lukaszmatusiewicz
Dołączył/a: grudzień 2020
Łódź
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld dwa pierwsze miejsca z ligi francuskiej. Nieźle
0
@Damiano27psk ja już nie oglądam tego od pół roku. Jak widać cały czas głupoty tam są.
1
Zaraz będzie u nas cała reprezentacja Holandii
1
@Pilka_jest_okragla Ronaldo to DRUGI najlepszy piłkarz. Ten kto jest najlepszy to LR dobrze zna
0
@marcin62 dawać go
2
Brawo Koeman. Kolejny rekord. Dużo się już tego nazbierało za jego kadencji :)
0
@Yosemite turcy rozjadą ich
0
@Gosciuu pomijając kontuzję to myślę jednak że my niestety
1
@FcBarcaCules to głosowanie kibiców
1
@Encore my też mamy swojego fernandesa. Szkoda tylko że że to nie jest ten Fernandes :)
3
Ale to będzie ekscytujący mecz ;)
https://zapodaj.net/9d57c173fef59.png.html
1
Messi chce oczywiście kolejnego staruszka w składzie. Ehhh....
0
tak naprawdę to ten pierwszy koszyk nie wygląda tak mocarnie jak w ostatnich latach
8
@patrykppp17 każdy puchar krajowy daje maksymalnie LE
26
Jedyny pewniak na następny sezon z obrońców
0
@Bruttal Max wygrał już na Imoli w tym roku
1
@Hosh nie prawda. Jeszcze mazepin wyprzedził schumachera kilkanaście okrążeń później :D
0
Z tym widzimy się niedługo Pjanica to chłop poleciał. Jest pierwszy do odstrzału.
1
@FC1899Barca niestety nigdy nie zobaczymy już tak pięknie grającej Barcelony
1
@Kettger Messi, araujo, de jong
7
@Arkon i pewnie nie będzie miał. Mam nadzieję że po tym sezonie odejdzie z naszego klubu.
4
@MesQueUnClub96 oczywiście że tak. Niestety
2
@tristan87 ciekawe. Nie spodziewałem się
3
@Brusu Vaaaaamos!
6
@Messibestplayerintheworld i bardzo fajnie. Nie chcę kolejnego emeryta w składzie
1
@Adi123456789 spokojnie. Nie musisz się zastanawiać gdzie odejdzie, ponieważ zostanie w Barcelonie:)
8
@Pilka_jest_okragla oby zdobył wreszcie to o co cały czas walczy, czyli oczywiście puchar z reprezentacją. Będę trzymał kciuki za Messiego i Argentynę.
0
@Michael24 nawet niezłe
12
@JohnnyBarca hmmmm. Chyba jasny sygnał że chce zostać
0
Oby chociaż Konrad dostał 30 min.