0

Bo nei ma kogo wprowadzic

0

Juz jes 8 2 0 wiec juz niedlugo

0

On mnie nigdy nie przekonywał

0

Jasne że atletico chelsea ze wzgledu na wyzsza jakosc pilkarzy bedzie miala pilke

0

Trzeba liczyć na blad

0

taktyka ptzy obronie to jest jakies 8 0 2

0

Ja przez te 3 lata pamietam jego 2 gole jeden z realem i drugi w ostatnim meczu z atletico wiec mala szansa ze by cos zrobil

1

Z pewnościa suarez bedzie wygladal lepiej w drugim

0

Arda i kreatywnosc wez przestan...

0

On chyba za bardzo pamieta ze jest pilkarzem za 80 baniek

1

Był tyłem do bramki?

0

Stac go na wiecej ale juz nie jest zle

0

macie rakiticia idioci hejtuja dalej

0

Bo ludzie nie widza ze po prostu atletico odrobilo lekcje

0

No dokładnie ale my wcale słabo nie gramy takich meczów zawsze 3:0 sie nie da wygrac

0

Wychodzi autobus atletico

0

No tak i wstawimy munira czy pedro

0

Simeone lekcje odrobil

1

Polskie to jest ogólne najeżdżanie na wszystko i na wszystkich za wszystko

0

Atletico polowy przejsc nie umie

2

W barcelonie jeszcze tej umiejetnosci nie pokazal

0

Laskowskiego bym chcial ale on pilke reczna w katarze komentuje do szpakowskiego tez nic nie mam ale jak naczytalem sie hejtowania kazdego komentatora to jak zobaczylem kolejny wpis to mnie krew zalala

1

Dzeki tym dziadom ogladasz w jakosci HD i w telewizji a nie w interneci po arabsku ze scinami

0

A kto szpakowskiego tak samo by wysmiano

0

Jest kryty i tyle w temacie 15min meczu dopiero

0

Atletico gra jak beniaminek hiszpanski polowy z pilka przejsc nie moga

0

Bo CN to taki terat i tego nikt nie zmieni

0

Ten komentarz to prowokacja.

3

TVP1

0

Borusia dortmund chetnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?