lukas_0403
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jestem tego pewien ze as informuje alvesa co bedzie sie dzialo z gosciem ktory siedzi od niego 4 miejsca w prawo przed meczem
0
ja taki pewien bym nie był z tymi 60 mln
0
macherano na po pójdzie łatać kolejną dziurę jak nie jest już śó
0
moze oscar +hazard przeciez chelsea odda najlepszych za 20 mln
0
Bale był obronca a jest skrzydlowym tak samo alba czesto gral na skrzydle a u nas na obronie to i caudrado mozna przestawic
1
Według marci to rakiti jest kwestia godzin od tygodnia wiec napewno jest blisko chyba ze fizycznie miasta ale brazylia jednak troche daleko
0
A Higuin nadal tak pali marnuje pali marnuje pali jak w realu czy jest lepiej
23
to koke trzeba kupowac, a przy tym transferze rekord lata moze pasc.
0
Na takie deale to tylko barcelona pojdzie nie Napoli
0
Bardziej to trzeba przejrzec fb messiego czy daje higuainowi duzo likeow
0
a ja ci gwarantuje ze lukaku by po sezonie uciekal z barcelony tylnimi drzwiami
2
Szczerze powiedziawszy to zycie alexisa jest juz niezlym scenariuszem na film
0
Dostaniesz pewnie znowu jakis w rozliczeniu za transfer i tu pytanie czy od powaznego kupimy
0
Juz nic nie odpisze bo za wyrazenie mojej opinii o valdesie dostalem bana za prowokacje a przeciez chyba mam prawo mowic co uwazam o jego grze.
0
I tak to jest jak sie było pazernym na kase specjalnie sie czekalo do wygasniecia zeby dostac wiecej a klub nie dostal nic...
0
Bardziej to uwlacza barcy iz bierze spady z Realu
2
Oby nie bo drewno.
0
jak rok temu trojka w ostatnich sekundach (wiem ze nie LeBron ale moze w tym roku on)
7
tylko nie budżetowi
0
kwestia godzin od 4 dni
0
No to fabregas dolacza do grona pilkarskich najemnikow
0
ta a myslisz ze roberto zagra wiecej niz 200min w sezonie. Chodzi o to ze Roberto spisali na straty i jest na nagly wypadek
0
Wiem wiem ale info nie oswieconym zawsze sie przyda
10
Byłaby głupia gdyby tego nie zrobila
2
Jak zdejmujesz pilke z glowy ronaldo na 3m to mozna powiedziec ze ten wzrost jednak gra
1
A moze potraktujmy to w druga strone ze Ter Stegena kupilismy tanio
1
a za co go doceniac jak nic specjalnego nie zrobil
0
Balotelliego znacjonalizowac
0
albo po co go na 9 ustawiali
0
O tym ile zer bedzie na nowym kontrakcie w chelsea