lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo nei ma kogo wprowadzic
0
Juz jes 8 2 0 wiec juz niedlugo
0
On mnie nigdy nie przekonywał
0
Jasne że atletico chelsea ze wzgledu na wyzsza jakosc pilkarzy bedzie miala pilke
0
Trzeba liczyć na blad
0
taktyka ptzy obronie to jest jakies 8 0 2
0
Ja przez te 3 lata pamietam jego 2 gole jeden z realem i drugi w ostatnim meczu z atletico wiec mala szansa ze by cos zrobil
1
Z pewnościa suarez bedzie wygladal lepiej w drugim
0
Arda i kreatywnosc wez przestan...
0
On chyba za bardzo pamieta ze jest pilkarzem za 80 baniek
1
Był tyłem do bramki?
0
Stac go na wiecej ale juz nie jest zle
0
macie rakiticia idioci hejtuja dalej
0
Bo ludzie nie widza ze po prostu atletico odrobilo lekcje
0
No dokładnie ale my wcale słabo nie gramy takich meczów zawsze 3:0 sie nie da wygrac
0
Wychodzi autobus atletico
0
No tak i wstawimy munira czy pedro
0
Simeone lekcje odrobil
1
Polskie to jest ogólne najeżdżanie na wszystko i na wszystkich za wszystko
0
Atletico polowy przejsc nie umie
2
W barcelonie jeszcze tej umiejetnosci nie pokazal
0
Laskowskiego bym chcial ale on pilke reczna w katarze komentuje do szpakowskiego tez nic nie mam ale jak naczytalem sie hejtowania kazdego komentatora to jak zobaczylem kolejny wpis to mnie krew zalala
1
Dzeki tym dziadom ogladasz w jakosci HD i w telewizji a nie w interneci po arabsku ze scinami
0
A kto szpakowskiego tak samo by wysmiano
0
Jest kryty i tyle w temacie 15min meczu dopiero
0
Atletico gra jak beniaminek hiszpanski polowy z pilka przejsc nie moga
0
Bo CN to taki terat i tego nikt nie zmieni
0
Ten komentarz to prowokacja.
3
TVP1
0
Borusia dortmund chetnie