1

Będzie jeszcze wyżej

20

1

możemy złożyć się i wysłać im bukiet kwiatów

1

https://www.instagram.com/p/BVcwmCaFtp2/



Byc tam wtedy i napic sie tego szampana za 600 juro

0

kupiłem i czekam, są wątpliwości czy dobrze wybrałem

0

LG G6 proszę o opinie posiadaczy

1

Ty tak na poważnie?

2

"London Bridge and Borough Market confirmed as terrorist incidents"
bbc news

szczęście że nie atak

1

Jak oglądam powtórki rajdów Messiego to przypomina mi się manga "Captain Tsubasa".

5

I ten uśmiech Araba jak całuje Pereza....nie mieliśmy na co liczyć, a chłopaki wygrali w męczarniach ten mecz dla nas nie licząc na majstra... tylko szkoda tych komentarzy na początku drugiej połowy, odzwierciedla poważanie dla drużyny która zajęła drugie miejsce...zachowanie rozpuszczonego dziecka.

0

No szkoda...............

0

nie można zarzucić im że nie robią tego

4

Po co obrażanie drużyny jak to już nic nie zmieni?

0

Jakby zablokowali piłkę to sędzia pokazalby kartkę

2

To znaczyło że Australia ma w dupie Eurowizje

0

Legenda mówi że ten kto podbije Barcelonę zostanie zdobywcą pucharu.

1

0

Niech France Football określi dokładnie za co jest nagroda, bo wprowadza czytelnika w błąd.

4

0

Villa (NYC) przepiekny gol przeciwko Tata (ATL)

0

Widzę że dużo kibiców Juve na tej stronie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tylko że ani Wielka obrona Bayernu, ani Wielka obrona Atletico nie zatrzymała żelusia. A Monaco to klub z fantazją, która może zaskoczyć Real.

0

Większość już pisze o finale Juve vs Real, a ja uważam że Monaco może być większym zagrożeniem dla Realu.

1

Pakt z diabłem.

0

Plus jest taki że nie będzie sztywnego finału z Atletico.

0

Flash Score, coś jeszcze?

0

cieszmy się że hiszp drużyna wejdzie do finału :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?