0

Tak jestem tego pewien ze as informuje alvesa co bedzie sie dzialo z gosciem ktory siedzi od niego 4 miejsca w prawo przed meczem

0

ja taki pewien bym nie był z tymi 60 mln

0

macherano na po pójdzie łatać kolejną dziurę jak nie jest już śó

0

moze oscar +hazard przeciez chelsea odda najlepszych za 20 mln

0

Bale był obronca a jest skrzydlowym tak samo alba czesto gral na skrzydle a u nas na obronie to i caudrado mozna przestawic

1

Według marci to rakiti jest kwestia godzin od tygodnia wiec napewno jest blisko chyba ze fizycznie miasta ale brazylia jednak troche daleko

0

A Higuin nadal tak pali marnuje pali marnuje pali jak w realu czy jest lepiej

23

to koke trzeba kupowac, a przy tym transferze rekord lata moze pasc.

0

Na takie deale to tylko barcelona pojdzie nie Napoli

0

Bardziej to trzeba przejrzec fb messiego czy daje higuainowi duzo likeow

0

a ja ci gwarantuje ze lukaku by po sezonie uciekal z barcelony tylnimi drzwiami

2

Szczerze powiedziawszy to zycie alexisa jest juz niezlym scenariuszem na film

0

Dostaniesz pewnie znowu jakis w rozliczeniu za transfer i tu pytanie czy od powaznego kupimy

0

Juz nic nie odpisze bo za wyrazenie mojej opinii o valdesie dostalem bana za prowokacje a przeciez chyba mam prawo mowic co uwazam o jego grze.

0

I tak to jest jak sie było pazernym na kase specjalnie sie czekalo do wygasniecia zeby dostac wiecej a klub nie dostal nic...

0

Bardziej to uwlacza barcy iz bierze spady z Realu

2

Oby nie bo drewno.

0

jak rok temu trojka w ostatnich sekundach (wiem ze nie LeBron ale moze w tym roku on)

7

tylko nie budżetowi

0

kwestia godzin od 4 dni

0

No to fabregas dolacza do grona pilkarskich najemnikow

0

ta a myslisz ze roberto zagra wiecej niz 200min w sezonie. Chodzi o to ze Roberto spisali na straty i jest na nagly wypadek

0

Wiem wiem ale info nie oswieconym zawsze sie przyda

10

Byłaby głupia gdyby tego nie zrobila

2

Jak zdejmujesz pilke z glowy ronaldo na 3m to mozna powiedziec ze ten wzrost jednak gra

1

A moze potraktujmy to w druga strone ze Ter Stegena kupilismy tanio

1

a za co go doceniac jak nic specjalnego nie zrobil

0

Balotelliego znacjonalizowac

0

albo po co go na 9 ustawiali

0

O tym ile zer bedzie na nowym kontrakcie w chelsea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?