0

Ligo Mistrzów żegnaj :(

6

@SuperPatsonFCB ja nie ujmuje Valverde jego umiejętności, tego co zrobił dla Barcelony. Mi chodzi o to że gołym okiem widać że Valverde nie ma już pomysłu na Barce i to było widac w końcówce poprzedniego sezonu. Uważam że dla trenera który sie wypala nie ma miejsca w Barcelonie dlatego od początku nie rozumiem czemu zarząd na siłę go brał na ten sezon.

2

Valverde zachowuje się tak jakby nic się nie działo i jest zdziwiony że może zostać zwolniony. Jak dla mnie już poprzedni sezon powinien być jego ostatnim.

0

@amanter za to Valverde poza Barca miał wielkie sukcesy.

0

Jak dla mnie na dzień dzisiejszy Koeman jest w stanie to tylko zebrać do ładu żeby wszystko zaczęło działać jak dawniej. Xavi to świeży trener, raczej jest na niego jeszcze za wcześnie.

2

@xVENUMx te zdjęcie dobrze przedstawia grę Barcy, jest ospała, zmęczona ale jak się od czasu do czasu wyśpi to gra ładnie.

0

@Avada Kedavra nie no śmiejesz sie z tego ale tak powinno właśnie być jak napisałeś. W meczu z Liverpool to Barca oddała ten mecz bez walki a trener spokojnie na to patrzył. Roma, Liverpool dostał trzecią szanse i teraz wygląda to najgorzej.

1

@Martwy La Rambla przejmuje FC Barcelone :D

1

@Avada Kedavra czasu juz nie cofniesz, moim zdaniem Valverde i wietrzenie szatni powinno nastapic po poprzednim sezonie.

0

@derlysy1979 to nie jest miejsce szczegolnie bolące

0

@Misiu1986 zależy gdzie jeszcze sie robi :)

0

@derlysy1979 a w jakim miejscu robisz?

0

@Chwytliwy nie oceniamy piłkarzy po ich pozycjach tylko po umiejętnościach tak jak napisał kolega.

0

@wojopancer ja bym stawiał na Beckhama.

0

@bartekvisca nie zwolnia go, widać że Valverde ma strasznie mocne poparcie zarządu co by sie nie działo.

1

@shinthps własnie wychodzę od dentysty :D

0

Zarząd Barcy musi niestety szybko działać bo zaraz Barca stanie się takim drugim Milanem.

1

@kubix05 teraz to zimy raczej juz nie bedzie

0

@MesQueUnClub_87 a później na Fame MMA i tam juz gruba kasa :D

0

@lukas10 ciekawe czy na Najmana bedzie gadał :D

0

@Hushovt teraz Ibisz to małolat jest :)

0

@IronSanHybrid jeżeli chodzi o Peje to tylko w starym stylu tj. Głucha noc itd.

1

@AmigoBlancos nie chciałbym wiedzieć i wiedzieć jak to by wszystko wyglądało bez De Jonga.

0

@Avada Kedavra Lacoste do sprzątania? :D

0

@Lola120 jedź w tym czasie do koleżanki :)

1

@Messibestplayerintheworld bardzo fajna gra, tak jak kolega mówił początek średni z czasem aż się chciało grać.

1

@matirix20 dzisiaj jest modne robienie z siebie debila. Nie mówię że nie oglądam Youtube i tego co tam się dzieje ale uważam że akurat ekipa Friza jest tak nudna i sztuczna że nie mam pojęcia jak zrobili taki szum i mają taką oglądalność.

0

@liberos35 jakoś się dostałem do aplikacji ale było jakoś ciężko

0

@qbuteq będą będą :D

0

@liberos35 no ja też a teraz nie mogę się dostać, tylko obraz HBO GO i dalej nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?