0

Neymar i tak nie zagra, to jest celowe.

1

A za co kara trzech meczy, wytłumacz?

0

bo słuchasz złych ludzi

1

uwierz mi że utd idzie w dobrym kierunku i w przyszłym sezonie będzie już mocne

0

Ajax nie zasługuje żeby tak daleko zajść, więc niech jak najszybciej odpada.

0

każdy by tak zrobił

0

Wiem że wstyd pytać, ale rzadko oglądam canal+, a wczoraj miałem tą przyjemność. Jak nazywa się ten przerośnięty głosem cwaniak który ciągle mówił że nie ma faulu na kartkę, szczególnie przy brutalnym ataku na Messim, gdzie prawie mu głowa odpadła. To jest karygodne zachowanie, pogodziłem się z porażką już tydzień temu, chłopak wyszedł walczyć dla kibiców do samego końca nie przekładając na swoje zdrowie, napotykając się na tak brutalny fal. Można złamać nogę, rękę, znośnie się. Ale to mogło skończyć się tragicznie, jego głowa wyglądała jakby był po zawodach bokserskich i w dodatku słyszysz profesjonalisty zatrudnionego przez c+, że to nie na kartkę, powracającego kota ogonem jak to Neymar się zachowuje. Porażka ze strony tego pana.

1

Jaka liga w Polsce, tacy komentatorzy

2

Pjanic powinien kartkę dostać za niebezpieczny faul na Messim.
W studiu fachowcy zachowują się jak hieny nad leżącym mięsem, jedynie Baszczu trzyma zdrowy rozsądek.

2

Chciałabym zobaczyć tych komentatorów jak spadają na ryj z dwóch metrów.

0

Głupie uczucie że Alves gra z nami

0

Powodzenia Cules.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Lewy do Ronaldo....." Messi, Messi, Messi"

0

Ronaldo musiał podpisać pakt z diabłem, bo nikt tyle szczęścia nie ma.

0

Co???

0

Wszyscy dzisiaj strzelili gola co mieli strzelić: Lewy, Ronaldo, Ramos. Czekamy na karne.

0

I co jestem najlepszy?
O mój boże, serio?

0

Nie ma to jak zapier

0

obejrzał na TVN

0

Z Gomesem czy bez?

0

Który badge najfajniejszy?

https://www.instagram.com/p/BS9LTa8lv_h/

0

BMW f11,

13

RB Lepzig potrzebował 8 lat żeby zakwalifikować się do UCL, piękny wyczyn biorąc pod uwagę że w tym klubie nie grają gwiazdy.

0

MAN czy CHE ?

0

Dla mnie chłopak ma nadwagę, mógłby być lepszy.

1

5

Zauważyliście jak Gómez gra na odbiór? Totalne nie porozumienie, czy Lucho tego nie widzi? Za czasów Papa nie miałby miejsca w drużynie.

0

Leo po dzisiejszym zapieprzaniu na pomocy może być przemęczony na Juve.

1

On nic nie wnosi do drużyny, gramy w dziesiątkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?