lukaszmatusiewicz
Dołączył/a: grudzień 2020
Łódź
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut to już nie bartomeu kolego ;)
0
@mekston ostatni mecz z Eibarem był bez Messiego i straciliśmy 2 pkt
4
@AmigoBlancos W następnym sezonie na pewno :)
1
@SteuerFreiMoney podpowiem ci. Duże pieniądze
1
No a czego się spodziewałeś panie trenerze po wynikach?
2
Temu AS to ja nigdy nie wierzę
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@tristan87 A gdzie Collado? A gdzie Nico?
14
@Pilka_jest_okragla Chyba ludzie zapomnieli jak Messi grał w jego wieku
9
Mingueza odwalał taką robotę w tym sezonie że należy mu się to jak mało komu. Iñaki także zasłużył. To że Puiga nie ma to wina decyzji Koemana który wogóle go nie wystawiał.
0
@Gaucho nie ma większego znaczenia czy 3 czy 4 miejsce. Z 4 miejsca też jest kwalifikacja do LM.
7
@Pilka_jest_okragla i bardzo dobrze. Niech Bayern go bierze. My musimy odmładzać kadrę a nie kupować kolejnego emeryta
0
@Gaucho Lengleta i Umtitiego ;)
19
@Gaucho mecz nieważny już. Koeman z Messim nie chcą aby ten nabawił się kontuzji.
0
@Lionel_Messi10 ja bym na jego miejscu śrubował rekordy w premier league. Coraz bliżej ma do rekordu Shearera.
7
@AFA90 skoro tak to... LEO MUSISZ
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
82
Vamos Leo i Argentyna !
0
@wojopancer Koeman daje mu odpocząć przed Copa America
0
@kamiVeB nie no co ty?
0
@tristan87 dużo grał w sezonie należy mu się odpoczynek. Fajnie gdyby na jego miejscu zagrał ktoś z Barcy B
8
Przecież chłop nie grał przez prawie cały sezon. Wcale się nie dziwię że go tam nie ma.
5
@Werka7 wolę aby piłkarze Barcy B dostali swoją szansę
0
@Gaucho bardzo dobry obrońca. Przydałby się w klubie. Sam Garcia niczego nie zdziała
1
@Yosemite Bardzo go szanuję. Szkoda tylko kontuzji chłopa.
4
@FanKFC Bez Griezmanna w PK odpadlibyśmy w ćwierćfinale już
11
@masq skądś znam tego gościa ;)
2
@Omson może taki samochód będzie odpowiedni. https://zapodaj.net/c85454e2aedf7.jpg.html
0
@tristan87 Będzie Ympapa Borka
4
@Yosemite liverpool poza top 4. Atleti mistrzem, Lille mistrzem i Juve poza TOP4. Byłbym wniebowzięty