lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ponoc mesque un club
0
zdziwilibyscie sie na ile barce stac jak by chciala
2
tylko ze zawodnik to czlowiek a takiem jak villa po prostu nalezy okazac szacunek i zarzad to po prostu zrobil
0
ten laporte to z 80mln by nas kosztowal
0
tylko ze psg ma nalozona sankcje ze nie moze wykonac transferu powyzej 60 mln
0
ale kto inny da im 40 mln, a przy finansowym fair play to z kasa troche sie musza zaczac liczyc. Jak nie my to ktos inny te 40 mln musi im dac a slaby klub tego na pewno nie zrobi.A prezes PSG to straszyl ze kupi messiego jak silvy nie odpuscimy
1
albo francja z 2010
0
na jego miejscu tez bym z nie chcial
0
na sile mozna go tam postawic i kazac grac i sie okaze czy jest inteligenty i sie dostosuje czy nie
0
a o sakho my sie pewnie nawet nie staralismy wtedy byl tylko luiz i silva
1
nie wiem czy bardziej psg chce sprzedac czy marquinhos odejsc
0
moze z 1mln dostaniemy
0
a czym pieniadze nie rzadza w dzisiejszych czasach ?
0
no byc moze ale slychac o sciaganiu tylko tych idolow a mega zdolnych z europy nie za bardzo
0
jak by tak bylo to obstawiam ze te transfery byly by pakietem albo oglaszane szybko po sobie a tak nie jest.
0
raczej negocjacje
1
marquinos na CB bedzie jednym z najlepszych to jest pewne tylko ze PSG nie pasuje slowo bedzie bo oni chca wszystko tu i teraz
0
owszem i to jest fakt ale zamiast quadrado to pedro na prawa i efekt podobny albo mascherano.
1
luiz ma wiele wad ale jest jednym z najmniej drewnianych obroncow
0
cuadrado ani marquinos prawym obronca nie jest, a prawda jest jeszcze gorsza że ten hejtowany alves nadal jest w top 5 na swiecie jesli chodzi o swoja pozycje i zmiana go na cuadrado bedzie raczej korkiem w tyl.
1
to nowe CN sobie postawimy za sprzedaz szrotu z La Masia
2
Troche glupi pomysl ma city na ten NYC zamiast sciagać mlodych i ich ogrywac by nastepnie przeszli do City to robia z niego senatorium dla podstarzałych gwiazd(Xavi,Villa)
0
strasznie sztywny duet
0
szejki juz uruchamiaja faxy
0
to wymiana z doplata albo koke albo reus.
0
Real ma juz swojego illaramendiego dlatego my musimy kupic naszego
0
FEYENORDU klubu grajacego w lidze ktora ma taki poziom ze nawet nasz szrot (bojan) daje rade.... j
0
no tak przestaw ich na granie z kloda na srodku gratulue...;. wymien messiego na lorente i oczekuj poprawy rezultatow
0
on za tyle nie pojdzie 80 to min
0
co wam tak odwala z ta gra glowa w ataku dominowalismy tyle lat bez naoastnika i nadal tak moze byc a zreszta jak alvesa nie bedzie to i wrzutek nie bedzie