lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ligo Mistrzów żegnaj :(
6
@SuperPatsonFCB ja nie ujmuje Valverde jego umiejętności, tego co zrobił dla Barcelony. Mi chodzi o to że gołym okiem widać że Valverde nie ma już pomysłu na Barce i to było widac w końcówce poprzedniego sezonu. Uważam że dla trenera który sie wypala nie ma miejsca w Barcelonie dlatego od początku nie rozumiem czemu zarząd na siłę go brał na ten sezon.
2
Valverde zachowuje się tak jakby nic się nie działo i jest zdziwiony że może zostać zwolniony. Jak dla mnie już poprzedni sezon powinien być jego ostatnim.
0
@amanter za to Valverde poza Barca miał wielkie sukcesy.
0
Jak dla mnie na dzień dzisiejszy Koeman jest w stanie to tylko zebrać do ładu żeby wszystko zaczęło działać jak dawniej. Xavi to świeży trener, raczej jest na niego jeszcze za wcześnie.
2
@xVENUMx te zdjęcie dobrze przedstawia grę Barcy, jest ospała, zmęczona ale jak się od czasu do czasu wyśpi to gra ładnie.
0
@Avada Kedavra nie no śmiejesz sie z tego ale tak powinno właśnie być jak napisałeś. W meczu z Liverpool to Barca oddała ten mecz bez walki a trener spokojnie na to patrzył. Roma, Liverpool dostał trzecią szanse i teraz wygląda to najgorzej.
1
@Martwy La Rambla przejmuje FC Barcelone :D
1
@Avada Kedavra czasu juz nie cofniesz, moim zdaniem Valverde i wietrzenie szatni powinno nastapic po poprzednim sezonie.
0
@derlysy1979 to nie jest miejsce szczegolnie bolące
0
@Misiu1986 zależy gdzie jeszcze sie robi :)
0
@derlysy1979 a w jakim miejscu robisz?
0
@Chwytliwy nie oceniamy piłkarzy po ich pozycjach tylko po umiejętnościach tak jak napisał kolega.
0
@wojopancer ja bym stawiał na Beckhama.
0
@bartekvisca nie zwolnia go, widać że Valverde ma strasznie mocne poparcie zarządu co by sie nie działo.
1
@shinthps własnie wychodzę od dentysty :D
0
Zarząd Barcy musi niestety szybko działać bo zaraz Barca stanie się takim drugim Milanem.
1
@kubix05 teraz to zimy raczej juz nie bedzie
0
@MesQueUnClub_87 a później na Fame MMA i tam juz gruba kasa :D
0
@lukas10 ciekawe czy na Najmana bedzie gadał :D
0
@Hushovt teraz Ibisz to małolat jest :)
0
@IronSanHybrid jeżeli chodzi o Peje to tylko w starym stylu tj. Głucha noc itd.
1
@AmigoBlancos nie chciałbym wiedzieć i wiedzieć jak to by wszystko wyglądało bez De Jonga.
0
@Avada Kedavra Lacoste do sprzątania? :D
0
@Lola120 jedź w tym czasie do koleżanki :)
1
@Messibestplayerintheworld bardzo fajna gra, tak jak kolega mówił początek średni z czasem aż się chciało grać.
1
@matirix20 dzisiaj jest modne robienie z siebie debila. Nie mówię że nie oglądam Youtube i tego co tam się dzieje ale uważam że akurat ekipa Friza jest tak nudna i sztuczna że nie mam pojęcia jak zrobili taki szum i mają taką oglądalność.
0
@liberos35 jakoś się dostałem do aplikacji ale było jakoś ciężko
0
@qbuteq będą będą :D
0
@liberos35 no ja też a teraz nie mogę się dostać, tylko obraz HBO GO i dalej nic