartowne strasznie.
0
Elche dostalo 5 jakies 4 dni temu
0
W sumie to to oznacza szanse na LM bo dzisiejsza gra to był poziom europejski.
1
TI tak mielismy w pierwszej polowie 69% piłkę przy nodze to na ciągłe kontrowanie nie wskazuje. To była po prostu bardzo ofensywna tiki taka z kilkoma kontrami co najwyzej,
0
W srode jak odpadna z pk to bedzie mial pierwszy powod.
0
Ja wole Atletico. 3x łatwieksze do ogrania.
0
Nie bo Ronaldo bedzie smutny i z madrytu odejdzie.
0
Bo wiedzial ze nie wygra... Atletico miało tlen przez jakies 10 min
0
Ale najlepsze to jest to że neymar nie był tylko gwiazdą w brazylii. Dzisiaj potrafił wkręcać jedna z najlepszych obron w europie raz za razem.
0
Dzisiaj tragedii nie było
0
Duża szansa ze zarobi wiecej kasy.
0
Ja tam nawet kontaktu nie widzialem
0
Jak beda real kopac to bedzie ok
0
Bo taka gra busquetsowu pasuje jak mysli 2 s nad decyzja to jest ok a jak ma ich 10 to jest zenada
0
Ciekawe co z tym ulitmatum wygral co mial wygrac.
0
Skład na papierku nie wiem czy nawet nie lepszy.
1
Tylko że on teraz może szczeknąć z 10mln za sezon
1
I barcelona musi je spelnic....
0
A może o to chodzi media wykonczyly niejednego trenera. Jak Messi miałby odejść ro najpierw by odszedł później by obserwował a to jest szopka pokazowa pod tytułem leczo wypieprzaj
1
No to koniec powszechnej radości
3
Guardiole broniła gra leczo nie broni nic
7
Niestrawność zoladkowa po leczo Zle perfumy z perfumerii Douglas i zbyt wysoki rachunek za klubowego lekarza
0
On jeszcze trenuje?
0
ja obstawiam maczija ale zadnej wiedzy nie mam na ten temat.
0
Bardziej czekam na jakiegoś ogarnietego trenera bo jak wymienisz malucha na malucha to porsche jeździć nie będziesz
0
Można spróbować ale raczej też będzie gniot
0
Może jeszcze leczo dostanie swojego Douglas na drogę
0
Teraz leczo niech zacznie obserwować zobaczymy jak reakcja będzie
0
Przy laporcie on jest jednak bardzo prawdopodobny a wynikami raczej się obroni