lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zanim on bedzie przechodzil do Realu to juz CR7 może mieć niedużo do gadania
0
Chłopak gra na dwa fronty i tyle w temacie. Real czy Barca to dla niego pewnie bez różnicy.
0
Brazylia i tak dlugo nie pogra
0
ale intell softu nie robi jak microsoft
0
Może Mcdonald
0
reinstall pewnie chroma ale najpierw pamietaj zeby hasla zapisane soebie ogarnac
0
chyba za pogbe
0
To na transfer Aguero mu nie starczy
0
reusa to w styczniu koniecznie trzeba brac za 35 bo iniesta wiecznie grac nie bedzie
0
i tak w defensywie jestesmy slabi
0
Jest najłatwiejsza bo tu nie ma blokowania transferu przez obecny klub tak silnego jak przy higuainie czy aguero wystarczy dac wiecej niz real
0
Jeśli zarząd na prawdę negocjuje to chociaż jedną dobrą rzecz zrobi czy kupi czy nie cene realowi podniesie, bo ostatnio to bale mozna bylo wywindowac na 150mln
0
Messi to ostatnio nie gra a stoi
0
To lepiej gwiazde za 100mln niz nie gwiazde za 100mln
5
Jak my go nie sciagniemy sciagnie go real a tercet ronaldo- suarez- bale to nas zniszczy kompletnie nawet jak bysmy mieli puyola w wieku 28 lat i thiago Silve
0
Real na tych galaktycznych zbudowal jedna z najlepszych ekonomii klubowych
3
zubi ma dobre serduszko i nie da nikomu przeplacic
0
jak nie odejdzie to w styczniu dostanie 2x tyle
0
ok to przepraszam umkneło mi :)
0
Włochy mają ograc kostarykę i urugwaj . Kostaryka dadzą radę ale z urugwajem m,oze byc roznie
1
No niestety
0
A higuain i 55 mln to nie plotka...
0
Jak Bartoemeu chce kolejna kadencję to musi sciagnąć super gwiazdę a takich dostępnych jest niewiele
10
Wystepy grecji sa chyba najnudniejsze
0
Trzeba wplacac te 35 mln cuadrado bo bedzie drozej
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=34513
tak sie przelicza wplacenie klauzuli.....
0
ale messi nie powiedzial ze chce grac z Destro tylko z higuainem
0
rudego
0
Pojeb..... chyba
0
Resurrección troche jak rezurekcja moze to bedzie impuls do wskrzeszenia tej druzyny